Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość taki oooo

9 lat starsza kobieta, czy to ma sens?

Polecane posty

Gość gość taki oooo

Spotykałam się wcześniej z chłopakiem 6 lat młodszym, to on mnie poderwał, później mówił, że wiek mu nie przeszkadza. Jednak z upływem czasu zaczęłam zauważać, że zaczyna ukrywać naszą znajomość, nie poznałam jego rodziny, kumpli... Dowiedziałam się tylko, że jego najlepszy kumpel ma dziewczynę 8 lat młodszą od siebie. Zostawiłam go, teraz poznałam fajnego, bardzo przystojnego chłopaka, okazuje się, że jest młodszy ode mnie o 9 lat, i jak to na początku znajomości, słyszę to samo, że wiek nie gra roli, że bardzo mu zależy, itp., itd., ale czy taka znajomość ma w ogóle sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ro zależy od faceta wiem że są tacy co lubią starsze, ja też mam starszą ale tylko o rok i nie wyobrażam sobie brać kogoś dużo starszego 9 lat to dla mnie nie do pomyślenia. Ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki oooo
Dla mnie do tej pory też było nie do pomyślenia, spotykać się z kimś o 9 lat młodszym :-) Ale się zdarzyło, jak się poznaliśmy ja myślałam, że on jest trochę starszy, a on myślał, że ja jestem w jego wieku :-) Ja mam 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to niesmaczne. Rozumiem 2 lata młodszy ale 9 ? No ale cóż, pewnie i tak bedziesz kręcic tą znajomość. Nie wiem po co w ogóle pytasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki oooo
Nie wiem czy "będę kręcić tą znajomość" jak to określiłaś/łeś Dopiero się poznaliśmy więc się zastanawiam... nie jestem jakąś zdesperowaną kobietą, która łapie kto się nawinie, byle był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam w sumie związek, w którym ona jest 13 lat starsza i jest już po 50. Są bardzo, bardzo szczęśliwi, ale różnicę wieku mocno u nich widać. Są już razem długo, chyba kilkanaście lat i dalej im się udaje, ale to nie jest związek dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmaczne? A co, jesteś kanibalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki oooo
I proszę odpowiedz mi dlaczego jest to niesmaczne?? Znam masę małżeństw gdzie mężczyzna jest ok 10 lat starszy od kobiety i dla każdego jest to normalne... A jak już kobieta jest starsza to patologia??? Wizualnie nie widać między nami różnicy, mentalnie, powiedzmy, że jest bardziej zwariowany, ale to raczej charakter niż cecha wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy też czego oczekujesz. Ja znam parę gdzie ona jest 5 lat starsza i to już jest duży problem. On studiuje, ona pracuje, u niego znajomi się bawią, u niej rodzą dzieci... to jest możliwy ale zawsze często trudny związek. W drugą stronę, tam gdzie facet jest starszy jakoś mniej jest tych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak no bo trzeba wiedziec 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie trochę za duza róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to sprawa dojrzałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiał i Więdłocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma sens ile nie jest niedojrzaly, ale tacy zdarzają się w każdym wieku. najłatwiej jak obie osoby pracują, wtedy nie ma wielkich roznic - zakldajac roznice do ok. +/- 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka jest 3 lata z młodszym o 8 lat facetem, on ma 30 lat kawaler ona rozwódka z 10 letnim synem.Trochę widać różnicę,ale mają to w doopie,są szczęśliwi,ich rodziny w ogóle już o tym nie pamiętają.Jeżeli nawet są jakieś spięcia to na tle podejścia do życia a nie metryki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 39 a moj maz skonczyl 30, jestesmy 5 lat i nie zamieezamy sie rozstawac, po nas nie widac roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnoe w rodzinie jest para gdzie kobieta jest 12 lat starsza, jak brali slub yp jej maz nawet nie wiedzial o tym :) teraz maja okolo 60 maja 2 dzieci, zyja na dosyc wysokim ppziomie jeśli chodzi o kase i tez nie zamierzali sie nigdy rozejsc, poza tym taka roznica jest do przejscia, natomiast teraz mlode pokolenie nawet jak będą rownolatkami tzn chodzi o małżeństwa yo nie beda potrafili ze soba żyć, taka generacja wiec trzeba sie dobierac madrze a nie patrzec na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ojciec ma 60 lat jest rownolatkiem mamy ale żebyście zobaczyli jego mentalność-15 latka masakra, nie wiwm co moja matka w nim widziala dodam że tlukl ja latami i nigdy nie dorosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy wola starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam pary z 10-15 lat roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chca sie umawiac mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z facetem 9 lat starszym, okazało się, że to zwykły gówniarz, taki Piotruś Pan, który nigdy nie dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pytasz się nas na kafee to to nie ma sensu ani przyszlosci dlugoterminowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobowac zawsze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Więdłocha, to Ty? :) myślę, że z Maćkiem Musiałem to nie ma sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego niektorzy mlodzi wola starsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest teraz z 12 lat młodszym facetem. Są już 6 lat po ślubie i są bardzo szczęśliwi. Mama w tym roku skończyła 50. U nich różnica nie jest bardzo widoczna, ale i tak wszyscy wiedzą bo pracują w tym samym miejscu :) i nikomu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×