Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,5 roczne dziecko a telewizja

Polecane posty

Gość gość

puszczam mojemu 1,5 rocznemu dziecku bajkę około pół godziny góra godzina dziennie , on bardzo to lubi i domaga się tego . czy robię źle że tak wczesnie? a moja kuzynka puszcza już tv dziecku 8 miesiecznemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie stroniłam od telewizji choć najczęściej sama dobierałam repertuar bajek na YouTube. Moja przejawiała fascynację bajkami w wieku 4 mies i konsultowałam to z lekarzem. Lekarz powiedział że jest niezwykle komunikatywnym dzieckiem Zaczęła mówić w wieku 6mies. Nigdy jej nie żałowałam edukacyjnych bajek! Zawsze była bystra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 - uważasz to za wybitne osiągnięcie ? Pff, nie bądź śmieszna. Moje dziecko już po porodzie powiedziało"witaj, mamo". Jestem pewna, że to dzięki temu, że puszczałam mu muzykę klasyczną już od dnia poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 Nie nigdy tak nie uważałam, ale śmieszy mnie że mamuśki tutaj uważają to za wybitne osiągnięcie! Sześcio miesięczne dziecko wołało na mnie mama a na tatusia tata i wszyscy przeżywają że to niekontrolowane było-:D absurd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5 roku i godzina dziennie wystarczy w zupełności a nawet jakbys nie puszczała czasem wcale a czyms innym zajeła dziecko np czytanie bajek, zabawy to byłoby lepiej. trzeba pamietac ze to psuje wzrok i uczy powoli uzalezniania sie od tv, pozniej takie matki nie moga 5latka od tv/komputera oderwać i sie dziwią ze okulary musi nosić. im mniej tv/komputera tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×