Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feliks70

Potrzebuję rozmowy..

Polecane posty

Gość gość
Z całą pewnością tak, tyle że jak się tak śledzi tutejsze tematy, to najczęściej mają owy podtekst. Przynajmniej ja to tak widzę:) Parę razy zaczynałam taką rozmowę i kończyły się jednym.. Teraz rzadko tu bywam i nie angażuję się w bardziej prywatne relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz powiedzieć że tak w sumie to się zawiodłaś na rozmówcach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tu jestem teraz? Ano dlatego, że przy kawie lubię pogadać :) Kiedyś lubiłam się powygłupiać (pomimo dostojnego wieku :P), mieć swoje fajne towarzystwo do rozmów poważnych i mniej, ale wiadomo że "fajne" kiedyś się kończy.. i tak miało to tu swój koniec. Teraz zaglądam sporadycznie i klimatu dawnej Kafeterii nie znajduję. A może wyrosłam z tego.. :) Panie Feliksie brawo za szczerość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flx7
Dziękuję i ponawiam zaproszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może dlatego że bardzo trudno znaleźć kogoś do rozmów takie jakie nam odpowiadają ale może warto szukać bo można znaleźć taką perełkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
Gdyby to nie brzmiało tak słodziutko stwierdziłbym, że ja jestem perełką ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo będziesz jeszcze piła tą kawę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
felix , ja wiem że to twój topik ale wybacz , to nie było do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie warto, szczególnie gdy nie ma się innego wyboru. Czasem jest to jedyny sposób na rozmowę, bo taka jest np. sytuacja osobista, specyfika pracy itp. Więc jest to rozwiazanie by móc w ogóle mieć znajomych, czy choćby chwilowo kogoś do zamienienia kilku słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliksie, też przepraszam za rozpanoszenie na Twoim temacie. Na pewno jesteś perełką, skoro masz takie szczęście w domu :) A kawa wypita i komu w drogę, temu czas! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego pytałem bo obawiałem się że wypijesz i odejdziesz , będziesz tu jeszcze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
Hej! To ja miałem tu być gwiazdą! :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę, będę :) Może nie codziennie, pewnie nie zawsze o tej samej porze, ale jeśli będę mogła tą kawę w miłym towarzystwie... i bez podtekstów :D, to z miłą chęcią, jak tylko czas pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
felix , nikt tobie nie odmawia palmy pierwszeństwa to ty swiecisz na tym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj , to bardzo trudno może być nam się zgrać bo ja tu też od przypadku do przypadku jestem , a może bardziej sie okreslisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks, jesteś! :) Za poczucie humoru Cię już lubię, za szczerość Cię lubię :D Mogę (bez podtekstów) pogadać :D wszak jestem zaawansowaną czterdziestolatką :D tylko tak się pytam (z czystej ciekawości), czemu chcesz rozmawiać ze starszą kobietą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę tu, to zawołam Cię na kawę ! :) Obiecuję :D Będę wołać do skutku ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przybędę niezwłocznie aby nie wystygła tylko pamiętaj , ja dużo słodze bo lubie słodko ( bez podtekstów oczywiście ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
Ale ja chcę pogadać z odrobiną podtekstu czasami właśnie ... :( (jak coś to masz maila tam wyżej!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
No i co, gościu z 9:56?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośTakiNieznany
Witajcie. Ja potrzebuje rozmowy...ale takiej normalnej...chyba mam depresje...jest mi tak bardzo zle...tak bardzo ciezko...jedyną myslą kłębiącą sie w mojej głowie jest chęć skończenia mojego zycia....jestem młoda jeszcze a juz tyle w zyciu przeżyłam złych rzeczy i chwil...czuje sie wrakiem człowieka... dlaczego zycie jest takie ciezkie...dlaczego nic nie jest normalne i dobre....dlaczego tak bardzo mi ciezko samej ze sobą....moje mysli mnie zabijają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wpłynęło na taki twój stan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co przeżyłam...to wszytsko mnie tak bardzo w środku gnębi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośTakiNieznany
to ja pisałm wyżej tylko zapomiałam wpisac pseudonimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośTakiNieznany
nie potrafienie sobie sama poradzic z swoimi myslami... dlaczego ja musze zyc w takim cierpieniu...czuje sie jak stara kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
A u mnie nadal cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
No Drogie Panie! Ja tu wywlekam swoje szczerości, uniżenie czapką z piórkiem podłogę zamiatam na zaproszenie, takie poruszenie było pod moją nieobecność a teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
No tak! Ja zaraz palę pantofle i biegnę "grzać bambosze", więc jak znów się Panie obudzicie o 21 (zwłaszcza Ty, Damo która mnie tu przechwalałaś) to znajdziecie sobie maila, a wysil się też trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się porobiło.. Witam w nowym nieco ponurym dniu. Jak obiecałam wołam na kawę :) Jednocześnie przepraszam Feliksa za zaśmiecenie tematu, oraz za to, że wniosłam zamęt, wpisując wczorajszą pochwałę bez podtekstów. Do KtośTaki... Niestety życie bywa bardzo trudne, czasem wręcz nie do zniesienia. Ale często po takich złych momentach wychodzi słońce, choć na chwilę gdy jest tak ciężko, trudno w to uwierzyć. Jeśli czujesz się tak źle jak piszesz, jeśli masz takie myśli...to musisz szukać pomocy lekarskiej. Rozmowa, wsparcie daje duzo, pod warunkiem, że masz taką osobę. Ale jak jest depresja, to lepiej nie ryzykować. Tak myślę. Pewnie jeszcze niejedno w życiu Cię zaskoczy, również pozytywnie:) Skoro dopada Cię taki kryzys, to znaczy że jesteś bardzo wrażliwa. Koniecznie musisz nauczyć się dbać o siebie i radzić sobie w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mglistym dzionkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×