Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Hej ja chyba jednak jutro zrobię test.Nie wytrzymam.Cycki to mam normalnie czarne a tak bolą jak w dzieci karmiłąm i pokarmu miałam nadmiar.Dotknąć nie mogę.I głowa mnie boli co i ruż( a u mnie to rzadkość. Ostatnio widziałam test w rossmanie bobo coś.Pisało niby że 6 dni po owulacji już wykrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej laski:-) Jak tam? Mówię Wam masakra jakas z tym moim okresem:-( nigdy w życiu nie miałam tak "intensywnego". Dzisiaj poszło mi już 10 tamponów, gdzie normalnie idzie mi góra 5. Leje się ze mnie jak z wiadra:-( ehh X Mi się też wydaje że któraś zaciazyla, obstawiam kwiat nasturcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Eternalfly Ciebie też obstawiam jako zaciazona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaitek, Aga i Eternalfly coś chyba jest na rzeczy :P x Wiesz, na ulotkach pisze aby robic rano bo stęzenie hormonu jest największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie podobno jak się nie pije i nie siusia minimum 5 godzin to w ciągu.dnia tez może wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Mi jest niedobrzeeee ;( chyba ide zaraz spać.. róbcie dziewczyny jutro testy i dawajcie znac, mam nadzieje ze jutro zobaczycie 2 krechy! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina trzymam kciuki :) Chcociaż na test może być jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Licze chocby na jasna kreseczke ale jak jej nie bedzie to sie nie zalamie tylko poczekam do daty spodziewanej @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Granella chciałabym w to wierzyć.Tylko że się wczoraj naczytałam o wkładkach hormonalnych Mirena.Ja taką właśnie wyciągnęłam parę miesięcy temu.Podobno potem po wyjęciu dużo osób ma kłopoty z zajściem w ciążę.No ale dziś i tak spróbuję wyrwać się po test.Kurczę mogłam na allegro więcej ich zakupić razem z testami owulacyjnymi.A tak się patrzą w aptece jak na debilkę bo co parę dni kupuję:)).Miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Eternalfly trzymam kciuki:-) Ja zawsze testy kupowałam hurtem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj laski. U mnie dziś akcja K A T A R.... Normalnie czuję, że odpłynę... poza tym nic nie czuję. Co do testów, to mam jakiś taki wewnętrzny spokój co do tego miesiąca, ze testować nie mam czego... tzn. szkoda, ale nie ma tej nerwowości u mnie - udało się/nie udało... testować czy czekać... Dziewczyny, trzymam kciuki!! Piszcie od razu co i jak. Miłego dnia wszystkim ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Hej :) no ja testowalam mimo ze zauwazylam ze razem z plynem z dopochwowej tabletki leci troche krwi. Wynik negatywny ani sladu po drugiej kresce niestety. Wiec to chyba okres. Ale obawiam sie ze jezeli okres to musze odstawic te tabletki, nie wiem jak ja to wytrzymam :( szkoda ze sie nie udalo w tym cyklu, moze w drugim bede miala wiecej szczescia i bede mniej nerwowa? Tylko to czekanieee... Dziwne jest to ze nie boli mnie nic, nawet brzuch, moze jak sie dopiero rozkreci? Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Musze poczekac sie rozkreci, dzis moj 22 dzien cyklu to chyba nie jest normalne ;/ tym bardziej ze zero objawow @ ... ciekaweeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina no 22dc to mimo wszystko jeszcze troche za wcześnie, zakładając że owulacje mialaś 14 dc to najwczesniej test może pokazać 24dc ale mi np nie pokazał nic, więc nie wiem po co sama siebie dreczysz tymi testami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja moge z Wami jeszcze tutaj popisac? :) fajnie ! No to ktora sie do nas dolaczy? czekamy, czekamy! :) kurcze, ale sie rozpisalyscie.. musze to jakos nadrobic :) Ja