Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona7501

cała prawda o tabletkach wczesnoporonnych !

Polecane posty

Witam was dziewczyny, od jakiegoś czasu mam problem związany z niechcianą ciążą...wraz z moim chłopakiem zastanawiamy się czy sięgnąć po tabletki na poronienie. Wiem, że były już tutaj podobne tematy ale chciałabym dowiedzieć się jak wygląda to na prawdę- w praktyce. Czy jest tu ktoś kto już stosował taką kurację? proszę nie potępiać mojego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja przeprowadziłam taką kurację z powodzeniem, miałam trochę mdłości ale się udało. Jak chcesz to podam Ci namiary......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu, będę Ci wdzięczna za pomoc w tym temacie bo jestem w rozterce i nie chcę tej ciąży......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informacyjnie - światowe organizacje wysyłające tabletki wczesnoporonne legalnie między innymi do Polski jak woman on waves, woman on web, nie kupować tabletek od polskich oszustów i złodzieji(99%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta strona - WSZYSTKO O ABROCJI nie ma żadnego uznania w świecie organizacji pro choice i praw kobiet, a one są bardzo dobrze poinformowane!!! odradzam zamawiać cokolwiek z tej strony!!!! WOMANON WAVES wyczerpująca infolinia i informacja o bezpiecznych opcjach aborcji - wspierane prez organizajce praw kobiet ,feministyczne i pro choice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ja też czekałam na paczkę z WomenonWeb, przez nich musiałam wyłożyć mnóstwo pieniędzy na aborcję w Czechach. Wiadomo że dużo jest naciągaczy i nieuczciwych ludzi ale jak ktoś ma pewny kontakt to dlaczego nie skorzystać? Widzę że strona www.wszystko-o-aborcji.pl cieszy ie dobrymi opiniami kobiet które już wzięły środki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wszystkim za odpowiedzi właśnie dzwoniłam do pana ze strony www.wszystko-o-aborcji.pl i wydaje sie być wszystko ok - paczkę dostanę za dwa dni bedzie ona z możliwościach obejrzenia przed zapłatą. Wiem jak maja wygladac te środki więc nie dam sie nabrać. Pan bardzo rzetelny wszystko mi objasnił. Dam znać jak skończę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilka niszczy sobie zdrowie bo chłopasowi nie chciało się gumki założyć... a faszeruj się tym syfem, przecież to ty za 10 lat będziesz mieć raka piersi i zakrzepice żył, a nie ten chłopas dla którego założenie gumki jest takim wielkim problemem 🖐️ On za 10 lat będzie miał nową dzi\vę do dymania, a ciebie nawet w szpitalu nie odwiedzi jak będziesz chorować przez skutki uboczne niszczenia sobie układu hormonalnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem to możesz miec z zawieszającym sie kompem, dzieciątko jest w Twoim brzuchu a to nie pproblem, malutka żywa już istota z duszą \. sama powołałaś je do życia jeżeli pozbedziesz sie synka albo córeczki pamietaj, ze do konca zycia sumienie bedzie ciebie dreczyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój partner gdyby miał jaja nie zgodziłby sie na ten czyn, jest egoistą.Prawdziwy facet wziąłby to na klate "kochanie damy rade" i wspierałby Ciebie na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to reklamy firm,temat prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadaj z mamą, babcią siostrą na pewno ktoś Ci pomoże, nie skrywaj tego, nie rób z tego tajemnicy, sekretu. Dziecko bedzie Ciebie kochac do końca życia, nigdy nie bedziesz SAMOTNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. mam pytanie do iwony7501 . czy powiodła sie twoja kuracja ? chcialabym zebys mi opowiedziala wszystko od poczatku co mam robic i do kogo sie zwrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pomoc w aborcji jest karalna pozbawieniem wolności do lat 5. Nawet te informacje, które sobie udzielacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś o stronie wszystko-o-aborcji.pl? Błagam o pomoc, jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo, przecież widać, że wszystkie nicki tu są jednorazowe i spamerskie a temat założony tylko do reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Girlinneed- oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileeenka
Czesc dziewczyny . Ja zamowilam ze strony www.girlinneed.com . To zadne oszustwo. Kuracja sie powiodla wszystko przyszlo oryginalne a z nimi mialam staly kontakt telefoniczny . Pisze tutaj bo wczesniej nacielam sie na oszustow . Oni jednak mi pomogli. Bylam w 6 tygodniu ciazy kuracja w pelni sie udala. Polecam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Milena czekałaś na dostawę tych tabletek od www.girlinneed.com, ja już drugi dzień czekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaabb
Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Moge wyslac z mozliwoscia sprawdzenia zawartości przy odbiorze.. Karolina 797 650 965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to tabletki i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na oszustów co notorycznie dodają mój numer telefonu do sex ogłoszeń by uniemożliwić sprzedaż leku nie odbieram tel wyślij SMS o treści CYTOTEC lub TABLETKI odrazu oddzwonie 576.324.300 Tabletki poronne cytotec czysty (misoprostol) Marki pfizer Skuteczność 98% Jeżeli na przesyłce nie ma zaznaczonej opcji sprawdzenia zawartości to nie odbieraj paczki na 100% zostaniesz oszukana 12 tabletek CYTOTEC 450 zł Wysyłka poczta Polska ze sprawdzeniem zawartości przed zaplata przesyłka dochodzi w przeciągu 2 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam Z 533141847 Z innego fora. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos stosował tabletki z wszystko o aborcji? Bardzo proszę o opinie co kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawialam od tej pani powyzej Z 533141847 I POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
533141847 POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×