Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziwna fantazja o dojrzałych kobietach

Polecane posty

Gość gość

Od dawna prześladuje mnie dziwna fantazja. Mam 24 lata ale od nastoletnich lat pociągały mnie dojrzałe starsze i przede wszystkim stanowcze i surowe kobiety traktujące mnie czasem przedmiotowo lekceważąco (nauczycielki z wielkim Ego :) lub przemądrzałe damy z sekretariatu hehe , później urzędniczki itp) Często były to bardzo eleganckie starsze ale seksowne i zadbane kobiety. I właśnie takie od zawsze prześladują mnie w fantazjach. Z natury jestem spokojny ale raczej nie mam skłonności uległych służalczych jednak przy takich kobietach czuje się poniżony, mniejszy gorszy na tyle że chciałbym im ulec i zrobić wszystko co rozkażą mimo że spotkam się i tak z ich pogardą. To głupie i nie rozumiem tego. Moje fantazje często dotyczą dużo starszych kobiet którym np usługuje w mieszkaniu jak niewolnik sługa itp. znosząc poniżenie wstyd grzecznie wykonując surowe rozkazy. Tu nie chodzi o seks. Jest w tym coś erotycznego ale samego seksu sobie nawet z taka kobieta nie wyobrażam. Też macie takie fantazje ? takie których nie rozumiecie bo macie poza tym normalne życie normalny seks wystarcza wam to niby ale pozostaje gdzieś odwieczna fantazja, fetysz który was prześladuje. Pytanie do kobiet i mężczyzn. Ja swojej fantazji nie spełniłem nigdy nawet nie bylem blisko hehe Poza tym wątpię by dojrzałe kobiety to kręciło tym bardziej ze względu na mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×