Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy ludzie czytają tylko tytuł tematu?

Polecane posty

http://f.kafeteria.pl/temat/dyskusja-ogolna-f_1/denerwuje-mnie-gdy-starzy-ludzie-mowia-o-czyms-co-bylo-za-ich-mlodosci-p_6124353 tu jest przykład, osoba z 16:50 odniosła sie do tytułu tematu, zamiast do treści, mimo iż zupełnie nie oddaje on sensu tego co chciałam przekazać i żeby to zrozumiec trzeba przeczytac cały post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos chetny na przebolcowanie kasikaszatnistki, zeby przestala zakladac te tragiczne tematy? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego, że jesteś monotematycznym wypierdem i nie ma sensu tracić czasu na czytanie twoich wypocin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elo . A kto mi wytlumaczy popularnosc imion wsrod dzieci , ktore nosza te obsiskane serialowe imiona np maja. Lubie placki i male nikolki thehehehe loool iks de <69 ooh aah nananana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie sie nie da czytac, piszesz niezrozumialym belkotem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 :23 jestem nim ooo jeee! Jestem gosciem z 17:23¡ uuu aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek Krubski, myslisz ze sie da przebolcowac? Z tego co mi wiadomo, to ona unika seksu, bo woli zakladac tematy na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ostatni raz @ mialam 14.09 i okres spoznia mi sie juz Jeden dzien, do tego mam galaretowaty sluz czy moge byc w ciazy? Czy ten galaretowaty uplaw moze byc wynikiem tego, ze wstydze sie kupowac podpaseczki i jade na wacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczynkki i przyszle mamusie nikoli i malych magdziarek :-) :-) co sadzicie o imieniu flawia dla mojego bobo?:-) WSZYSTKie zlosliwe komentarze bede zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie by dzwieki wydawala, jak w koncu ktos by jej sie przez blone przebil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unika seksu bo ma brzydka cipke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a a oooh kasia jak to jest miec oklepane imie? Bo tez chcialam tak bobasa nazwac ale sie wstydze i dalam jej nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×