Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość gość2345
Skuteczność polega na wykorzystaniu ogromnej siły przeliczeniowej komputera, możliwości statystyki oraz Twojej wiedzy o swoim ciele do określenia dni w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Innowacyjny detektor płodności poinformuje Cię kiedy współżyć, aby maksymalizować Twoje szanse na zapłodnienie. podpowie Ci również czy Twoje cykle miesiączkowe wyglądają prawidłowo oraz pozwoli Ci lepiej zrozumieć Twoją sytuację poprzez analizę wyników własnych i wielu innych kobiet starających się o dziecko. Każdego dnia wskaże Ci co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększyć Twoje szanse na zajście w ciążę! Ponadto jeśli okaże się, że zajście w ciążę w Twoim przypadku nie jest łatwe, dostarczy Twojemu lekarzowi cenne informacje o Twoich cyklach miesiączkowych i Twojej płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy wpisac w google kalendarz dni plodnych.. A po drugie, jasne komputer będzie wiedzial kiedy ja mam owulacje, akurat! :D Kiedy bedzie mi sie chciało skorzystac z ubikacji tez wyliczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak pomysłu na wieczór... Chciałabym już cieszyć się dwoma kreskami. Jestem ciekawa jak to jest być tak szczęśliwym... Ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże,nie mogę spać od dwóch godzin.W poprzednich ciążach też tak miałam.Całonocne łażenie.Mdli mnie na maksa no i jeszcze okrótnie się zaziębiłam.Ropa mi nosem nawala co chwila.UFFF.W pracy to jak zmora będę wyglądałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie śpię od 5:30, jejku juz chyba wstanę bo mi gorąco u głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :). Co do tych przykrych sytuacji, to tak, słyszałam o tym :(. Bardzo mi szkoda tej kobiety, to straszne wiedzieć, że urodzi się martwe dziecko. I jeszcze te kompilacje :(. Ja również jestem chora. Boli mnie gardło, mam katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurujcie sie dziewczyny! Mi za to sąsiadka pospac nie dała.. uroki mieszkania w bloku :) mam nadzieje, że już niedługo... :) Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Tej nocy to chyba żadna się nie wyspała, ja też męczyłam się do 4 albo nawet 4:30! W pewnym momencie myślałam że już nawet nie ma sensu iść spać ;D x Byłam wczoraj w tesco i kupiłam temu maluszkowi (kuzynowi) łańcuszek do smoczka i okrycie pokąpielowe :) Nie miałam pomysłu co kupić na takie pierwsze odwiedziny więc zadzwoniłam i po prostu spytałam, no bo przecież nie będę kupywać czegoś czego ma po uszy np (body, smoczki itp). x Teraz kawka, sprzątanie, szybki prysznic i w gości :) A na wieczór zaplanowałam pyszną kolację z winkiem przy świecach. Właśnie szukam w necie jakiegoś przepisu :) x Dziewczyny zdrówka wam życzę bo coś każdą coś chwyta :( Kurujcie się! Syrop z cebuli, mleko z czosnkiem i miodem, napary z rumianku i rygor łóżkowy! Najlepiej z partnerami hihi :) Buziaczki kochane! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M. mnie wysmieje, zreszta Wy pewnie tez ;-) dzis dokanałam zakupu... Wanienki :D tak wiem odbilo mi ale była taka okazja cenowa, ze nie umialam sie powstrzymac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo o jej:-) to niezłe:-) ja bym się nie odważyła aż na taki "poważny" zakup wanienki podziwiam Cię:-) X U mnie nic nowego, właśnie @ mi się skończyła, kolejny cykl przed nami:-) no i sesja w trakcie, trzymajcie kciuki za mnie w poniedziałek bo czeka mnie egzamin, ba raczej rzeź;-) Ehh X Jeju jak mnie wkurza dziewczyna brata mojego P, normalnie żal mi jej:-/ tak wlazi w d**e mojej przyszłej teściowej że masakra, nie trawie tej dziewuchy choć starsza niż ja wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja mam po córce wanienkę, więc nie kupuję :P. Granellla ja tak nie trawię szwagra mojego męża. Wszystkim w rodzinie w tyłek włazi, do ciotek i wujków mojego męża mówi, np. Grzesiu, Reantko, itp :-o. Dziewczyny nadal nie dostałam okresu, podbrzusze boli, piersi też. Nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kwiatek a robiłaś test?? Lub betę? Jak test będzie negatywny(czego Ci nie życzę) a @ nadal nie będzie to będziesz musiała