Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarantula7604

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.4(2015)

Polecane posty

Gość tarantula7604

Dziewczyny hello?szukam WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Czekam z kawką na Was;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda zaczęłam przed 2015, ale chwile przed świętami, świetne wyczucie czasu :D już pisałam w innym wątku, ja teraz zmieniłam kompletnie nawyki żywieniowe, zrobiłam test na nietolerancję pokarmową i weszłam w terapię, gdzie razem z dietetyczką konsultujemy, co będę jeść, układa mi plan żywieniowy zgodnie z moimi upodobaniami smakowymi, ale mam sporo wykluczonych pokarmów. Ale już po miesiącu przyzwyczaiłam się do nowego trybu życia, zaczęłam jeszcze dodatkowo ćwiczyć, staram się chodzić trzy razy w tygodniu na siłownię :) a jak skończę terapię fenotypową, to planuję zrobić badania genetyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Zimbwa trzymam kciuki:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Lenka,Asmana,Kate,Karola,Katarzynka,Kasia,AgatrixxEulalia,Guga, Szallona,Pernille...kurczę mam nadzieję,że wszystkie wywołałam:P czekam...ile można czekać:P...kawa ostygła:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pernille
Tarantulko moja kochana....pedze na ta kawke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa jestem, ale w koncu kafe dziala...wyslalam wam dzis rano posta...i go wcielo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
Pernille :) no brak mi słów:):):)...usłyszałaś mnie,hurra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! mam nadzieję, że naprawdę przyzwyczaję się do nowych nawyków i zdrowe jedzenie stanie się normą, a nie dietą :P chociaż z jedzeniem, jak z jedzeniem, smakuje mi, więc nie mam problemów. Gorzej może być z mobilizacją do ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całkowicie zrezygnowałam z mleko, strasznie źle się po nim czułam, z resztą na teście nietolerancji wyszło mi, że nie toleruję m.in. mleka. Jak odstawiłam to od razu lepiej się poczułam, teraz piję tzw. mleka roślinne - ryżowe, sojowe, migdałowe. Poza tym, właśnie a propo mleka, jak moja dietetyczka zaczęła mi opowiadać o mleku, co to tak naprawdę jest, to nawet jakbym je tolerowała, to bym odstawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja też nie piję zwykłego mleka czuję się po nim paskudnie. Jak już chce sobie zrobić płatki to sięgam po mleko owsiane lub sojowe. Owsiane robię w domu a sojowe kupuję póki co. Ostatnio wyczytałam na http://greenlife.com.pl/mleko-sojowe-dla-alergikow-i-nie-tylko/ że można mleko sojowe robić w domu :) Muszę tylko kupić sobie odpowiednią maszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×