Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
zależy co tam jest jeszcze napisane u mnie nie było nic rakowego, tez najpierw bym się wyleczyła a potem starała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 27
Ale o 3b piszą w necie ze stany przedrakowe.. Mozna wyleczyć lekami. A fluomizin przeczytałam ulotkę ze jest na bakteryjne zapalenie.. Zgłupiałam, mam nadzieje ze będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 27
Tez jestem Aga i tez 1987 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Aga - Wskakuj na wizaż - tam się przynajmniej forum nie zacina ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 27
Która Aga ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
nic mi gin nie mówiła że to stan przedrakowy najważniejsze że po lekach mam znowu gr 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Dziewczyny ja prędko na wizaz nie dołączę strona nawet nie chce mi wejść! A jak jakimś cudem mi się zaladuje to kurcze znowu z logowaniem się mam problem. Ale będę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 27
Ja właśnie tez mam problem z logowaniem.. Pokminie pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej , ale co się dzieje - nam śmiga jak szalona. Zobaczcie, może brakuje wam jakiejś wtyczki? Z jakiej przeglądarki korzystacie - ja mam chrome i nie ma najmniejszego problemu. Czekamy tam na Was Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23333
Hej wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w 6 tyg ciazy chociaż testy 3 pokazywały ze nie jestem :-) mam termin 21 pazdziernika Mam do was pytanko czy was też tak piersi bola bo mnie strasznie szczegulnie wieczorem przy sciaganiu stanika mam wrazenie ze wybuchna zaraz w ciagu dnia jest ok ale jak sciagam stanik masakra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Granella i jak? Moze uda sie przez aplikacje na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelings
Garnella k spróbuj z aplikacją. Ja tez na początku miałam problemy z zalogowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
U mnie dzisiaj coś wizaż nie wchodzi ;/ Coś nie mamy szczęścia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana_87
Ja tez od wczoraj wieczora nie mogę sie zalogować na wizaz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa21
A ja nie mam z niczym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
Boże siedzę i płacze!!!! Ze szczęścia... Dwie kreski!!!!! Jedna blada ale gołym okiem ja widać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka gratulacje!!! Mam do cb kilkq pytan :) ktory to cykl? Bralas wczesniej hormony? Co ile dni kochalas sie z partnerem? Wiedzialas kiedy masz owulacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4444
Dziewczyny zrobiłam zdjęcie testu wczorajszego, mam bardzo złej jakości aparat i tu prawie nic nie widać , na żywo jest zupełnie inaczej ocencie to, jeżeli jest tu co oceniać bo jak mówiłam aparat no niestety ... Ale ten test poazał cień cienia dopiero po jakimś czasie , i to jest 3 test który tak pokazał dodam że ten jest z innej firmy niż dwa poprzednie i na tym już wyrazniej widać niż na tamtych...Szkoda , że nie mam lepszego aparatu :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27a20852da0bd38b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jeśli test pokazał taki cien cienia dopiero po jakimś czasie to chyba jest nieprawidłowy. Najlepiej jakbys zrobiła betę albo poszła do gina naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej... To był drugi cykl. Kochaliśmy się jak mieliśmy na to ochotę.... A owu poznaje po sluzie i jak to mój mówi (wchodzi jak w masło) nic nie brałam tylko kwas foliowy a i mój też go brał bo czytałam że zwiększ*******iwosc plemników.... A test zrobiłam wczoraj a okres powinnam dostać dopiero teraz w niedziele co będzie. A test był czulosci 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i dało mi do myślenia ból jak na okres tylko lżejszy i nagle śluz pojawił się taki jakby plodny i jest do teraz i brzuch też pobolewa tak na dole. Ale powiem szczerze że uwierzę na 100% jak okres nie przyjdzie.... Niedziela będzie jak wyrok he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×