Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feliks70

Potrzebuję rozmowy..

Polecane posty

Gość gość
napisałas że miałas kiedyś fajne towarzystwo do rozmów ale to się skończyło , czy nie chciałaś przejść na priv aby utrzymać znajomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też mglisty :) Oczywiście, że po jakimś czasie znajomości przechodziły na bardziej prywatny tor. Ale każdy ma swój świat, swoje życie i gonitwę i jakoś tak samoistnie wygasały. Nie ukrywam, że sama poczułam jakiegoś rodzaju przemęczenie internetem i zaglądam bardzo rzadko, głównie coś przeczytam przy kawie i tylko sporadycznie się odezwę. Czas leci juz za szybko dla mnie, minęła fascynacja nowoczesnością.. To nie to, bym nie doceniała rozmów z innymi ludźmi, ale zaczęłam cenić rozmowę też z samą sobą, z tym co mnie otacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywistym jest to aby życie wirtualne nie zaczęło przysłaniać nam realnego i nie powinno wymykać się nam ono spod kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba też nie trafiłaś tu na taką wirtualną bratnią duszę , a może się mylę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne, ale nigdzie tak dogłębnie nie spowiadają się ludzie ze swojego życia jak tutaj. Nie wiem, czy można nazwać to bratnią duszą, bo to chyba coś więcej niż nawet najbardziej szczere wyznania.. Znam kilka historii ludzkich i szanuję to, że choc nawet anonimowo, ale jednak powierzyli mi swoje tajemnice. Za bardzo jednak angażuję się w takie coś i przeżywam na swój sposób bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że takie w zachowanie w pewnym stopniu daje anonimowość ale też bardzo ważne jest zaufanie a skoro ktoś mówił swoje tajemnice to znaczy że zaufał tobie i byłaś tego godna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie wiem, ale najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie nie mogą porozmawiać z najbliższymi o swoich problemach i szukają tak daleko.. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że szukasz bratniej duszy? Uważaj bardzo, bo możesz natrafić na kogoś szczerego, ale i na takiego kto może nieźle namieszać w życiu. Szczególnie jeśli to życie uważasz za udane. Uciekam na spacer, pomimo mgły (chyba powoli opada), pomimo zimna i że mi się nie bardzo chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie pogodnego nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytałaś czy szukam bratniej duszy ? w pierwszej chwili chciałem odpowiedzieć ze nie ale tak w sumie , jeśli nie , dlaczego tu jestem i juz nie jestem tak jednoznaczny w swojej odpowiedzi bo chyba każdy w skrytości ducha chciałby mieć taką wirtualną bratnią dusze choć słusznie napisałaś ze nigdy nie wiadomo tak do naprawdę kto jest na końcu tego przysłowiowego kabelka i jakie intencje ni kierują a teraz odwrócę pytanie , czy ty szukasz bratniej duszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix70
Załóżmy jakieś kółko anonimowych zwierzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballzagake1978jughn
Może Pan Feliks wypowie się na ten temat? Skąd u niego taka potrzeba i na jakiego rodzaju rozmowę ma nadzieję? W końcu jest założycielem tematu Jasne http://cdl.fterceiro.pt/dXwh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
Ja nadal zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam, choć może to błąd? Nie wiem.. Sporadycznie tu jestem, głównie "na kawkę", takie głupie przyzwyczajenie, jak to że do kawki słodkie :( Przyznam się, że kasuję potem moje wejście na Kafe, by mój mąż się ze mnie nie śmiał, że bzdety czytuję :P, albo szukam sobie cichcem adoratora :D Zdecydowanie nie szukam, ale lubię wypić kawę z kimś, a nie sama:) a potem wrócić do swoich codziennych czynności. Czy to wielkie przewinienie? :) Pozdrawiam w baaardzo pochmurny dzień... Aż ciśnie się powiedzieć - jaką ładną jesień mamy tej zimy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście w odpowiedzi na temat bratniej duszy to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
Przykrości mi sprawiacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli szturmu na pocztę nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
Skrzynka mi pajęczyną zarasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie popieram to na górze takie kółko zwierzeń było by bardzo fajne oczywiście anonimowe hihi Ja też czasem potrzebuję takiej korespondencji na email ponieważ jestem introwertyczką i wolę zdecydowanie usiąść w pokoju niż jak miałabym z jakimś obcym rozmawiać w autobusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklamy przychodzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
Słuchajcie nawet żaden m-bank ani Krajowy Rejestr Długów do mnie nie chce napisać :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biduś :( (tak mi przykro), do mnie piszą hurtowo:D, także zawsze mam co czytać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
Jak mnie nie było, to wszystkie chciały. A jak jestem to cisza. Nikt nie chce nawet pożyczyć mi pieniędzy, bez BIK i z komornikiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu taka minka że do kawki słodkie ? :D jeśli jesteś tu tylko co jakiś czas i to nieokreśloney czyż można wtedy z kimś porozmawiać ? chyba lepiej mieć swoje grono do rozmów jak takie przypadkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pogodę mam bardzo podobną do twojej choć już zaczął padać deszcz , a może ta zbieżność pogodowa powodowana jest tym że bardzo bliska odległość nas dzieli ? kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks70
Ale ja chcę maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy słodkie jest uzależnieniem, to minka taka być musi :( Na razie mam to jedno i rękami i nogami bronię się od innych :P Pogoda do bani, bo mgła, mgła, mgła...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie samo uzależnienie ale minke mam taką :D więc można i tak ;) a pogodę mam taką samą jak u ciebie , aż się boję że może gdzieś blisko jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a iesli chodzi o inne uzależnienia to może nie warto bronić się przed wszystkimi , niektóre są przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×