Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlyssaC

łydki największe na świecie

Polecane posty

Gość AlyssaC

Ważę 56kg przy wzroście 160cm. To jest ogromny problem. Nawet otyłe dziewczyny kiedy chudną by zmniejszyć ogólną masę ciała, w efekcie końcowym mają ładne łydki. Zazdroszczę im bardzo, bo sama jestem szczupła, ale łydki to są jak bułki/balony (wielkie balony)Zastanawiam się czy jak schudnę, nawet 6kg jestem zdesperowana i uparta, bo mają w obwodzie aż 40cm!! Duży tyłek brazylijski. Biegam 3razy w tygodniu po 45min. Co jeszcze muszę zrobić, żeby mieć proporcjonalne nogi (ŁYDKI, królestwo za łydki) Nie ma czegoś takiego jak liposukcja łydek (tylko ud) niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem, jestem szczupla, ale mam za duze nogi w porownaniu do reszty ciala, lydki prawie takie same jak uda i duzy tylek, talia szczupla zupelnie jakby ktos polaczyl 2 rozne ciala. Troche lepiej wygladaly mi nogi gdy wazylam 51-52 kg przy 160, ale teraz troche przytylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspiecia na palce probuj, a jak biegasz to nigdy sprintem, biegacze dlugodystansowi maja szczuple nogi, a ci sprintem maja wielkie lydy. http://polki.pl/fitness_nogi_artykul,10031776.html tutaj masz cwiczenie na wyszczuplenie nog moze cie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety łydki to w dużej mierze kwestia genetyki i nie zawsze coś da się w tej kwestii zdziałać. Jeśli chodzi o ćwiczenia to koniecznie duża liczba powtórzeń, ale mały ciężar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rower, dobrze wyrabia łydki i chodzenie od stopy na palce też dobrze wyrabia, nawet w miejscu można ćwiczyć łydki stojąc i podnosząc się na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, co tu wiele można zrobić, jedynie zabieg, podsuwam ci stronę na temat wyszczuplania łydek: www.estetic.pl/lydki-botox.html wydaje mi się, że jest to jakieś rozwiązanie na twój problem. Jeśli masz taką budowę to po schudnięciu i tak łydki będą nieproporcjonalnie duże, ja np. chudnę zawsze w piersiach a biodra i tak zostają za duże mimo że jestem chuda:) także pozostają nam zabiegi modelujące sylwetkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
tez mam kawał łydy ale juz się przestałam przejmować ,nie wiem czy rower jest dobrym rozwiązaniem,ja duzo jeżdzę i zauważyłam tylko że zamiast "buły" mam mięśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
w którym dokładnie miejscu mierzyłaś ze wyszło 40 cm ? tuz pod kolanem ,ile cm w dół od kolana ? Jak sobie radzisz z kozakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×