Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Gość olka32n
Blue znajdziesz czas aby sobie coś smacznego ugotować i zdrowego.Na początku zawsze brakuje czasu ale wdrożysz się w inne życie i dasz radę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
blue ja muszę mocnej farby używać... naturalnie mam brąz średni złocisty... po rozjaśnianiu platynowym blondem wychodzi mi miodowy blond. Teraz zafarbowałam londa 17 jasny blond i z tego co widać po odrostach będzie mi się robił jasny orzechowy brąz. Jak farbowałam na brązy to niemal czarne wychodziły. Niestety przez geny mam mnóstwo siwych włosów... zaczęły się pojawiać pierwsze siwulce w wieku 14lat... moja siostra o 2lata starsza i dopiero teraz zaczynają jej się pojawiać. Nie dość że ciężko je zafarbować to i szybko farbę puszczaja :( dlatego wybieram bezpieczne blondy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
zmiana str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka32n
Flu ja tez mam już mam kilka siwych pasemek ale i tak tonuje je wellatonem więc nie widać.Zresztą polecam tą farbę bo jest nie droga i dobra.Odcieni w palecie też ma dużo więc można dobrać coś dla siebie. Niebawem uciekam do domku i odpocznę bo mam dużo pracy przed wakacjami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
olcia wellatonem farbowałam do tej pory a teraz tą londe próbuje... ale siwych i jedna i druga nie bardzo łapie ;/ no coż taka moja uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu mnie ładnie pokrywa wellaton siwe włosy ,możliwe że inny odcień nie ;-) Dzisiaj na kolację zjadłam jogurt grecki z truskawkami i nie wiem ale jakoś bez smaku mi się wydały.Kupiłam dwa tygodnie temu bez smaku a teraz myślałam że będą słodziutkie bo na słoneczku dojrzeją a tu niespodzianka -wodniste ,nijakie. Chłodniej na dworku i lepiej się czuję .A niedawno marzyłam byle do lata:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
truskawki to i w zeszłym roku nijakie były a cieplutkie lato było. Ja kupowałam i na kompoty przerabiałam ;) ... co do farby może wina koloru a może moich włosów które bardzo nie chcą dać się zakryć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Hej dziewczyny... u mnie wagowo bez zmian co i tal mnie cieszy bo oznacza to trwalszą zmianę ;) wczoraj włoski dostały moc protein i dziś szorstkie i grubsze :/ mogłam jeszcze zafundowac im mocną odżywkę nawilżającą na koniec. Ale one jakoś zawsze ciężko znoszą żółtko nawef jak dodam naftę glicerynę czy żel z siemienia... no nic następnym razem je dopieszczę :) dzieciaki coś nie chcą się pobudzić a mała do szkoły ehh te dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu ja stosuje maski po myciu lub malowaniu a kiedyś wax . U mnie też bez większych różnic w wadze i samopoczuciu ale pamiętam jeszcze siebie z kilku miesięcy temu i ciesze się że podjęłam walkę z samą sobą.Nie jem słodyczy ,pije mniej wody ,prawie w ogóle alko i jem systematycznie małe posiłki. Zapraszam na kawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Olcia ja maski czy odżywki też nakładam... tylko bardziej nawilżające i dawno protein nie dawałam co spowodowało że włosy stały się rozciągliwe i cienkie... teraz raz na tydzień będę je faszerować białkami żeby się pogrubiły :) ja tu kiedys pisałam malince że bawiłam się w włosomaniactwo i tak w sumie coś tam mi z tego zostało. Moje włosy są cienie ale gęste i gładkie co po silikonowych maskach czy szamponach powoduje totalny ochlap. Wróciłam ze spacerku z synkiem... zjem 2gie śn i idę z kawką grzać się na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Olcia, ja też najbardziej się cieszę z tego, że w ogóle zaczęłam dietę. Nawet mi nie przeszkadza monotonne jedzenie, bo z góry wiem co zjem i nie muszę sie zastanawiać tak jak kiedyś co ugotować. Zresztą ja testem typem osoby, która je po t aby żyć, a nie odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
