Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z synem podgladanie

Polecane posty

Gość gość
Autorko, wróćmy do tematu i pytania ,co z tym poczniesz? Ja doradzała bym ci pójść moim śladem i nie krępując siebie i jego , chodzić po domu i robić wszystko, nie myśląc o tym problemie.Tzn.jeżeli trzeba to chodzić w dezabilu, nic sobie nie robić z podglądania i przebierać się, jeżeli jest, to przy nim,ewentualnie nawet poprosić o umycie pleców w wannie. Po prostu niech to dla niego nie będzie tabu. Chyba ,że zachodzi problem którego nie chcesz ujawniać, mam na myśli to, że tobie podoba się erotyczna fascynacja tobą ze strony syna i skoro z partnerem nie masz codziennego seksu, to ten synowski erotyzm w stosunku do ciebie jest taką namiastką, by czuć swój seksapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest niepojete, zeby matka w gaciach i staniku chodzila przy synie i jego kolegach :O ja p*****le, jak jakas menelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś durnie nie rozumieją o co kobiecie chodzi i ślinią się jak przedszkolaki do lizaka. Albo jeszcze im nie staje albo tylko wspomnienia zostały(mizerne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, dewoty przyszły z mszy i sabat robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakie tu zdesperowane zboki, oblechy i koniotrzepy pisza xxxxxxxxxxxx Dopiero teraz to do Ciebie dotarło ? Przecież to tutaj na porządku dziennym i nocnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zadna dewota nie jestem, seks to ja lubie ale zrozumcie, ze takie komentarze sa w******jaca, brzmicie jak jacys pieprzeni fetyszysci zoofile, pewnie dawno nie ******iscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macocha 37 majtki sprzed tygodnia ????? To jak długo brudne majciory trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc sam początkowy wątek wygląda mi na niezłą podpuchę. Kobieta z nastolatkiem nie wie jak się zachować i pyta na forum. W dodatku daje się podglądać synowi, dla mnie to szok. Sama mam syna i sobie tego nie wyobrażam. Ogarnij się i dorośnij. A podpowiedzi co zrobić, typu rozbierz się przed synem ehhh szkoda gadać. I nie, nie jestem moherem, ale wartości swoje mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartości swoje masz i ich się trzymasz,co nie oznacza,że inni(e) mają odmienne od twoich wartości. Ty nie narzucaj swoich a nikt nie apeluje,abyś sobie przyswoiła inne.Tolerancja na tej płaszczyźnie byłaby wskazana. Ja swoje dzieci od maleńkości oswajałam z nagością i fizjologią i w mojej rodzinie nie jest to temat tabu.Do tej pory razem uczęszczamy na saunę lub plaże naturystów,w domu nikt tej nagości nie eksponuje ale też nie unika. Mam nadzieję,że za odmienne wartości mnie nie zlinczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że mnie nie zrozumiałaś. Sama podobnie byłam wychowywana co Ty i tak samo wychowuję swojego syna. Faktem jest, że nie jest jeszcze nastolatkiem. Niepojęte jest dla mnie to co tu czytam. Mam wrażenie, że matkę podnieca fakt bycia podglądaną. A sytuacja "Zobacz mnie nago i się napatrz" według mnie nic dobrego nie przyniesie, wręcz zażenowanie syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprecyzuję bo pewnie uznasz moje dwie wypowiedzi za sprzeczne. czym innym jest dla mnie wychowywanie dzieci gdzie nagość rodziców jest czymś normalnym a co innego gdy nagość jest tematem tabu, rodzice się ukrywają itp a dziecko podgląda mamę/tatę i mowa jest o podnietach z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:25/14:46, przecież od początku jest jasne, że tego nie pisze kobieta, tylko facet - mitoman i onanista :P Jak większość podobnych historyjek na naszym forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że zboczony facet jest autorem. Żadna kobieta nie przyznałaby się publicznie ,że pierze majtki raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak sie nabija z was! nikt nic nie widzi niczyje majtki nie leza po tygodniu ma wyobraznie dzieciak-dajcie sobie spokoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 ?w dalszym ciagu podgladasz? jak sie widzi dziure do damskiej toalety to sie to zglasza a ty wariacie