Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na ferie zimowe?

Polecane posty

Gość gość
JESTES ŚMIECIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na ferie zimowe jadę po raz drugi na spływ kajakowy. Zupełnie inne emocje niż latem więc wszystkich którzy pływają na kajakach zachęcam żeby spróbować. Grunt żeby tylko solidnie się do tego przygotować pod względem fizycznym jak i sprzętu z wyposażeniem (tu można wszystko znaleźć jak ja w Kajak Centrum www.kajakcentrum.pl). Ogólnie jestem za tym żeby taki wolny czas spędzać aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Może nad morze się wybierzcie? Sporo hoteli organizuje ferie dla rodzin z dziećmi. Zobacz sobie chociażby ofertę hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze - http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/aktywna-zima-2016/ My w tym roku będziemy siedzieć w domu ale za rok myślę, że się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na narty moze w przyszlym roku. w tym, jako ze mamy male dziecko, wybralismy spa. zeby odpoczac. i ejdziemy dla odmiany nad morze do www.hotel-lidia.pl dziecko pooddycha swiezym powietrzem, jodem my odpoczniemy. idealne ferie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my cala rodzina wybieramy sie w przyslzym tygodniu do spa. mamy male dziecko wiec to bedzie najlepsze rozwiazanie, znalezlismy swietna oferte w www.www.laskowo.pl/ i tam sie wlasnie wybieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czmu nie zwiedzic miasta i jego okolic? tym razem wybralismy poznan, a zarezerwowalismy nocleg w www.eurohotel.swarzedz.pl/ mysle ze to bedzie ciekawa wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W góry wg mnie najfajniej:) w zeszłym roku wybraliśmy się do Wisły i zarówno dzieciaki jak i my świetnie się bawiliśmy. Trafiliśmy na świetną restaurację w http://www.mercurewisla.pl/ całą rodziną jesteśmy fanami steków, więc zajadaliśmy się praktycznie codzinnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam ferie wole spędzac w Polsce. Nie ma co porównywac kosztu frytek na stoku w Zakopcu i w Alpach ;) Nie mówiąc o kilkunastogodzinnym dojeździe... No i moje dziaciaki wolą instruktorów polskich, póki co. W zeszłym roku wynajmowalismy ze znajomymi domek przy dolnej stacji Szymoszkowej i było super. http://www.tatrytop.pl/dom-malina-centrum-skibowki-zakopane Na piechotę 3 minuty na narty a do krupówek 15 minut. Auta nie odpaliliśmy przez cały tydzień! Plus, że mozna samemu cos ugotować, jest miejsce na "dorosłą integrację" wieczorem ;) Wolimy zdecydowanie od wszelkich hoteli czy apartamentów, tylko trzeba się ze znajomymi zebrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dosyć długo przyjeżdżałam z dziećmi do Zakopanego ale w końcu zaczęła mnie męczyć jego komercja i gwar. Teraz od dwóch lat nocujemy w domkach Tajgołka www.tajgolka.pl które są na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego więc mamy ciszę i spokój a do Zakopanego tylko wpadamy. Dla rodzin z dziećmi jest dużo udogodnień i między innymi są prowadzone warsztaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodax
My zabierzemy dzieciaki do Kościeliska, zarezerwowaliśmy już apartament na BookAparcie :) Chcemy żeby to była taka miła niespodzianka dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj stwierdziłam że chcę wyjechać do Białki Tatrzańskiej bo dawno w niej nie byłam a pamiętam że było pięknie. Dziś wertowałam propozycje różnych hoteli i wybrałam Hotel Górski. Mają tam bardzo fajny pakiet Feryjny i są przy samym kompleksie narciarskim Kotelnica Białczańska. A i jeszcze zaingerowało mnie to ich leśne SPA ciekawe jak to wygląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferie zimowe planuję z rodziną spędzić w górach na nartach. W tym roku jedziemy z Wytwórnią Wypraw do Mikulyczyna skąd będziemy mieli niedaleko do ośrodka narciarskiego w Bukowel. Codzienne dojazdy mamy zagwarantowane przez organizatora