słyszałam że te biowaxy są chwalone... ale jakoś nie miałam okazji testować. Brązy u mnie odpadają bo farbować musiałam co 2tyg... kolor sie spierał a i odrost z siwymi bardzo błyszczal wśród ciemnych :) przy blondzie mi sie gubią lub wyglądają jak pasemka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei mam ciemne włosy, niestety bardzo cienkie, w blond wyglądam nienaturalnie, więc brąz farbuje na brąz, tylko odcienie sobie zmieniam. W kwietniu zrobiłam brąz prawie czarny, ale według mnie taki kolor mnie tylko postarzył, teraz włosy wyglądają lepiej, są żywsze w odcieniu, choć może to zasługa obok farby także drożdży (piję dwa miesiące) i podcięcia końcówek. teraz grzywkę zapuszczam, bo chcę mieć włosy jednej długości, zresztą na cienkich włosach grzywka niezbyt estetycznie po godzinie od mycia wygląda. Jednym słowem, jak zabrałam sie za odchudzanie, to przy okazji zabrałam sie za zmianę i ulepszanie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Ja mam oliwkową karnację, ciemne brwi zielonkawe oczy i czy brąz, czarny czy blond to każdy mi pasuje tylko te siwulce :( Olka jak się sprawdza ten ałun? Ile kosztuje? Bo czytałam że stosunkowo drogi w porównaniu do drogeryjnych antyperspirrantów chociaż długo wystarcza taki nieździerak z niego... tylko jak ze skutecznościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue 18
U mnie waga stoi, ale specjalnie się tym nie przejmuję. Ważne, że nie wzrasta ;) Co najlepsze wcisnęłam się dziś w sukienkę, którą ubrałam rok temu na wesele, a jeszcze kilka miesięcy temu nie mogłam przeciągnąć jej przez biodra, bez serii przysiadów, co i tak nic nie dawało, bo nie było szans dopiąć zamka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapraszam na kawusię :) Wagę podam jutro, bo jutro tradycyjne będę robiła oficjalny pomiar wagi z pomiarem obwodów. Zaczęłam 2-3 tygodnie temu pić ostropest, chyba działa, bo w widoczny sposób poprawiło mi się trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej... ja mam 2gie śn jablko z otrębami śliwkowymi, sezamem, cynamonem i jogurtem greckim... coś mi apetyt spadł.. @ mi się zaczyna masakra na taaki upalny weekend :( turbo spalanie zaliczone więc weekend zaczynamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinakberry
Póxno już, ale spać nie mogę. Miałam dwa nerwowe dni i jak się dziś zważyłam wieczorem to było prawie kilo mniej niż rano. Moja waga chyba zwariowała. Aż się wystraszyłam. Zważę się jutro rano i zapiszę sobie wyniki, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jednak dzisiejsza waga potwierdziła moje obawy, mam 57,8, choć jeszcze wczoraj rano było 58,5. W ciągu jednego dnia ubytek 700 gram to strasznie dużo, ale może dlatego, że dwa razy pod rząd nie zjadłam kolacji i żołądek był pusty wieczorem. To by oznaczało, że równe 10 kilo za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka32n
Gratuluje Malika:-) U mnie na minusie 12 od początku ale brzuch dalej mam jak w ciąży. Kurde jeszcze 3 tygodnie i zacznę ćwiczyć bo na samej diecie nie zrzucę brzdynia. Strasznie gorąco dzisiaj i nie mam sił nawet na porządki;-)Miałam dodatkowo umyć auto ale w słońcu jest 40 stopni a to pogoda nie dla mojej bladej cery Zapraszam na kawę mrożoną ale bez słodkich dodatków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Olka i równiez gratuluję. 