stoisz i sie po malym wacku "drapiesz" musisz to zglosic poniewarz przyjdzie drugi wariat i bedzie robil jeszcze gorsze zeczy niz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ktoś robi sobie z was jaja, a ja mam polewę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:56 nawet i ty wiesz ze to "prawda" i ja pisze ze to jakis chlopak ktory nabija sie tu ze wszystkich. Nudzi mu sie ,marzy o ci////* pce ten onnannissta! Jak "ONA" ma problemy z synem? to ja jestem Queen of England! On by chcial miec te damskie majtki. Jestes rozszyfrowany poddaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compruwiri1977xipvu
Koleżanko z 9.15 - to Ty pisałaś o tym w środę na tym forum co zniknęło? Jasne http://sza.bi/fTWP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 1994
Witam . Wiem że to nie związane z tematem ale szukałem czegoś podobnego . Po rozwodzie moich rodziców moja mama wyprowadziła się za granicę do pracy dlatego wybrałem mieszkanie z ojcem wiadomo strach przed zmianami , znajomi ,szkoła itp. Po 2 latach mój ojciec znalazł sobie nową partnerkę która po krótkim czasie zamieszkała z nami. Zawsze bardzo dobrze się dogadywaliśmy , ojciec dużo pracuje w rozjazdach , bardzo mało rozmawiamy. Od pewnego czasu moja macocha zmieniła swoje zachowanie względem mojej osoby co bardzo mnie martwi bo nie wiem jak się zachować i czy powiedzieć ojcu jestem pełnoletni i obawiam się że mogło by się to skonczyc niezłą awanturą i czy nie zmusi mnie to do opuszczenia rodzinnego domu. Kilkukrotnie moja macocha podglądała mnie podczas przebierania nigdy nie miała w zwyczaju wchodzić do mojego pokoju a teraz oczywiście zupełnie przypadkiem wparowuje do mojego pokoju jak do siebie kiedy wie że dopiero co się kąpałem i się przebieram . Zaznaczam że w moim pokoju nie mam zamka doszło do tego że przebieram się w łazience odrazu po kąpieli. Notorycznie kiedy mijamy się w domu podszczypuje mnie albo klepie w tyłek. Na początku przyjmowałem to z uśmiechem jak zwykłe zgrywanie się. Bardzo często wypytuje mnie o moją dziewczynę ale nie są to zwykłe rozmowy tylko takie subtelne wypytywanie o pożycie seksualne pod płaszczykiem chęci doradzenia itp nie ukrywam że to strasznie krępujące . Można by pomyśleć że dramatyzuję i przesadzam. Ostatnio kolega zaprosił mnie na urodziny zazwyczaj nie piję dużo ale na tej imprezie popłynąłem jak nigdy . Rano obudziłem się ledwo żywy szybka kąpiel , woda z czajnika , remanent wszystkich płynów w lodówce i dalej do łóżka . Wtedy przyszła moja macocha z wodą mineralną , herbatą , proszkami od bólu głowy i śniadaniem. Złota kobieta przychodziła co jakiś czas sprawdzić jak się czuje , nalegała żebym coś zjadł itp przysiadła na łóżku pogładziła po głowie niby pooglądać razem tv niby zadbać o mnie. Strasznie mi głupio było podziękowałem za troskę zapewniłem że już mi lepiej , przeprosiłem za narobienie kłopotów w wolny dzień . Moja macocha zapewniła że to nie kłopot , powiedziała że się cieszy z mojego lepszego samopoczucia i zapytała czy wiem że na kacu można się fajnie kochać i długo , czy domyślam się jak bym mógł się odwdzięczyć za opiekę. O niczym nie powiedziałem ojcu , zawsze udaję że nie słyszę albo obracam w żart takie uwagi od tego czasu trochę się one nasiliły nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek 94 ile macocha ma lat? Jeśli nie masz dziewczyny to ja bym się nie zastanawiał. Jak jesteś prawiczkiem to tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość napalony
Ta cała kafeteria z babskiego czytadła zamieniła się w chłopskie podniecadło. Żadna nowość, przynajmniej się śmiesznie czyta. Fajny sposób na spędzenie czasu dla chłopców którzy ślinią się na widok milfa lub innych wynaturzeńców pragnących swoich matek. Chłopczyna zakłada temat dla swoich fantazji a inne koniotrzepy z radością biorą udział w zbiorowej orgii masowania członka. W sumie żaden grzech i nic nikomu złego. Tyko błagam, nie psujcie nastroju pisząc, że to chłopaczyna pisze, bo wielu facetów chce uczestniczyć w tej farsie, ku swojej uciesze i radości swojego penisa :-) Piszcie więcej opowiadań, wiecej swoich "doświadczeń". To właśnie przyciąga zboków do tego tematu. W