Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Otwieram Sklep z Odzieżą Używaną! Szukam Hurtowni! Poznań!

Polecane posty

Gość gość

Witam. Tak jak w temacie! Otwieram sklep z odzieżą używaną i szukam dostawcy - dobry a nie drogi ;) Proszę o oferty z cennikiem na adres email: izabellagremblewska88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupouj w hurtownii odziezowej na glogowskiej. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz tanio ogarnąć nowe ciuchy ;) Sprowadź je z Chin, na allinside.pl możesz prosto od producentów ściągnąć duże ilości ubrań za grosze ;) Mam znajomego co tak robi i serio to się zwraca ;) Do tego jakieś akcesoria etc. bardzo dobra sprawa moim zdaniem, a chętnych będziesz mieć więcej na nowe ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też kupuje na tym allinside do swojego sklepu i faktycznie klientki lepiej biorą nowe niż używane. :) Koszt dużego zamówienia nie wychodzi drogo, zysk mam na poziomie nawet 60 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedys miałam lumpeks ale postanowiłam się rozwijać i otworzyłam teraz taki normalny butik w nową odzieżą. Wszystkie tkaniny biorę z hurtowni Migro – tex pod łodzi http://migro-tex.pl , maja naprawdę super wybór tkanin odzieżowych, jeśli ktoś szuka czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak uwazacie . jaka forma reklamy będzie najlepsza dla takiego sklepu? Ktos może wie jaki jest koszt szyldu? Chyba zrobie jakis nadruk na pelxi, wydaje mi się ze to najlepszy pomysł, z tego co widze na razie to ta hurtownia tworzyw sztucznych ma największy wybór o zajmuja się obróbka plexi http://sklep.akces-plexi.pl/ ktos może ich zna albo może polecic cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×