wpisze date porodu po wizycie u lekarza. Narazie, jakos tak czuje, ze nic nie czuje ;) zadnych objawow ciazowych. Chyba zaczynam sie stresowac.. a do 6go jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Tyle sie naczytalam ze glowa mala, ale masz racje, teraz testy bede robic 2 tyg od owulacji i koniec! :) ewentualnie jak nie bedzie @. A teraz sie zastanawiam czemu dzis byla ta krew w tym plynie. Minelo 22 dni od ostatniego @. Pewnie organizm wariuje po hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Only Dreams a w którym tyg jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Tzn to bylo tak ze poszlam do lazienki i od razu husteczka w dlon bo wiedzialam ze ta tabletka sie rozpuscila i zaraz wszystko wyplynie (na wkladce czysto) no i razem z ta tabletka troche czerwonego wyplynelo. Onlydreams obys byla jasnowidzem hehe. Dam wam potem znac :) to chyba powinnas sie cieszyc ze sie dobrze czujesz? Oby tak przez cala ciaze! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Gdzieś na innym forum ktoś pisałas że jest w 5tyg ciazy i jej temperatura jest w granicach 36.00 max 36.60 czy możliwa jest ciążą przy takiej temperaturze? U mnie średnia temperatura to 36.20 nigdy nie miałam temperatury ponad 37 nawet po owulacji. Teraz od kilku dni temperatura mam raz 36.4 razy 36.5 do tego boli mnie podbrzusze robiłam jeden test ale wyszedł negatywnie. Okres mi się spóźnia juz kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina hipotetycznie jesteś 8 dni od owulacji więc faktycznie może się zarodek zagnieżdżać, ja nie miałam takiego czegoś ani teraz ani wcześniej xxxxxx OnlyDreams ja też mam lekarza 6 lutego i już nie mogę się doczekać, tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie coś tam czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
10 dni po owulacji (to troche za pozno na zagniezdzanie) no ale zobaczymy, bez paniki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Nic nie jest za pozno. U kazdej kobiety moze byc inaczej. Zreszta niektore zrodla podaja ze do zagniezdzenia moze dojsc nawet do 12 dni od owulacji dlatego niektore kobiety myla to z okresem :) Ale w twoim wypadku to moze byc wszystko... Hormony po odstawieniu tabletek, zagniezdzenie a nawet skutki infekcji. Nie szalej z testami bo nie wyjda wczesniej niz min. 10-12 dni od owu :) cierpliowsci kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
To prawa, testy odstawiam bo zaraz zbankrutuje :) nie wyspalam sie, a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hej Coś źle sie czuje dzisiaj czuje powiększone migdały mam ała, potem idę do lekarza po skier. Na posiew moczu bo mnie szczypie przy sikaniu.. X Karolina cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość który podczytuje
mnie po niektórych globulkach tez wyplywal śluz zabarwiony na czerwono. Niekoniecznie przed okresem, po prostu tak było ze taka miał barwę. Myśle ze to nie świadczy o niczym, ani o ciazy ani jej braku, zagniezdzaniu itp wiec nie ma co myślec tylko czekać na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaa20 za wcześnie na test, spokojnie, jeszcze nic nie wiadomo. To krwawienie może być spowodowane infekcją albo to implantacja Jeśli będziesz miała okres to akurat naturalna flora bakteryjna będzie się mogła odbudować. xxxx Granellla dziękuję, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, żeby to była prawda. Jeśli chodzi o okres to zawsze mam taki obfity :(. Moja siostra ma na dzień 4 podpaski, a ja 15 tamponów ;( xxxxxx Karo to kiedy Twoj mąż przyjeżdża? xxxx itakinie zdrowia życzę :). Podlecz się jakoś . xxxx Eternalfly i jak testowałaś? xxx OnlyDreams jak się czujesz? Jakieś objawy już masz? xxx Anka a Ty jak tam? xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×