Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele mazowieckie POMOCY

Polecane posty

Gość wiolaa557
A zespół NotoGramy z Warszawy kojarzycie? Bo są naprawdę świetni. Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście ich oferty, to koniecznie sobie zajrzycie, wiem, że mają stronę internetową. Tylko warto się pospieszyć, bo terminy uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy T

Polecam serdecznie zespół Jewels z Minska Mazowieckiego, mają duże doświadczenie w temacie wesel oraz grają różne gatunki muzyczne nie tylko disco polo więc powinno być fajnie😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz R

Potwierdzam  Jewels grali na moim weselu dwa lata temu. Wszystko ustalają i potem realizują na 100%. Jeżeli chodzi o ceny też są przystępne.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Jewels są rewelacyjni!. Mają super muzykę i głosy a jeżeli chodzi o poprowadzenie zabaw na oczepinach są one taktowne. Moja rodzina i zmajomi byli zachwyceni i wpomninają podziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzedniczka
Dnia 31.03.2019 o 13:12, Gość Aneta napisał:

Jewels są rewelacyjni!. Mają super muzykę i głosy a jeżeli chodzi o poprowadzenie zabaw na oczepinach są one taktowne. Moja rodzina i zmajomi byli zachwyceni i wpomninają podziś dzień.

wystawili ci fakturę za usługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jewels to jedyna dobra odpowiedź na twoje pytanie. Wesele z nimi na pewno się uda a goście będą zachwyceni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek Kamiński

Zespół jewels jest najlepszy! Fantastyczne przeboje i prowadzenie. Widać,że nie jedną taką imprezę mają na koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida

Widzę,że nie tylko ja jestem tutaj fanką zespołu jewels. Grali na moim weselu w sierpniu 2018 roku i muszę przyznać, że spełnili moje oczekiwania w 100%/. Goście do dziś wspominają szaleństwo tamtej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Tokarczuk

Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi komentarzami na temat zespołu JEWELS z Mińska Mazowieckiego. Wesele z nimi to strzał w dziesiątkę! Super zabawy oczepinowe oraz cena też taka na każdą kieszeń. Nie ma się nad czym zastanawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D00Ska

Jak Wesele to tylko Agenci! Swietnie poprowadzą każdą zabawę! A repertuar muzyczny mają bardzo bogaty ,dlatego raczej każdy uslyszy swoje ulubione muzyczne kawalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doos
6 godzin temu, Gość D00Ska napisał:

Jak Wesele to tylko Agenci! 

Wystawiają fakturę, czy graja na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina

Polecam zespół Jewels z Mińska Mazowieckiego! Wspaniałe przeboje i gra na instrumentach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodozja

Ja również słyszałam dobre opinie na temat tego zespołu więc myślę, że możesz śmiało rezerwować termin u Jewelsów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka

Polecam, są naprawdę fantastyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka :)

Ja mogę polecić ci Agenci to taki zespół muzyczny , bardzo fajny , super prowadzą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfred

Zespół Jewels Mińsk Mazowiecki to doskonałe przeboje i kontakt z publicznością. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek

Zespół Jewels Mińsk Mazowiecki to doskonałe przeboje i kontakt z publicznością. Polecam. - Zgadzam się na 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek

Jewels to zawsze doskonała oprawa wesela i zadowoleni na maxa goście. Byłem już na dwóch weselach z ich udziałem. Tak jak chcesz rozruszają towarzystwo za całkiem przystępną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel

Mińsk Mazowiecki i zespół Pana Daniela. Fenomenalne aranżacje utworów oraz gra na skrzypcach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i Seba
Dnia 30.09.2019 o 11:22, Gość Ariel napisał:

Mińsk Mazowiecki i zespół Pana Daniela. Fenomenalne aranżacje utworów oraz gra na skrzypcach. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zespół downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Tęczyński

Jestem jak najbardziej za zespołem Jewels z Mińska mazowieckiego. Zawsze świetna zabawa, muzyka i prowadzenie. Goście mają co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępić spam
Dnia 22.11.2019 o 10:48, Gość Jerzy Tęczyński napisał:

Jestem jak najbardziej za zespołem Jewels z Mińska mazowieckiego.

To se bądź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Myśląc o Mińsku Mazowieckim mam na myśli tylko jeden profesjonalny zespół z duszą do grania a mianowicie Jewels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mod
12 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:

Myśląc o Mińsku Mazowieckim mam na myśli tylko jeden profesjonalny zespół z duszą do grania a mianowicie Jewels.

Nic dziwnego ... w końcu jesteś jego członkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mod

Drogie zespoły muzyczne. Czy możecie przestać spamowac na forum zachwalając samych siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

wesele to jest bardzo ważna uroczystość i tu nie ma żartów. Potrzebny jest konkretny bardzo dobry zespół. U mojej kuzynki grał zespół Jewels. Nie tylko są kulturalni, ale też bardzo muzykalni. Mają bardzo dobre podejście do gości, a konkursy oczepinowe są po prostu fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Leido grał u nas na weselu 7 września. Na Zespół zdecydowaliśmy się z polecenia i na prawdę to był bardzo dobry wybór. Rewelacyjnie śpiewają, fajnie dobrany repertuar. Wszyscy goście byli zachwyceni ich muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×