Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do szkoly wypada wysylac w dresie?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Wiekszośc wypowiadajacych sie chyba kupuje ubrania na szmateksach i dlatego ma stereotyp ze dres to obrzydliwe brudne wyciagniete gacie na kolanach- otóz nie zawsze. Nie jedne spodnie dresowe sa warte wiecej ( i ekonomicznie i jeżeli chodzi o wyglad) od wszystkich spodni waszych dzieci razem wzietych. Dzinsy nie jest to wcale schludny strój i niczym nie rózni sie od spodni dresowych u dziecka czy modnych obecnie getrów, wiec o co ten zamęt. Jak ktos sili sie na udawanie wyższych sfetr i twierdzi ze dresowe spodnie dla ucznia podstawówki to brak szacunku cool.gif to niech zapisze dziecko do elitarnej szkoły gdzie są mundurki a czesne wynosi 2tys miesiecznie i wtedy po problemie, a udawanie ze jestem lepszy od innych i ucze dziecko szacunku bo zakładam mu dzinsy made in bangladesz jest zaklinaniem rzeczywistości na poziomie prostaka. xxxxxxxxxxxxx Popieram 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a udawanie ze jestem lepszy od innych i ucze dziecko szacunku bo zakładam mu dzinsy made in bangladesz jest zaklinaniem rzeczywistości na poziomie prostaka. V a kto tutaj cokolwiek takiego napisał?:o naginasz i wsadzasz ludziom w ustach coś, czego nie powiedzieli - inaczej twoja wypowiedź nie miałaby najmniejszego sensu :) gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sekretarką w dużej szkole podstawowej i widzę, jak dzieci chodzą ubrane. Dla nauczycieli nie ma większego znaczenia, jak ubrane jest dziecko (byle schludnie, bez makijażu itd.), ale dzieci baaardzo zwracają uwagę na ubiór. Potrafią w przykry sposób zwrócić uwagę koledze, który nosi np. sprane ubranie, bluzę kupioną w ciuchlandzie. To dzieci wymuszają na rodzicach modne, drogie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefony komórkowe też dziecko musi mieć w szkole bo koledzy mają. I nie może być bylejaki, stary bo wyśmieją. Buty trzeba mieć firmowe. Obciach mieć takie tenisówki z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nauczycielem w klasach IV-VI. Uwierzcie mi na slowo - nauczyciele są bardzo powierzchowni i uwagę na strój dziecka zwracają pierwszorzędnie. A co za tym idzie, wyrabiają sobie o danej osobie opinię. Ja staram się tego nie robić, ale niestety - zazwyczaj moje przeczucia się nie mylą jeśli chodzi o to jak dziecko wygląda, odzywa się, uczy i związek z tym, jaki jest jego rodzic. Wierzcie albo nie, ale takie rzeczy się pokrywają. Zresztą sądząc po krzykach i obrażaniu tutaj jak Rukola zauważyła, pokrywa się to w 100% z moimi obserwacjami. Nikt poza kilkoma matkami dzieci w dresie się tutaj nie obrzuca epitetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej szkole powinny być mundurki i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Moja nie rzadko zakłada spodnie dresowe, lub takie szerokie z kieszeniami ( męskie) bo nie ifdzie jej nijak przetlumacycm ze to nue wypada. Dziecko niereformowalne. Njalepiej dla niej dresy spodnie, luźne z kieszeniami, lub leginsy, typowo bawełniane elastyczne. Jeansow , sztruksow, sztywnych spodni nie cierpi, sukienki i spodniczki odpadają. Ja mam inne widzenie dot ubioru do skzoly ,ale dziecko w tym temacie okropnie uparte, awantura na 100 lat i zdania nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że w szkole powinny być mundurki. Nie ma wtedy dylematów w czym wypada a w czym nie wysłać dziecko do szkoły. Nie mówiąc już o braku dyskryminacji na tle które dziecko jest biedniejsze. U mojej córki chodzą w bardzo fajnych wesołych mundurkach i dzięki temu że takie są to chętnie je zakładają (projektowało i szyło Hero Collection www.hero-collection.com.pl). Może niedługo wejdzie taki obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×