Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze ulubione sklepy z modą damską

Polecane posty

Każda, z Was ma inny styl, dlatego polecę Wam stronę zitolo.com, na której znajdziecie ubrania, biżuterię, torby, dodatki do domu wykonane ręcznie przez polskich artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajoli
Ja polecam sklep internetowy www.stylija.pl mają duży wybór sukienek plus size w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię ten sklep http://szafapelnaciuchow.pl/ , kupiłam ostatnio sobie w nim 3 sukienki, leżą na mnie super! A wydałam tylko 50 zł za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Ja ostatnio kupuję tylko przez Internet, to takie nowoczesne, a do tego wygodne ;) Ogromny wybór odzieży znajdziesz na http://www.cozacena.pl/dla-kobiety Kupisz tam o wiele taniej, dzięki porównywarce cen. Wszystko masz w jednym miejscu, super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej zamawiam na https://cosmosmoda.pl/ Jestem zadowolona z produktów, które od nich otrzymuje i nie mam żadnych zastrzeżeń. Na prawdę dobre rozwiązanie bez wychodzenia z domu zrobić udane zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Panią wypowiadającą sie powyżej na temat sklepu cosmosmoda.pl Zakupiłam tam wiele sukienek i wszystkie są super. Najbardziej odpowiada mi jakość produktu. Nie niszczy sie po kilku praniach, jest w tak samo dobrym stanie. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich nowości które ostatnio wypatrzyłam to bardzo fajne jest https://multu.pl/kobiety-home z butami, modne fajne butki i do tego w dobrych cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDia_1992A
Od dawna robie zakupy w Internecie, ale od jakiegoś czasu najlepszy wydaje mi się sklep www.BucikSklep.pl - ma bardzo dobrą ofertę i podoba mi się ich strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was szukał by sklepu obuwniczego w , który możemy kupić najwygodniejsze buty świata to firma www.gamis.com.pl takie buciki oferuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka6
Moje ostatnie zakupy to: bluza na netmoda--duży wybór ale głównie w kolorystyce, jeśli chodzi o fasony to niczym się one między sobą nie różnią ale są dobre gatunkowo. No i jeansy Natalia z crossjeans. Tu wybór był trudny. Mają bogatą ofertę - fasony, kolorystyka - i są bardzo wygodne. Nie tracą kołoru po praniu i nie rozciągają się. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupuję przez internet poprzez takie platformy jak ceneo.pl lub allegro.pl Jak nie mam ochoty na porównania ciuchów różnych marek, a chcę konkretną to wchodzę bezpośrednio na stronę producentów danej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka22
ja lubię nico.com.pl - wygodne zakupy, można tam kupić wszystko - ubrania dla dzieciaków, dla kobiet i mężczyzn. to jest super wybór i niezmierna wygoda jak dla mnie! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czasem przez allegro coś zamawiam.Jednak wolę osobiście przymierzyć, czy zobaczyć. Sklepy osiedlowe z polskimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duże zaufanie do sklepu www.Alfasan.pl gdzie często zamawiam galanterię skórzaną oraz obuwie, mają korzystne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka

Dla mnie odkryciem jest nico.com.pl - sklep ma spory wybór, ubrań w dobrej cenie. no i przede wszystkim można także dodatki znaleźć, buty...także takie zakupy to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×