Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaż na udzie

Polecane posty

Gość gość
nikt go siłą nie przytrzymuje, po prostu normalny facet i na takie rzeczy nie zwraca uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie to w ubraniu oczywiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to" czyli co? Bo jest wiele rzeczy które robi się w ubraniu. Lubię takie trolle jak ty, za cholerę nie potraficie wbić inteligentniej szpili tylko te same, wyświechtane teksty. Tak jakbyś naprawdę wierzył, że kogoś to ubodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś powiedzieć ile sesji zajął tatuaż mniej-więcej wielkości a4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnanyŚwiat
Kokardkami na udach kiedyś jeden z alfonsów oznaczał swoje kobiety jako jego właśność, aby każdy wiedział jaka jest przynalezność tej kobiety i do kogo nalezy - obecnie chyba jakiś w polsce też to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuazystka

Krew mnie zalewa czytajac wasze komentarze. Tatuaz to kwestia indywidualna. Ja mam na udzie gdyz mialam w tym miejscu blizne po oparzeniu. Wszystkie dostep e metody zawiodly. Laser spowodowal ze blizna stala sie jasniejsza ale nie znikla wiec z braku innych opcji wybralam tatuaz. Owszem bol byl duzy ale do wytrzymania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaron123

Biedna dziewczyna.. prosi o rade ZAINTERESOWANYCH TEMATEM i zawsze znajdzie się ten jeden hejter ... z tekstem "o ty szpecisz się, a za dziesięć lat to tamto ble ble ble".. 

To jej sprawa, każdy lubi co innego. Bym pojusiła się, iż owy hejter gada jak moja babcia, ale nawet ona nie ma nic przeciwko tatułażom (mało tego, po przejściu na emeryture sama stwierdziła, że "zaszaleje" i zrobiła sobie.. piękny kwiat, ktory dostała na pierwszej randce z dziadkiem a sa malzenstwem po dzis dzien).

Tatułaże to nic strasznego, trzeba coś mieć z tego życia. 

Sama sie wypowiadam nie na temat aktualnie, ale w wierze przeciwstawiania się temu hejtowi na tatułaże. 

Ż e n a d ą jest obrażanie ludzi z tatułażami, czasem człowiek staje się pięknym płutnem, a nie sciana z grafiti. Halo, halo, budzimy sie! Czasy już są troszku inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×