Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konrad68k

Jak rzucić palenie?

Polecane posty

Gość gość
Kup jakieś G.... z apteki i się zatruj jak moje 2 koleżanki, dodam że nie rzuciły palenia. Silna wola to podstawa i motywacja :) Ja rzuciłam palenie niedawno. Zaczełam się interesować zdrowiem, zdrowym trybem życia, suplementacją naturalną i nagle tak mnie naszło, że nie będę palić ;D miałam 3papierosy w paczce, zapaliłam dwa, następnego dnia ostatniego i nawet nie myślę o powrocie do palenia. Jak znajdziesz coś zamiast palenia np. ćwiczenie, przygotowywanie zdrowych posiłków, inne hobby to może uda Ci się tak jak mi. Wydaje mi się, że często palenie to Nasze hobby coś co lubimy i nie chcemy rzucić, więc jak znajdujemy coś co nas pochłania pozytywnie to palenie idzie w niepamięć :) Jak już masz chęć rzucenia to dobry pierwszy krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi raz rzucałem, bez powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dobrego słyszałam o niemieckiej paście 0Nicotin. Tutaj jest link tiny. pl/gx7mt . Podobno całkowicie nie ciągnie po niej do papierosa. Wystarczy raz dziennie umyć nią zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Kudzu - od swansona. oczywiscie potrzebne nam jest samozaparcie jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już byłem tak zdesperowany, że próbowałem nawet "magii" do rzucania palenia, ale to wszystko na nic. Dopiero jak zastosowałem kilka prostych trików z tego pdfa http://rzucam.stebox.pl/k56xfpv to dopiero udało mi się rzucić na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzucam palenie z Nicorix, myslę że naprawdę warto. Mnie pomaga, coraz bardziej przeszkadzają mi papierosy. Tutaj jest strona producenta: http://po.st/Nicorix Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rzucałem palenie, to najpierw próbowałem specjalnych tabletek dla palaczy, którzy chcą rzucić, ale nie pomagały. Szukałem pomocy bardziej fachowej i trafiłem do gabinetu Vitanea. Robią tutaj bardzo skuteczną informoterapię – polecam. Nie palę już od paru miesięcy i wcale nie mam ochoty. Prowadzą swój portal na www.vitanea.eu W zasadzie całe leczenie odbyło się dzięki urządzeniu Reprinter. Można o nim sobie poczytać na ich stronce, są dokładne parametry omówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa33
Mnie też zaczął męczyć kaszel, miałam co raz większe problemy z kondycją więc postanowiłam rzucić palenie. Bardzo pomocny okazał się dla mnie ten blog https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/ spróbowałam i nareszcie się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankawer
Spróbujcie psychoterapii według Allen Carra. Proste,, bez personalnych wycieczek no i rzeczywiście można siępozbyć fajek z życia. Ja nie utyłam i nie brakuje mi niczego na codzień :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja8898
Nie znam tej metody i ciężko mi uwierzyć że działa. Tabex wiem, że pomaga, mój chłopak rzucił palenie po jednej kuracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasla

rzucałam już wiele razy, w końcu się udało, przed świętami kupiłam sobie recigar. Brałam te tabletki ponad 3 tygodnie, od grudnia nie palę, czyli już ponad 2 miesiące, nie odczuwam braku papierosów i jestem szczęśliwa że udało mi się zerwać z nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie kuracji tabletkami recigar i powiem wam, że na prawdę nie jest źle 🙂 Dzisiaj mija 18 dzień i w ogóle już nie myślę o papierosach, w  zasadzie to już po kilku dniach nie chciało mi się palić a  z każdym kolejnym było coraz lepiej. Samopoczucie mam dobre, jestem na dobrej drodze i oby tak dalej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×