Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Gość FlutterShy
Olcia pamiętam o nawaddnianiu.... min te 2l wody staram się wypijać.Mam zamiar zacząć treningi z shaunem t zobaczymy czy uda mi się znaleźć wszystkie treningi :( bo na yt coś tylko urywki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że masz chęci chociaż;-) Ja wypadam z ćwiczeniami w taki upalny dzień-siedzę przy wentylatorze i marzę o kąpieli w zimnej wodzie.Jutro chyba się na basen wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Olcia mi brak progresu... myślałam że z zuzką jakoś będzie mi się chciało... fakt jej treningi są dość mocno siłowe ale dla mnie bez większego celu. Z ewką ćwiczyłam cały miesiąc i widziałam postępy a tu nie wiem jak to ugryźć co mnie strasznie demotywuje. Z shaunem t musiałabym przełamywać w sobie bariery bo też dość ciężki i choć pogoda wysiłkom nie sprzyja to jestem teraz w takiej formie że bym dała wogóle radę to ćwiczyć ;) Wróciłam dopiero z 3godz spędzonych na placu.. mam nadzieję że pociechy szybko usną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Flu.Dostałam @ w sobotę i strasznie źle się czuję z tego powodu.Upał plus @ to jak dla mnie okropne połączenie. Co u Ciebie? Zanotowałaś już spadek wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej. U mnie od soboty ( po wizycie u mamy) mam 54,3kg aż dziwne że po takim obżarstwie jakie tam zaserwowałam poszło w dół :) dziś zrobiłam fit test i wcale źle nie wypadłam... najbardziej bałam się pompek ale aż 20 zrobiłam :D muszę kontrolować wagę bo nie chce zejść wagowo tylo spalić tkankę tł. i wyrobić mięśnie :) więc trzeba trochę więcej jeść myślę że będę nadrabiać orzechami... kaloryczne a nie dużo objętościowo :). A co do pogody to do środy takie upały... u mnie dziś ranek ładny a teraz niebo zachmurzone... nie luubię takiej nijakiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu gratulacje i zazdroszczę pogody bo u mnie żar z nieba się lepiej i nie mam siły na nic. W takie dni to nic tylko leżeć w morzu zimnym lub oceanie z chłodna wodą w dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Ola u mnie pogoda w kratkę raz pada raz nie a duszno.. gdyby słońce było to byśmy na plaże pojechali a tak to w domu uwięzieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu wyslij do mnie ten deszczyk i po kłopocie a ja się ucieszę bardzo z odrobiny deszczu i chłodu.Mam tak napuchnięte kostki że aż dzwoniłam do lekarza.Ten skwitował żebym siedziała w domu,w chłodzie i piła więcej płynów.Porada na telefon bezbłędna:-( Przypomnij mi z jakiego rejonu jesteś..że macie deszczyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
Olcia ja z podlasia całkowicie po skosie od ciebie ;) właśnie na starcie wyświetliło mi że na podlasiu wczoraj nawałnice były aż straz interweniowała no u nas aż tak źle nie było. Po wczorajszym teście czuję moją wewnętrrzną część ud :D i -300 g czyli dziś mam 54kg równo :( Waga już spada a ja nawet nie zaczęłam na dobre ćwiczyć... wsuwam owsiankę... odczekam swoje i biorę się za pierwszy poważny trening :). Dziś pogoda słoneczna póki co... ale powietrze lepsze niż wczoraj takie chłodniejsze... nawet jak w cieniu usiadłam na balkonie z kawą to się musiałam na słonko przenieść bo zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu czekam na nawałnice ale nie widać nawet małej chmurki.Smacznej kawy życzę ,tez się dołączam bo wstałam dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
no i skończylam trening... na końcówce wymiękłam :/ następnym razem będzie lepiej... jutro kolejny trening ale bardziej w moim stylu czyli cardio + siłowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu podziwiam Cię :-) Ja w taki upał nie mam siły na przysiady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej dziewczynki jak waga? udało się Wam schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamWas81
Dnia 17.06.2015 o 11:23, Malinkaberry napisał:

Witaj Flu 🙂 Gratuluję, 20 kilo to faktycznie osiągnięcie 🙂 Podziwiam i zapał do trzymania diety i do ćwiczeń. gdzieś nam znowu Olkę wcięło. Ja sprawiłam sobie dodatek do porannej owsianki - jagody goji, ponoć mają dużo żelaza. Pomyśle jeszcze nad jakimis innymi dodatkami, żeby iść bardziej w kierunku muesli niz czystych płatków owsianych.

haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×