Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze ulubione sklepy z modą damską

Polecane posty

Gość gość

gdzie najczęściej kupujecie odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo różnie, ostatnio coraz więcej w necie..... na ponosie.pl są fajne oferty, czasem na allegro też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony to zdecydowanie allinside.pl. Znam ich od dawna i mają mega dobrą jakość ubrań za niewielkie pieniądze. Kupuję tam dla siebie i swojego chłopaka i oboje jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikimal
Czasem na http://odkupuj.pl/ są fajne oferty, bo dziewczyny pozbywają się rzeczy, w których nie chodzą. Czasem również kupuję w sh, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orsay, Solar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również często korzystam z allinside.pl. Wtedy mam pewność w przeciwieńswie do portali aukcyjnych, że rzeczy są nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peek&cloppenburg wszystko w jednym miejscu,a jeansy na levis com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirerka
to zależy czego szukam....jeżeli mniej oficjalne ciuszki to w popularnych sieciówkach lub przez neta...natomiast te bardziej eleganckie albo chce żeby posłużyły dłużej to np w Qiosque - baardzo lubię ten sklep bo mają ładne ubrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. W quiosquue można dostać wyskokiej jakości ubrania, świetnie uszyte do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eobuwie!!! Kocham:) Bardzo lubie u nich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patthynahme1976kqdgw
bardzo różnie, ostatnio coraz więcej w necie..... na ponosie.pl są fajne oferty, czasem na allegro też Jasne http://56.vc/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio często korzystam z polecanego tu allinside.pl ;) Bardzo duży wybór ciuchów i dodatków za grosze ;) mam 2 sukienki, 3 topy i płaszczyk - wszystko jak ze zdjęć, super i taniej niż w sieciówkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości ubrania można znaleźć w Quiosque. Zdaje sie że sprzedają tez w internecie. Ja jestem zadowolona dość z tych ubrań, nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio na allinside.pl. Bardzo duży wybór, ceny są niskie więc za kasę którą bym wydała w jakimś mango na jedną sukienkę, tam mam trzy równie dobrze zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam allinside i czasem tam kupuję, jest ok. Jak kupuję w necie to tam, chociaż wolę zakupy w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na allinisde. Bardzo porządne ciuchy jak za tak male pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni robiłam zakupy przez internet w sklepie www.trinityfashion.pl piękne ciuchy włoskie mają tam także wiele marek np Elisabette Franchi piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pankama
Zakupy online:) Polecam sprawdzony sklep z sukienkami i ogolnie babskimi (nie tylko) ciuchami - Fasardi.com duży wybór, rewelacyjne ceny, świetna jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ja lubię i polecam zaglądnąć na : http://byinsomnia.com . Jest tam spory wybór a do tego wszystkiego coś dla każdego w dobrych cenach. Widziałam tam wiele propozycji w promocji a także sezonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o buty to ja na przykład cenię sobie Eobuwie:) Lubię ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betfinka
W swojej ofercie Fasardi ma zdecydowanie najfajniejsze propozycje :) Mega mi sie podobaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Najbardziej odpowiada mi Mango.Przede wszystkim ich ubrania są dobrej jakości,to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujajajaj
Ja często robię zakupy przez internet! Uwielbiam do tego celu stronke Fasardiusmiech.gif Maja tam znakomite ubranka, jakosc pierwsza klasa, modne kroje:) mega fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafafka
ja lubię Quiosque...mają tam fajne, eleganckie ubrania - w sam raz do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria97
Jednym z moich ulubiony sklepików jest www.facebook.com/stylebyana maja dużo fajnych ubranek jak i super zniżki dla stałych klientek.Warto zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompilka
lubię Quiosque, mają bardzo fajne ubrania dobrej jakości...a czesto mają na swojej stronie przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rabarbar- zdecydowanie http://rabarbar.bialcon.pl/ Fajne modne ciuchy dla młodych kobiet - urocze i dobre jakościowo dla mnie to też wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×