Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

A to excuse moi Zjadłabym banana w takim razie ale jednak po swojemu. Lubię się cieszyć z jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale o czym jest ta rozmowa o jedzeniu czy nie oszukujmy się nazwaniu członka bananem, jeśli mowa o tym drugim to jest już inna para kredek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emm no właśnie, o czym? Dobra. .. to powiedz jak zjadasz soczystą brzoskwinkę :) i o spływającym soku po podbródku, i tych kroplach spadających na dekolt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm też ładnie :P No to... jak wgryzasz się w aromatyczną skórkę.. X ile masz tych owoców? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee jestem uczulona na brzoskwinie ale winogron mam czekaj jabłko, kiwi i ananasa:-D Od czego zaczynamy od pomarańczy tak? Czasem obieram czasem nie zależy czy jestem w miejscu publicznym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97... nie obierasz, a rozbierasz. Do naga, aż poczujesz pod opuszkami jak bardzo jest delikatna, jędrna i sprężysta.. najdzie Cię ochota by zanurzyć w niej swój niezwykle zwinny język. Zasmakujesz i wiesz, że nie przestaniesz.. odurzy Cię jej obłędny zapach i jak w amoku. .. x co tam teraz jesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mac! Ona mnie do zakładu zamkniętego wywiezie.... Kobieto ty mi mów o jedzeniu a nie o pieprzeniu... Nie wolno mi takich rzeczy pisać, oszalalas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm każdego ranka wpadam do kuchni coś zjeść. Tak jest i tym razem. Wchodzę i co widzę ? Tabasko i nową hmmmm upojna noc? I nie wiem czy to kolacja czy miód pitny ale co to za burdel ja sie pytam? Wszędzie walają się skórki po bananach, pomarańczach, tam orzeszki, tam jaja. Co się tu wyrabiało? Dlaczego jak taka orgia smaków nikt mnie nie woła? haaaaaaaa? o k***a mać włąśnie zorientowałem się że nie założyłem zbroi:O . A pieprzyć to i tak wszystcy śpią a ja se kawe zrobie. A jak się obudzą to mnie już nie będzie. Tak swoją drogą fajnie łazić bez zbroi ale chyba powinienem coś , cokolwiek założyć chociaż jakieś gacie. eeeeeeee nieeeeee i tak śpią chliiiiiip chliiiiiiiipppppp pyszna kawusia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Językiem miłości? Hmm a pewnie najbardziej ekscytuje Cię napis"Baby" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rymu składnię Ci mogę ułożyć Lecz najpierw muszę na siebie coś włożyć Wpierw jednak udo ogolić muszę A potem drugie bo kogoś uduszę Doprowadzając ciało do czystej perfekci Ty szybko wyciągaj wnioski. .z tej lekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy rzeczywiście tak nabrudziłyśmy tymi owocami? Hmm? Może podłoga się troszeczkę klei ale żeby od razu bałagan? :P Mąką chyba bardziej nabrudziliśmy ;) x To coś w temacie: Księżna biega już od rana Prawie całkiem rozebrana Oplatana swym warkoczem Z nawet całkiem niezłym krocz...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D dobre N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ostatnim wersem :P ale nic mi nie pasowało :D Taka rozebrana nie potrafiłam to ubrać w słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ze na kolanach bedziesz sprzatac? eeeeeeeeeeee ten no ja ci pomoge:P nie nieeeeeee nie wtawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam czy podają tu herbatę? N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wiem w jakiej pozycji miałabym leżeć (pół leżeć) :P 97 :) ale z kubeczkiem na kolankach bo stół zajęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×