Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady in yellow shoes

Zabawa. Gdzie, z kim? W jakiej pozycji?

Polecane posty

Gość lady in yellow shoes

Proponuje żebyśmy sobie pofantazjowali, bez rozpisywania. Tylko wpisując te 4 punkty: 1)Gdzie? 2) Z kim 3) W jakiej pozycji? 4) Dodatkowe smaczki (Sex zabawki bielizna itp,) No to ja będę pierwsza: 1)W środku lasu 2) Z M. bardzo seksownym brunetem 3) Na jeźdźca 4) Brak...No, może jeszcze jego dłonie pieszczące mój biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.... 1. w łazience 2. seksowna blondynka 3. stojąca i oparta o zlew, wypięta do mnie pupą, patrzy w lustro na mnie, a ja jestem za nią oczywiście 4. ma na sobie niewiele, a właściwie tylko jakieś klapeczki na obcasie, tak że widać jej napięte łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)Gdzie? W szpitalu, pokój pielęgniarek na nocnym dyżurze. 2) Z kim Z pielęgniarką, wiek 40-50, zadbana, ciemna blondynka lub brunetka 3) W jakiej pozycji? Ona siedzi na blacie jakiejś lady z rozłożonymi nogami, ja stoję lub na pieska na stojąco. 4) Dodatkowe smaczki (Sex zabawki bielizna itp,) Zabawki nie ale może mieć kabaretki i skromne majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)Gdzie? W windzie 2) Z kim Z wysokim, przystojnym 3) W jakiej pozycji? Od tyłu 4) Dodatkowe smaczki (Sex zabawki bielizna itp,) Wystarczą lustra i fakt, że w każdym momencie może ktoś wsiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigger2 wczoraj 1)Gdzie? W szpitalu, pokój pielęgniarek na nocnym dyżurze. 2) Z kim Z pielęgniarką, wiek 40-50, zadbana, ciemna blondynka lub brunetka 3) W jakiej pozycji? Ona siedzi na blacie jakiejś lady z rozłożonymi nogami, ja stoję lub na pieska na stojąco. 4) Dodatkowe smaczki (Sex zabawki bielizna itp,) Zabawki nie ale może mieć kabaretki i skromne majtki. xx 1.W lublinie 2.41 lat, seksowna, zadbana blondynka 3.Siedzę na blacie z rozłożonymi nogami i mokrą pomiędzy 4. Zabawka, ale tylko ta z jego spodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×