Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele mazowieckie POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam, Właśnie zaczynam przygotowania do swojego ślubu w czerwcu 2016 i zaczynam od wyboru zespołu. Rozglądam się, rozmawiam ze znajomymi ale kompletnie nie mogę się na nic zdecydować, mam mętlik w głowie. Możecie mi polecić jakiś zespół z mazowieckiego, szczególnie okolice podwarszawskie typu Marki, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Wyszków itp? Zespół który gra różnorodnie i umie dobrze rozruszać towarzystwo :) Wstępnie rozmawiałam z 2 zespołami, w obu przypadkach koszt z poprawinami to 6000. Troche za dużo.. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
U nas w Grójcu grał zespół Haliśka Band z Łodzi i sprawdzili się rewelacyjnie, wszyscy byli zadowoleni i nie grali diso polo co nas niezwykle ucieszyło, gości z resztą również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się ceni ten zespół? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
Teraz to nie wiem, u nas grali prawie 2 lata temu, ale najdrożsi nie byli :) może najtańsi też nie ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź zespół Czader, są z Nieporętu. Grali u mojej koleżanki. Bawiliśmy się do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmona
Ja mogę polecić zespół Oktan Band (www.oktanband.pl) - grali na moim weselu i jestem zachwycona! Za 2 lata będą grać u mojej siostry. :) Na stronie mają demo więc możesz posłuchać i obejrzeć filmiki. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź zespół M-art band (filmiki na yt). U nas byli i grali świetnie. Można też posłuchać na stronie zespołu - m-artband.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elline
Ja mogę polecić Zespół Power z Wyszkowa. https://www.facebook.com/ZespolPOWER/ Zespół znaleźliśmy w Internecie, byliśmy na próbie i nam się bardzo spodobał. Kompetentni ludzie, grają chyba wszystko o co ich się poprosi. Umieją zabawić gości - na naszym chyba wszyscy byli z orkiestry zadowoleni. Słuchaliśmy z narzeczoną wielu zespołów muzycznych, ale żaden nie przypadł nam tak do gustu jak ten, zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić zespół Jewels. Wiedzą jak poprowadzić wesele i do tego wyróżniają się instrumentami, które ciężko znaleźć u innych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Jewels! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również podpisuję się pod Jewels. Doskonale wiedzą co to znaczy dobre wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jewels jest świetny. Warto na nich postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedros3333132123
Miałem bardzo podobną sytuację jak jedna z opisanych już tutaj. Pilnie potrzebowałem zespołu, który zagrałby na moim weselu, bo poprzednia grupa posanowiła mnie wystawić. Poszperałem w Sieci i wybór padł na Jewels, bo wydawali się być sensowni. Bez problemu przyjechali do mojej małej wioski i dla nas zagrali. Impreza się tak rozkręciła że ludzie nie chcieli najpierw jeść, a potem wychodzić. Koszt wyniósł zdecydowanie mniej niż 4500 zł i bylimy wniebowzięci. Dlatego pod rekomendacją Jewels podpisuję się rękami i nogami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Jewels. Orkiestra rewelacyjna!! Goście bawili się wspaniale i każdy pytał skąd mamy taki super zespół. Wogóle cała oprawa super i wszystko na wysokim poziomie! Jak najbardziej polecamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na www.gdziewesele.pl :) Duży wybór, od razu masz opinie o nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy wszyscy z tym Jewels? Ludzie, nie wprowadzajcie nikogo w takie szambo. Muzyka 100 % z laptopa,niektóre piosenki trudniejsze technicznie to nawet z wokalem oryginalnym puszczaja. Totalna klapa. Biesiada za stołami owszem, całkiem udana, ale to nie wszystko co na weselu sie liczy. Byliśmy, słuchaliśmy i nikt absolutnie nie pytał o zespół w pozytywnych aspektach. Ludzie się nie bawili. W tych czasach i za taką cenę powinno sie wymagać muzyki na żywo, bo z laptopa to sobie można w domu muzyke włączyć. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels jest the best, z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten zespół grali w Wyszkowie u mojego brata, i było rewelacyjnie , goście zachwyceni bawili się do białego rana . Zespół na parkiet przyciąga jak magnez poruszy nawet największego mruka. Serdecznie polecam zespół Jewels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels godny polecenia świetna oprawa wokalna, super konkursy, które rozbawiały gości do łez! współpraca od początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dograny każdy szczegół sprawił, że nie musieliśmy się martwić co dalej... Jeśli się jeszcze zastanawiacie to nie róbcie tego dłużej tylko dzwońcie i dogadujcie termin! Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels Najwspanialszy zespół, drugiego takiego genialnego nie znajdziecie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały zespół – Jewels to najlepszy wybór! Wszyscy są bardzo zadowoleni z wesela, goście nie chcieli kończyć zabawy i nawet obsługa naszego lokalu była zainteresowana zespołem. Polecamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jewels Taki zespół na weselu to marzenie i Nasze się spełniło.Wasza obecność na naszym weselu była dopełnieniem i było super!Goście do dziś nie przestają o Was mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Jewels to najlepszy zespół z jakim mieliśmy okazję się bawić. Super profesjonalne podejście do sprawy, świetne nagłośnienie, idealnie dobrany repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczony a zarazem godny polecenia jest rafael live cover band. daje sto procent gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzałem w dziesiątkę jest Rafael Live Cover Band. Ja takiego strzału dokonałem i nie zawiodłem się ani trochę. Wszystko ustalone w najdrobniejszym szczególe, fachowe wykonanie, goście porwani w tany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre opinie słyszałem na temat rafael live cover band, puzle band, baster, excell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×