Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona7501

cała prawda o tabletkach wczesnoporonnych !

Polecane posty

Gość gośćnuallaobrien
ja tez sie zastanawiam wczesniej pisalam ze jestem po zabiegu powiekszania piersi i plastyce brzucha po ciazach i zdecydowanie juz nie chcialam miec dzieci , ani wiek , ani nic nie przemawia za tym zeby pchac sie w pieluchy na stare lata, przeraza mnie fakt ze caly efekt operacji poszedlby na marne , ale sie stalo i musze niestety ogarnac ten lek a nie chce informowac o tym mojego lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu przeszla kuracje farmakologiczna, leki zamawialam ze strony www.girlinneed.com od Pani Agaty, 515-130-571 kuracja sie powiodla, leki w 100% oryginalne, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam 533141847 I nic wiecej nie pisze . Poprostu POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanworld

Po pierwsze, to żeby usunąć dziecko, trzeba sobie zdawać sprawę z konsekwencjii, polecam organizacje zajmujące się tą tematyką PROFESJONALNIE , a nie wszystkich innych naciągaczy i oszustów którzy oferują pełne bezpieczeństwo wprowadzając kobiety w błąd. Women On Web lub Woman World Online http://womanworldonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam

witam posiadam zestaw poronny do odsprzedania jeśli któraś z pań jest zainteresowana proszę o kontakt 733386775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulanka

Wszystko zależy który to tydzień. Ja znam stronę girlinneed.com, tabletki można stosować do 9-tego tygodnia. Myślę, że warto wejść na ich stronę bo mają wszystko rzeczowo opisane, wydaje mi się ze znajdziesz tam odpowiedź na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSzuśći!!!!!


UWAGA wejdźcie na forum medyczka.pl tam jest temat o prywatnym śledztwie i oszustach. 9tygodni.pl, tabletka-poronna.pl, girlinneed.com wszystko-o-aborcji.pl Zobaczcie sami!!!! Nie dajcie się oszukać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga

Uwaga na oszustów którzy używają takich zdjęć:  www.medside24.com/order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aamelka

Zamawia się na stronach, gdzie jest TYLKO I WYŁĄCZNIE PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM z możliwością sprawdzenia co jest w środku, przed dokonaniem płatności. TO JEDYNE i 100% zabezpieczenie. LEPSZEGO NIE MA I NIE BĘDZIE! 

Ja się najpierw nacięłam na stronie tabletka-poronna.pl, zapłaciłam z góry w Bitcoinach (tylko taka opcja płatności była) i dostałam figę z makiem, ponad 400zł w plecy!!! Nie miałam wyjścia więc zamówiłam kolejny zestaw tym razem z Girlinneed.com 

Kurier był już na 2 dzień, sprawdziłam najpierw dyskretnie przy nim zawartość przesyłki i dopiero po upewnieniu się, że wszystko gra zapłaciłam. Polecam jesz cze raz ten serwis i przestrzegam wszystkich przed stronami gdzie można zapłacić tylko z góry BITCOINAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Girlinneed  !!!!!! Uwaga !!!! Nie dajcie się nabrać dziewczyny !!! Strona  Girlinneed jest trefna , wysyłają podróby !!! Tabletki wycięte z blistra, niczym nie oznaczone  !!! Bez nazwy , skrótu , daty czy serii !!! Żerują na kobietach w potrzebie , które zapłacą każdą cenę, w dodatku oferują ,,orginalny zestaw za jedyne 539 zł ,,  !!! Zdjęcia na stronie nijak się ma do tego co dostaniecie !!! Po odebraniu przesyłki kontakt się urywa !!!  Ostrzegam !!! Nie dajcie się nabrać , jeśli zależy Wam na życiu i zdrowiu !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×