sumie nawet i ja z radością przeczytałem! Mimo tego, że mnie nie pociągają mamuśki, bardziej "siostry" są w moim kręgu zainteresowań. Ale to już pomysł na inny temat, typu: "Podglądam moją siostrę podczas kąpieli, myślę, że ona także mnie podgląda. Coraz częściej myślę o seksie z nią!" A co mi tam. Może i ja napiszę jakieś wymyślone opowiadanie? Może coś w takim stylu : "Jestem juz dojrzałym facetem. Mój ojciec związał się po raz kolejny z kobietą młodsza od siebie piętnaście lat, która ma nastoletnią córkę. Myślę, że to może być dziedziczne, bo podoba mi się córka kobiety ojca. Moja przyszywana siostra! Pzyciąga mój wzrok oraz moje myśli coraz częściej. Gdy idzie się kąpać, to zakłada tylko ręcznik na siebie. Ma niezwykle ponętną figurę. podnieca mnie to i myślę, że ona tez czuje to samo i robi to specjalnie. Coraz częściej mnie prowokuje. Patrzy na moje nabrzmiałe krocze i uśmiecha się figlarnie. Bardzo mnie to podnieca. Jest ode mnie młodsza 18 lat. Trochę mi głupio, bo wiem, że nie możemy tak się zachowywać. Przynajmniej ja powinienem zachowywać się przyzwoicie. W końcu jestem od niej starszy. Ale jej młode, nastoletnie ciało tak bardzo mnie podnieca! Nie wiem co zrobić. Często gdy do mnie przyjeżdża chodzi w samej bieliźnie, gdy jesteśmy sami w domu . I jest to bardzo seksowna bielizna! Nie ma chłopaka. Wiem o tym, bo sama mi powiedziała. Mówiła, że podobają jej się starsi mężczyźni. Dojrzali i tacy którzy potrafią być czuli. Chłopcy w jej wieku są zbyt nachalni i zbyt szybko kończą. Mężczyźni w moim wieku lepiej potrafią kobietę zaspokoić. Gdy to mówiła, to patrzyła się na mnie i chyba chciała mnie skusić. Musiałem się jakoś trzymać, bo niebawem miała przyjechać moja partnerka. Nie wiem co zrobić. Marzę o niej i masturbuję się pod prysznicem, wiedząc, że ona mnie podgląda. Nawet specjalnie zacząłem zostawiać uchylone drzwi do łazienki! Boje się, że dojdzie między nami do zbliżenia. Wiem, że jako dorosły mężczyzna, powinienem się jakoś opanować, ale gdy do mnie przyjeżdża nie umiem opanować swoich pragnień. Ubiera się tak seksownie! Zakłada obcisłe leginsy i koszulki. Na dodatek nie nosi stanika a piersi ma wspaniałe! Nie wiem, czy dać się jej skusić i zrobić krok w jej stronę? Czy zaproponować jej zbliżenie? Wiem, że ona tego by chciała. Ja także. Obawiam się tylko, że o tym dowie się moja obecna partnerka. Czasem marze o nich razem w łóżku. Chciałbym siedzieć na krześle obok, związany, bez możliwości ruchu i patrzeć jak się kochają. Myślę także, że moja przyszywana siostra nie jest już dziewicą, bo prawdopodobnie używa wibratora mojej dziewczyny, który trzyma u mnie w szafce w łazience. Podnieca mnie to niesamowicie, bo często nie myje go po użyciu. Prawdopodobnie robi to specjalnie. Zostawia na nim swój zapach i włoski. Prowokuje mnie ewidentnie. Nie wytrzymam juz długo i zrobię coś, czego być może nie powinienem. Ale tak bardzo podoba mi się jej nastoletnie ciało... " Podoba się? Może natchnę niektórych panów do śmielszego wyrażania pragnień na tym forum. Tylko proszę pamiętać aby pisać grzecznie i nie prowokować adminów do skasowania tematu. Pozdrawia napalony facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek_na_torach
2/10 ;s Czytałem lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka topiku zniknęła? Nie powiesz nam jak się sytuacja rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darass
nieświadomie kusisz mlodzieńca w ktorym buzuja hormony.. to nic groźnego, jak znajdzie dziewczynę to da spokoj twojej bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorka" tematu poszła spać, bo jutro do szkoły trzeba iść. A może jej (jemu) juz się znudziła prowokacja, bo myślał, że będzie więcej chamstwa i wulgaryzmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wielki problem, mnie podgląda jak bzyka mnie kochanek i potem szantażuje że powie mężowi a tego bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, p********z się w domu w obecności syna, długo ci zajęło wymyślenie tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu ręką robiłam leżał i nic nie mówił ale chyba dobrze mu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×