Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dziewczyny kochane:) życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocy🌻👄🌻❤️ buziaki silę 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki z okazji Świat zycze dla kazdej z Was i całych Rodzin spokojnych ,beztroskich,zdrowych Swiat Wielkanocnych. U mnie pogoda bardziej zimowa niz jesienna,wczoraj swieciło ładnie słoneczko i padał gruby ,gesty snieg. Małzyk nawet pytał czy znosimy i ubieramy choinke. Bratkom w ogródku i na cmentarzu mróz nic nie zrobił.Pieknie kwitną. Miłego dnia,mysle ze Was nie obudziłam A jeśli tak to goraca kawusia i szykujemy sniadanko. U mnie barszcz tradycyjnie jak wrócimy z koscioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma wpisów czyli nowa strona Etien tęskno mi bez Twoich wpisów zreszta wiesz o tym Betulko jak mama jest dobrze? Zuleczko Twoja kolezanka pewnie w domu ,dochodzi do siebie? Daisy nic nie podmarzłow ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko tak mysle fajnie macie ze piatek juz wszystko pozmykane,w dizsiejszych czasma zakupy mozna zrobic juz duzo wcześniej a sprzedawcy przynajmniej maja czas cos naszykowac w domu. Teklo pewnie masz juz 2 urwisków u siebie.Pilnuj ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko oj mamy wszystkie te cięzkie kilosy w nogach,niny nic sie nie robi ale wkuchni trzeba postac No mamy stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajka
Jezus Zmartwychwstał, Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych kochane wyspiareczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i prawie po Świętach;(. Czuję, że na nic moje kijankowanie. Nadrobiłam ciastami w te święta, że teraz trzeba pościć ze dwa tygodnie. Wracamy dziewczynki na naszą Wyspę, czekamy na prawdziwą wiosnę. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dorix aleś ciast napiekła, jestem pełna podziwu:) sama popełniłam dwa, ale też mam wyrzuty sumienia, że tyłek urósł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła... zła na koleżankę, od kotów:o chyba Wam mówiłam, że oprócz kotów ma jeszcze psa. na czas jej leczenia pies był u brata, ja odwiedzałam kociaki wcześnie rano i po pracy, bo było mi żal, że brat przyjeżdża do nich dopiero ok 21. dziś dowiedziałam się, że pies narozrabiał (pod ich okiem) i pokrył sukę bratanicy.... i wspólnie podjęli decyzję, że pies zostaje razem z kotami:o oczywiście nadal mam zajmować się wyłącznie kotami, do psa ma przyjeżdżać brat - rano i wieczorem.... wkurzyłam się i powiedziałam, że skoro tak, to nie będę przychodziła do kotów po południu, bo nie będę mogła patrzeć na tego biedaka, który będzie wyprowadzany co 14 - 15 godzin:o aż taka dobra nie jestem i z psem chodzić nie będę, mam swojego... ale wiem, że będzie mnie to męczyło, chociaż tłumaczę sobie skoro koleżanka się nie przejmuje, to czym ja mam się stresować:o a bratu w to graj, bo ponoć jest już zmęczony.... no dobra wyżaliłam się. wredna małpa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy gości, ale spała u nas tylko moja chrześnica, starsza miała szlaban. nie pomogły prośby, płacze - miła karę za to, że jest nieposłuszna:o szkoda mi jej było, ale z rodzicami się nie dyskutuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etien fajnie, że zajrzałaś:) szkoda tylko, że tylko okazjonalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I po swietach....i bardzo dobrze:):) Nie lubie zmian. Male odstepstwo od normalnosci wprowadza u mnie niepokoj, zamieszanie...bo to sa swieta, bo trzeba inaczej jak zawsze. I dlatego ciesze sie ze od jutra rzeczy biegna swoim torem. Zulka smutne co piszesz o tym biednym psiaku:( Kolezance nie trzeba sie dziwic ze niewiele sie tym przejmuje ....bo wiadomo. Moze by na ten czas zorganizowac jakies schronisko dla psa? 15 godzin bez sikania:(No tez wymyslili kare dla psiny za seks z pieskiem kuzynki!!! Przeciez wiedzieli co jest z suczka:O Dobranoc dziewczynki. Do jutra🖐️ Mam nadzieje ze jutro juz bedziemy w pelnej obasadzie. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeejjjj....wracamy do normalności ;) Ja już biuruję. Więc zapraszam na kawunię ;)...albo herbatkę ;) Zulko, makowiec kupiłam gotowy, poza nim wszystkie ciasta piekłam. Ale jak zwykle w hurcie nie wyszły takie cudne jak na co dzień :D. Dobrze Zulko, że się postawiłaś! W końcu co za dużo to niezdrowo. Pewnie umęczony braciszek znajdzie siły by lepiej się zająć menażerią. W sumie...to podziwiam koleżankę za jej ofiarność dla zwierząt, bo sama nieźle musiała się przy nich uwijać. Ja mieszkam w gromadzie, jak nie jedno to trzecie zaopiekuje się zwierzątkiem...myślę, że gdybym była sama to chyba brała bym pod uwagę, że w czasie zwykłej grypy czy np. wyjazdu w delegację nie dam rady .... a może się wymądrzam...lepiej wezmę się za papiery, bo trzeba jakoś się rozruszać by wpaść w codzienność. Miłego dnia kochane, podobno barometr idzie w górę, będzie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poświątecznie w nocy był przymrozek, za to w dzień ładnie świeciło słonko, 12 na plusie i boląca mnie łepetyna:o wina ciśnienia szybującego w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie puchy???? myślałam, że wpisów nie widać, a tu kuku, tylko Dorix dziś się zameldowała. dalej dziewczyny, nie ociągać się i meldować, czas wracać do codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam zapowiedź pogody, w piątek ma być 18, a w sobotę 20 stopni, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nic mądrego dziś nie napiszę, zatem pożegnam się. jutro znów pobudka ok.5 i trzeba wejść w pracorowy rytm. jedno dobre, to to, że ten tydzień ma tylko 3 dni robocze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz trzeba naskropać 15 wpisów, by coś zobaczyć:o ale to już nie ja. i tak nie mam z kim pokonwersować:o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×