wyjazdu, więc nie będzie on stanowił żadnego problemu. W Bukowel jest aż 60 km tras z przewagą "niebieskich" skierowanych dla początkujących narciarzy i całych rodzin. Myślę, że nie będziemy się nudzić tym bardziej, że w planie wycieczki są dodatkowe atrakcje takie jak wycieczka na pace samochodu terenowego do ośrodka Drahobrat oraz zwiedzanie Lwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ferie zimowe od kilku lat wyjeżdżam do Włoch. Jest tam kilka miejscowości regionów, które świetnie nadają się na spędzenie wolnego czasu jeśli chcemy pojeździć na nartach. Za pierwszym razem byłam w Livigno bo to chyba najbardziej znane z miejsc narciarskich. Ale mogę polecić też Val di Val di Fassa oraz Val di Fiemme. W tym roku planuję jechać do Val di Sole. Polecam Włochy bo pomimo tego, że jest tam zawsze śnieg świeci tez słońce co jest idealnym połączeniem. Atmosfera w tych regionach tez jest wspaniała. Ceny na początku i pod koniec sezonu są chyba mniejsze niż w innych państwach http://www.volare.pl/wlochy.html . Ceny skipassów różnią się w zależności od pory kiedy chcemy pojechać i możemy liczyć na zniżki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ferie zimowe to najlepiej w góry. Można pojeździć na desce i na nartach. Ja lubię klimat gór więc zdecydowałam się w tym roku jechać do Zakopanego. Mam już zakwaterowanie w www.excelsior.com.pl i czekam z niecierpliwością na styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina M
Ja z dziećmi jeżdżę do Białki Tatrzańskiej na ferie. Dzieciaki mają mnóstwo frajdy, bo mogą się wyszaleć ;) Teraz też tam jedziemy, już zarezerwowałam apartament na BookAparcie i nie mogę się tego doczekać, bo będziemy mogli sobie trochę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku jadę do Zakopanego. Już mam zarezerwowane pokoje w www.zakopanetulipan.pl i odliczam dni do wyjazdu ;). Strasznie jestem ostatnio zmęczona i muszę naładować baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 2017 śmigam z rodziną do mielna, hotel Unitral, mają świetne spa. oczywiście pomysł mój, dzieci zadowolone, bo mają dla nich nich specjalne atrakcje, maz jak maż, jak usłyszał spa, to się przeraził, ale chyba nawet on coś tam dla siebie znajdzie, jakas odnowa biologiczna czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuusia79
ja jeszcze się waham nad Karpaczem a Wisła, może mąż mi pomoże i wtedy zarezerwuje noclegi na bookaparcie i pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zapraszamy do malowniczej Muszyny! Czeka tu na Państwa aż 5 wyciągów narciarskich! Oferujemy atrakcyjne pakiety dla całych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zabieramy dzieciaki gdzieś na południe Europy, jeszcze do końca nie wiemy gdzie, ale http://www.redotravel.pl/ ma fajne oferty, myślimy nad kilkoma miejscami. Przynajmniej o tej porze roku pozwiedza się w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie oczywiście Góry i Białka Tatrzańska :) nie może być inaczej! Od kilku sezonów jeżdżę w góry i zatrzymuję się U Sorosa http://www.usorosa.pl/ Idealna lokalizacja, poza tym wygodne pokoje i nie jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabelka
Białka Tatrzańska, u nas już wszystko przygotowane, nawet noclegi na bookaparcie :) czekamy tylko na wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wyjazdy z Family Life kiedy wypadają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adrian
W góry!!! :):) hotele w świetnych cenach znajdziesz na PolskaLata.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk81
Mi w oko wpadły rodzinne ferie nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowe-ferie-nad-morzem - to świetny ośrodek, więc prawdopodobnie pojedziemy :) Oby tylko było tak ładnie jak teraz :) Bo jak będzie chlapa to nawet nigdzie nie wyjdziemy;/ wiem wiem, jak się jedzie do spa, to się nie łazi, ale na spacer nad morze warto byłoby pójść :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×