Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z synem podgladanie

Polecane posty

Gość gość
Autorko, a moze masz kolezanke ktora Twojemu synowi zrobi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojego synalka przyprowadzam swoją koleżankę jak idę się pieprzyć do kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz problem z synem to zrub podczas kapieli zapros go do siebie to omentalnie mu sie odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie panie mlody19lat@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podglądałem ostatnio ciocię. Zauważyła mnie, podeszła do mnie. Pozwoliła dotknąć piersi i doprowadziła mnie ręką do wytrysku. Myślałem, że zemdleję z rozkoszy. Takiego obfitego wytrysku jeszcze nie miałem w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.biurodetektywistyczne.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZANTAR To firma która Wam pomoże w tych sprawach . www.biurodetektywistyczne.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica1976
Ja często podczas kąpieli uprawiam samogwałt i przy tym fantazjuję że podgląda mnie przez uchylone drzwi mój 17letni bratanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę fantazjować bo syn ciągle zakłada mi ukryte kamerki, nie wiem gdzie i kiedy mogą mnie podglądać, po prostu koszmar mam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia to twój rok urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica1976
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz taki@ byśmy mogli razem pofantaziować? Jestem starszy kilka lat od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica1976
OK, podaj maila odezwe sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika jak chcesz pofantazjować w tych sprawach mój mail Tubi123@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Monia to ja pytałem o twój rok urodzenia , mój mail panzkafe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dający patrzec
Ja specjalnie tak robię ze niby przypadkiem ktoś mnie zobaczył nago.Tak naprawdę to ludzie lubią być podgladani i podglądać.Posunalem się jeszcze dalej i wiedziałem że siostra z kuzynka i 2koleżankami podgladaja mnie tak więc zrobiłem sobie golenie genitali i zrobiłem sobie dobrze dla nie wiedzacych "zwalilem sobie konia" I cały czas mnie podgladaly a mi się to podobało bo one myslaly ze ja nie wiem i mogłem czuć się swobodnie .A im też się podobało przedstawienie .Nie przeszkadza mi nagość u mnie i innych.Niech patrzy jak lubi nic mi nie zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dający patrzec
Od zeszłego roku przyjaciółka mojej siostry 15lat zaczęła mnie podglądać.Zaczęło się nie winnie np jak się przebieralem ale w krótkim czasie to podglądanie rozwinęło się tak że na żywca mnie podgladala zaznaczę że nie wstydzę się jak ktoś mnie widzi nago i chętnie prowokuje do tego żeby mnie ktoś przylapal na różnych sytuacjach np higiena bardzo osobista albo jak się onanizuje.I właśnie ta koleżanka niby przypadkiem tylko chwilę widziała mnie jak się bawię bo wystraszyla się mojej mamy ale na drugi dzień zadbalem żeby nikt jej nie wystraszył i mogła sobie patrzeć do końca a mi też się to podoba jak ktoś mnie podgląda nie przeszkadza mi to a nawet lubię to .Takie moje zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Dajacy patrzec odezwij sie na moj mail Jaroslawlemierz09@gmail.com Mamy te same upodobania chetnie wymienie sie z Tobą przygodami ;-) pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Monica1976 zapraszam Cię do mnie na mail prosze napisz Jaroslawlemierz09@gmail.com Chetnie opowiem ci moje przygody i poznam Twoje.jestem z Wielkopolski.i uwielbiam podgladanie pokazywanie sie itd odezwij sie prosze slodki buziak :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Napalony facet zapraszam cie napisz mail do mnie Jaroslawlemierz09@gmail.com Chetnie wymuenie sie z Tobą przygodami moimi pozdrawiam i czekam na wiadomosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Macocha37 bardzo cie prosze odezwij sie do mnie na moj mail Jaroslawlemierz09@gmail.com Czekam z utesknieniem buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar podglądania przez mężczyzn to ja mam ciągle. Wynajmuję lokal z wspólną łazienką z drzwiami do bezproblemowego podglądania. W wannie samogwałt to uprawiam prysznicem prawie zawsze. Ale to mniejszy problem, bo mało co widać. Problem gdy muszę kupę. Dłuższa konieczność na sedesie to u mnie prawie pewność że jestem oglądana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Hej czemu koszmar hmmm? ;-) ja lubie byc podgladanym fajna sprawa masz chec porozmawiać?napisz prosze maila Jaroslawlemierz09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia52
