Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Boicie sie ludzi na tym zdjeciu?

Polecane posty

Gość gość
studenciaki marketingu przywdziały sory ekologiczne by w clubbingu wyglądać grożnie i bogato przed koleżankami studentkami pedagogiki stosowanej. ogólnie leszczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam żadnego metala, który by studiował marketing.. Większośc studiuje na politechnikach, czemu tak jest, to nie wiem, ale tak jest :) "clubbingu" co to znaczy? :-o czy to jest nazwa dla łażenia po klubach dla podludzi(to te z muzyką elektroniczną)? :-o straszne, ja jednak wole koncerty metalowe, takie jak ten na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ludzie jak ludzie. Ta dziewczyna w czerwonych włosach wygląda nawet sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak nie tylko studiował, on pracuje w marketingu i jest metalem :D a na zdjęciu...kiepsko. Poza tą laską to same pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za pedaly xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój chłopak nie tylko studiował, on pracuje w marketingu i jest metalem" Może to było w latach 90 kiedy marketing był porządanym kierunkiem studiów w Polsce i wszyscy na niego szli :) ja mówie o dzisiejszych metalach-studentach, bo za takich mogę sie sama wypowiadać, choć na politechnice nie jestem, ale moje obserwacje mówią same za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metale to gowno, najgorsza subkultura ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama studiujesz jakieś humanistyczne gów/no i nie tylko metali, ale w ogóle więcej facetów jest na politechnice subkultura nie ma nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a na zdjęciu...kiepsko. Poza tą laską to same pasztety. " Przystojnych metali nie chce wystawiać na ostrzał kafeteryjnego plebsu, wybacz :D jeszcze będą pisali facetom, którym pasują długie włosy, że powinni je ściąć, tego bym nie zniosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - mój chłopak kończył studia parę lat temu, jest raptem kilka lat ode mnie starszy - Moor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, trochę przekręciłam - miał marketing jako sporą część swoich studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i nie tylko metali, ale w ogóle więcej facetów jest na politechnice subkultura nie ma nic do tego " Mylisz się, tendencja do wybierania politechniki przed metali jest zauważalna :D gdy poznajesz zwykłego faceta w wieku studenckim, to cięzko określic czy uniwersytet czy politechnika, a w przypadku metali na politechnike jest 90% szans. :D Nie wiem czemu, może metal jest muzyką łatwiej przyswajalną dla osób o ścisłych umysłach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to już zmyślasz, po prostu zwracasz uwagę tylko na metali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia - mój chłopak kończył studia parę lat temu, jest raptem kilka lat ode mnie starszy" to znaczy że głupio wybrał, nikt normalny nie idzie na marketing w tych czasach, to studia o perspektywach zawodowych na poziomie socjologii i europeistyki, no chyba że od początku myślał o emigracji, choć myślę, ze wtedy też inne wykształcenie byłoby bardziej przydatne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiował już tutaj i taki kierunek bez perspektyw, że od razu po nim dostał pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz to już zmyślasz, po prostu zwracasz uwagę tylko na metali. " Co niby zmyślam? 90% moich znajomych metali studiuje na politechnikach, i gdy poznaje jakiegos nowego, to też zwykle jest z politechniki. Tak jest, takie sa fakty :) Nieprzypadkowo stereotypowy student politechniki to nerd z długimi włosami :D za to gdy patrze na facetów z moich klasy z liceum(oczywiście nie-metali) to więcej jest na uniwersytecie niż politechnice, niekoniecznie nawet na studiach humanistycznych, bo ścisłe kierunki też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"studiował już tutaj i taki kierunek bez perspektyw, że od razu po nim dostał pracę. " ale ja piszę z polskiej perspektywy. nie znam angielskiej rzeczywistości, a ze napisałas że jest polakiem, to myslałam, ze studiował jeszcze tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerd z długimi włosami to nerd z długimi włosami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty piszesz wyłącznie ze swojej perspektywy i nie patrzysz na to, że możesz kogoś obrazić swoimi wywodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdego kto studiuje marketing chociażby? Każde studia są bez perspektyw jeżeli nie wiesz co z nimi zrobić, więc jesteś ostatnią osobą która powinna odzywać się na temat perspektyw. a ci ludkowie na zdjęciu wyglądają na straszne ofiary....plus dziadek z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego śmiejesz się z kierunków innych skoro sama studiujesz jakiś humanistyczny szans bez perspektyw? zapewne kulturoznawstwo albo jakąś filologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mam o nich myślec?. Obcy ludzie nie w moim klimacie. Wyglądają na zdolowanych ludzi z problemami ktore potrafią rozwiązać tylko puszka piwa i trzepaniem głowy. Nie wyglądają na takich z którymi można konie kraść chyba ze po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzaj gości, po prostu stoją w kolejce...kto lubi stać w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten w okularach mi się podoba ;) a tam dalej gościu wygląda jak limp bizkit ;) czego mamy się bać, wydają się sympatyczni, ale czemu od razu takie koszulki ze znakiem, że wierzą w szatana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×