12 kilo to niezły wynik. Ja sie jednak wystraszyłam nawrotu choroby. Zobacz moją stopkę, trzy dni temu było 58,8 a dziś 57,8, kilo w trzy dni to nie jest zdrowe odchudzanie. Do tego dwie noce nie mogłam spać. Mam delikatny system nerwowy, muszę o niego dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej dziewczyny.. gratulacje za sukcesy :) Olcia a czemu bez słodkiego? Ja od rana sobie słodzę... wiecie @ więc wolę z rana słodko żeby na wieczórr mieć dość ;) w krzyżu skurcze czuje. U mnie duszno ale na niebie od rana spore zachmurzenie dopiero teraz luki w chmurach się pojawiają pewnie pozostałości po burrzy nocnej. Na śn był makaron durum z zmiksowanymi truskawkami, teraz galaretka z truskawkami :) chyba do końca dnia już na słodkie nie bedzie ciągnąć. Malinka a czemu tak bez kolacji? U mnie takie spadki wieksze pod koniec @ się pojawiały później to się normowało i co 3-4 dni po 300g leciało. U mnie jak spadnie 300g to będzie równe 20kg zrzuconych od 12.01:D ale poszalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu no wow 20 kg mniej-no niezły wynik.:-D Nie słodzę już w ogóle niczego i nie jem słodkiego.Kawę zrobiłam z kostkami lodu i mlekiem 0,5 ale wypróbuje kawę mrożoną z jogurtem greckim i rodzynkami.Te fakt mają dużo cukru ale za to działają super na wypróżnienia. Rany posprzątałam w domu i leje się ze mnie,w słońcu 42 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
no to i ja cukru nie używam... nawet do kawy bo mi nie smakuje ;) za to do zmiksowanych truskawek ddodałam miodku :) na dworzy się rozpogadza... mnie jeszcze sterta prasowania czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Flu, może stąd taki duży spadek bo mi się własnie @ skończył. Ja się nie mogę dziś zebrać do roboty, nadrobiłam wsszystkie zaległe telefony do przyjaciółek, maseczkuję się i piję 4 kawę. Chyba sobie odłożę porządki na jutro, bo jakoś dziś nie mam ochoty, a mnie sprzątanie w niedzielę nie przeszkadza. Flu po prostu byłam tak zajęta, że zapomniałam o posiłkach, jak mi się wspomniało to było już po 22. Dziś tak się zagadałam, że II śniadanie zjadłam godzinę później niż zwykle. Pewnie dwa dni odstępu od normy nic nie znaczą, ale postaram się lepiej pilnować na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
uporałam się z prasowaniem... teraz biorę się za siebie tzn paznokcie, włosy, twarz. Malinka kolacje to niedoceniony posiłek... przez to że powinien być najmniej kaloryczny ludzie z niego rezygnują a zobacz ile wtedy mija od ostatniego posiłku do śniadania następnego dnia.... pilnuj tych posiłków żeby metabolizm dobrze funkcjonował. A spadek to podejrzewam wyniki i brraku tych kolacji i dodatkowo pozbycie się nadmiaru wody po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Flu, właśnie o tym myślałam, ale mam nadzieję, że dwie niezjedzone kolacje metabolizmu nie zburzą. Na wszelki wypadek już wróciłam do zdrowych nawyków, jak mam spokojny tryb życia to o wszystkim pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej u mnie dziś na +700 g :( wszystkiemu winne piwko... mąż mnie skusił a potem gastro :/. Ale 1raz w tygodniu można sobie pozwolić... może ruszę zastój :D. Malinka mi tez sie zdarza przesunąc posiłek o 1h z braku czasu no ale cóz poradzić... regularne posiłkowanie się jest tylko pozornie proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wczoraj zjadłam wszystkie 5 posiłków i jest efekt, plus 600 gram. A więc prawdziwy spadek ubiegłego tygodnia to było 800 gram, a nie blisko półtora kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej... Malinka 800g to ładny wynik. . ale dopiero jutro będziesz mogła określić co się takiego stało że taki spadek się pojawił. Wczoraj zjadłas wszystko programowo to organizm odłożył kolację bo przecież zachwiałaś a dopiero po dzisiejszym programowym jedzeniu zdecyduje czy trzeba ją dalej gromadzić czy można puścić na przepalenie bo już wszystko w normie. Odchudzanie to wyższa psychologia bo my swoje a organizm swoje ;). U mnie -400g wiec powoli wracam do normy :) Dzis trochę spraw mam do pozałatwiania na mieście takze intensywny poniedzialek mi sie szykuje.Czytałam troche o diecie dostosowanej do grupy krwi... bo mam troche mieszane uczucia. Niby powinnam jeść mieso i sól bo mój organizm nie lubi lekkostrawnie ... ale braku mleka do kawy, jogurtow i kefirow jakoś sobie nie wyobrażam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×