A ile lat masz Zawsze chętny? Bo lubie facetów po 30 ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Terenia 52.1982 rok odpowiada?ja uwielbiam starsze kobiety odemnie odezwij sie do mnie na mail Jaroslawlemierz09@gmail.com czekam z utesknieniem slodki buziak :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Terenia 52 czekam na wiadomosc od Ciebie :-* odezwij sie prosze ;-) :-*Zawsze chetny i gotowy na wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monica1976 jeśli masz ochotę popisać i usłyszeć parę ciekawych i prawdziwych historii to napisz na 007mechanik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam teraz 54 lata i mysle ze podgladanie matek przez synów zawsze było i bedzie jak pamietam moj syn zacząl mnie podgladać jak mial 4-5 lat juz wtedy go interesowalo co matka nosi pod majtkami często spal z nami w lozku a jak mąż mial nocki to nagminnie i jak sie obudzil w nocy to wkladal mi swoja mala roczkę miedzy moje nogi i glaskal moje wloski udawalam że spie bylo to bardzo mile czasmi mnie to podniecalo i moja lechtaczka twardniala i wychodzila spod warg sromowych i on tymi paluszkami ja glaskal bylam bliska orgazmu ale nie moglam go wystraszyc zaprzestal tych praktyk dopiero jak kiedyś moj mąż posuwal mnie od tylu a on wsadzil yę swoja rączkę i zlapal za k****a jak ten wyszedl z mojej pisi i zacząl strzelać sperma wtedy szybko odwrocil sie i udawal że spi . Potem gdy byl sstarszy i wiedzialam że masturbuje sie slyszalam często jego oddech pod drzwiami łazienki jak podgladal mnie przez kratke wentylacyjna kończyl jak kończylam sie wycierać ręcznikiem i nachylalam sie do niego dupa i cala moja szparke mial jak na dloni czasami gdy moj mąz mial nocne zmiany zakradal sie do mojej sypialni i ogladal moja cipkę przyswiecając sobie latarka a ze zawsze spalam bez majtek to mial ja jak na dłoni jak lezalam na plecach to czulam jak delikatnie gladzi moje wloski czasem odważył sie dotykac moje wargi sromowe a jak bylam podniecona i wargi byly rozchylone to bardzo delikatnie zamaczal palec to bylo bardzo trudne dla mnie bo podniecalo mnie to niesamowicie i slysząc jak porusza skorka na swoim mlodym k***sku i potem cichutko jeczy jak sie spuszcza i jak sobie szedl zawsze doprowadzalam sie pozniej do odlotowego orgazmu a rano koniecznie doprowadzalam ustami męża do naprężonego k****a i musial mnie porządnie zerżnąc jak syn wyszedl do szkoły zdarzyla sie nawet taka sytuacja ze jak kiedys spalam na boku ulożona tylem do łozka wtedy syn mial dostęp do mojej cipki od tylu wtedy obudzilo mnie juz nie dotykanie czy palaec w mojej cipce ale znacznie coś grubszego za nim się rozbudzilam uswiadomilam sobie ze syn mnie posuwa swoim k***skiem co prawda nie byla to lusnia rozmiaru męza ale bylo to calkiem przyjemne czulam go na swojej lechtaczce bo nie wsadzal do konca praktycznie tylko jego glowka byla zanurzona z poczatku mialam zamiar przerwać tez kazirodczy czyn ale balam sie ze moze to źle wplynac na moje relacje z synem więc pozwolilam mu skonczyć zalal mi moja muuszle i zeby nie robić sladu wytarl moje uda ze spermy swoimi slipami od tego czasu zaczęlam zakladać majtki na noc jak mąz byl na nocnej zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd gdy juz dzieci dorosly i zalozyly swoje rodziny marzylo mi sie zeby ktos mnie podgladal i jakis mlodzieniec podotykal i zdarzyla sie histora taka ze jak bylam w odwiedzinach u corki i zostalam na dwie noce podczas kapieli w lazience mialam wrazenie ze mnie ktos podglada przez otwory wetylacyjne w drzwiach a mogl byc nie kto inny jak moj zięc poczulam sie jakby mlodsza postanowilam sie zabawic i przy okazji nieco odprezyć gdy stalam pod prysznicem bawilam sie swoja cipeczka draznilam strumieniem wody i paluszkami piescial swoje piersi i widzial m te oczy w tych dziurach w drzwiach i bylam pewna ze trzepie sobie kutasa i przyszedl orgazm potem odpręzenie i zaczelam sie wycierać recznikiem a tam te oczy byly jeszcze sięc pochylam sie i wypinalam swoją spora dupę i rozpalona cipke i wycieralam sie pieczolowicie i rozchylalam swoja szparkę wkladalam tam palce i i patrzylem czy sa wilgotne od gęstej wydzieliny i zięciunio chyba skonczyl bo oczy zniknely następnej nocy zostallm z wnusia i zieciem sama na noc bo corka miala nocna zmiane w szpitalu rozne mysli mi chodzily po glowie nie moglam zasnac mimo ze zgasilam światlo i telewizor wnusia spala w pokoju z zieciem i stalo się to co przewidywalam zieciunio zakradl się do pokoju gdzie spalam bylo goraco a spalam z przyzwyczajenia bez majtek w koszulce on uklekl przy moim lozku i delikatnie wsunal ręke pod koldrę i powoli gladząc moje udo testowal czy spię udawalam gleboko spiacą wiec dotarl do mojej ogolonej cipki i zaczal delikatnie szukac pod faldami warg sromowych wejscia do szparki nie musial wiele sie trudzic bo moja rozpalona szparka juz wstępnie przezemnie masowana byla nabrzmiala i i wilgotna wiec pozowlil sobie pomasowac palcem moja twardą lechtaczkę i wtedy postanowilam że nie przepuszczę takiej okazji zeby zerżnal mnie mlody 25 letni ogier zacisnelam mocno uda i uwięzilam jego dloń wystraszyl się bo zlapalam go jednoczesnie za stojacego drąga ktorego masowal sobie drugą dlonią i szepnelam cicho i co zieciuniu ladnie to tak podgladać i dotykac tesciową ? tylko chrżknal uwolnilam jego dloń miedzy moimi udami trzymajac za sterczacego chuja no to teraz ja sobie ciebie poogladam i posunelam sie na lożku i pociagnelam za soba za chuja no kladz się i ruszaj skorka puscilam jego pokaźna lusnie chyba porownywalna do mojego meża polozyl sie wystraszony i ujal kutasa w dlon i powoli poruszal po nim skorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy problem dalej istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×