Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martka90

Zostawił mnie facet po 4 latach co robić

Polecane posty

Też by było ok gdyby on nie zaczął się znowu odzywać, znowu mącić mi w głowie:/ numeru nie zmienie bo na nim pracuje więc nie mogę. Nie wiem co mogę zrobić żeby się odciąć od niego i w końcu zacząć zapominać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mu dobitnie " od pier dol sie ode mnie" i nie odbieraj od niego tel....proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go zablokuj na komunikatorach i w telefonie.Prosciej sie nie da wytlumaczyc,a Ty i tak swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na mnie wyjeżdżacie jakbyście nigdy nie były zakochane.. Weźcie pod uwagę też to że każda z nas ma inny charakter. Jedna by to po prostu odrazu przekreśliła i zakończyła wszystko a druga będzie się zastanawiać co zrobić żeby było inaczej i będzie mieć nadzieje że wszystko się jakoś ułoży. Ja jestem typem tej drugiej ale walcze z tym naprawdę. I tak dużo juz osiągnęłam, skoro do tego czasu nie dałam sie mu zbałamucić. Kiedyś wystarczyło parę miłych słów i ja leciałam do niego. Teraz tak nie jest. Walcze z tym i mam nadzieję że wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z czym wygrasz?przecież wiadomo,że bez względu na wszystko chcesz z nim być.Niewazne,ze nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygram w sensie że nie ulegne mu. No tak podświadomie jeszcze czuje że chciałabym z nim być bo go kocham, ale wiem że nie mogę nie mogę się wpakować w takie bagno. Już mam serdecznie dość tego cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj, mozna walczyc gdy sa jakies roznice charakteru, ale nie jak facet cie ZDRADZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty jesteś w tym bagnie od czterech lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×