iść do gina na wywołanie okresu. Gdzieś czytałam tu na forum że nawet jak widać druga kreskę pod światło to już może świadczyc o ciąży. Bo jak by ciąży nie było to kreski tej drugiej w ogóle by nie było. Może test weź rozbierz na częśc****erwsze i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze test jest wiarygodny w tych pierwszych minutach jak pisze w ulotce. Po kilku godzinach czesto wyskakuje nagle druga kreska co nie znaczy o ciazy.. X O ja mam to samo! Tak mnie wkurza laska od meza brata :D szok! Nawet tescie jej nie trawia :o X Ja po corce wszystko oddalam, mam fajna wanienke profilowana ale ona zdala egzamin u kilku miesiecznego niemowlaka :) a teraz na poczatek wole zwykla najzwyklejsza :) X a ja bez wyrzutow z usmiechem poszlam do kasy z wanienka ;-) a co tam! Wierze, ze zostane mama po raz drugi! Jak nie teraz to pozniej:) a "jesc nie woła" :p w razie czego zawsze mam komu oddac :) To sie nagadalam :D Aaaa X Kwiatek, powtorz test w dniu @ :) X Powodzenia na egzaminie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wanienka to nie wielki wydatek tylko gdzie to trzymać :) ja wanienke, łóżeczko, materac, pościel i inne p*****lety kupiłam 2 maja a 3 pojechałam na porodowke :) Moja mala od jakiegoś tygodnia myje się w wanience, tatuś musiał jej przynieść. byliśmy u znajomych i tak kapali malucha w wanience i ona tez chce. 16kg/92cm w wanience... A wanna stoi pusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie :) ja za swoją dałam chyba 25 Hehehe Xxxx Jutro zaczyna się nowy miesiąc, nowe plany, nowe perspektywy :) ja mam plan nie przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobry żart :D Mi by się przydało troche zrzucić, żeby móc tyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co teraz będę robić? Będę słuchać muzyki.... Jejku jak jeszcze nie miałam dziecka to muzyka była moja pasja, miłością i w ogóle chyba wszystkim. Ja wstawalam była muzyka i kladlam się spać z muzyką. Kiedyś wydawałam kupę kasy na płyty a teraz na ciuchy.dla małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja brzydko powiem, ale nie mam juz słow do siebie. Mam p/i/e/r/d/o/l/c/a na punkcie ciuchów dla Małej :) Pewnie podobnie jak Ania. Ale to jesty serio silniejsze ode mnie :P Tyle, że ja nie kupuje ciuchów w jakiś mega drogich butikach. Lubie wyprzedaże i okazje :) Ale jak mi się cos tez spodoba bez promocji to często też nie umiem sie oprzec :) echh taki mój mały nałog... w sumie wole wydawać na ciuchy niż kilka set zł m-secznie na fajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już się nie wypowiadam na temat zakupów dla małej bo moja mama to już zaczyna mnie opierdzielac ze tyle kasy wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Dziewczyny moja teściowa mi zawsze mówi że ją bym mogła trójkę dzieci ubrać tyle córka ma ubrań heh ale to mój jedyny nałóg :) nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jak mogę dodać to moim drugim nałogiem są pościele dla małej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno.żadna piosenka.nie spowodowała ze o 23 wstałam i zaczęłam tańczyć. :) youtu.be/hQ9VyO7FZtM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobsterka87
Witajcie kobietki... znajdzie sie tu miejsce ???? w grudniu przestalismy sie zabezpieczac.... :) Synka udalo sie trafic za pierwszym podejsciem... wiec mam nadzieje ze i teraz tak bedzie... aczkolwiek mam duze watpliwosci. ostatnia @ byla 25 grudnia... mam dosc nieregularne cykle..29-35 dni.. ale zdazalo sie ze nawet 40 . mamy 1 luty a tu nic.. w piatek test ciazowy.. negatywny:( od kilku dni mam bole jak na miesiaczke... wczoraj wieczorem bol byl najwiekszy.. piersi bolalay tak ze na brzuchu lezec nie moglam... w nocy poszlam do lazienki... i na wkladce byla odrobinka sluzu..z niteczkami krwi... Bylam pewna ze to okres sie zaczyna - choc pierwszy raz takie cos widzialam.. i ze do rana cos ruszy... niestety nadal nic... Ale naczytalam sie w necie ze taki sluz z nitkami krwi.. moze oznaczac rowniedobrze implantacje zarodka... . Co myslicie kobietki??? Przepraszam za brak polskich znakow.. ale moja klawiatura ich nie posiada.. mieszkam w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×