Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EeeeeOna

Pomoc w doborze cwiczeć

Polecane posty

Gość EeeeeOna

Hej;) chciałabym zebyscie mi pomogli, słuchajcie mam figurę jabłka szczupłe nogi a za to oponke na brzuchu, kilka miesiecy temu postanowiłam ze pocwicze i pozbede sie oponki a przy okazji wzmocnie nogi umieśnie troche nadam kształtu zaczełam się zdrowo odzywiac , i po kilku miesiacach efekt jest zły;/ popełniłam dwa błedy (wg mnie) cwiczyłam z chodakowska tylko cardio wiec zleciało mi sporo teraz jest lepszy brzuch(chociaz nie do konca oponka uciekla) za to nogi mam jak patyki, poza tym cwiczyłam w poznych godzinach 21-22 i po treningu nic nie jadłam a mowia ze trzeba cos zjesc, więc prosze Was podpowiedzcie mi co mam teraz wprowadzic jakie cwiczenia zeby moje nogi nabrały fajnych kształtów , zeby mięśnie na nich troche rozbudowac i tez popracowac nad usunieciem oponki, Prosze o pomoc bo znowu nie chce sie niepotzebnie katowac i po kilku miesiacach miec nie taki efekt jak chciałam;/ Pozdrawiam !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź jest jedna, tylko treningiem siłowym możesz osiągnąć, to czego chcesz. Błędy o których piszesz to faktycznie błędy - samo kardio nic nie ujędrni, ani nie umięśni, a posiłek po treningu to bardzo ważna kwestia, nawet jeśli kończysz trening tak późno. Pytanie, czy zamierzasz ćwiczyć w domu, czy wybierasz się na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jabłka zawsze chudną na nogach u Ciebie podstawa to dieta, powinnaś unikać węglowodanów jak zarazy co do ćwiczeń zamiast męczyć te kardio więcej skrętoskłonów, twista, hula hop te ćwiczenia by wymodelowały talię zamiast odchudzić nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za porady;) bede chodziła na siłownie ;) a jeszcze jesli chodzi o skrętoskłony hula hop , czy one nie wzmacniają mięśni skośnych brzucha? bo czytałam że jesli ktos chce mieć fajną talię to trzeba unikac cwiczen na mięśnie skosne brzucha bo wtedy je wzmacniamy i tym samym nasza talia się nie zwęża i że lepsze są cwiczenia izometryczne mięśni brzucha, co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×