Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Gość gość
My tylko razem śpimy jemy i się bawimy nic wiecej;-) N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedy ty jesteś poza to ja jej no pomagam żeby nie tesknila :-P... Poza tym nauczyłam ja jednej rzeczy... Nie dzielić się bananami bo do sałatki nie starczy:-D N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm a znaczy jadacie osobno? razem spicie a jadacie osobno? a ja myslalem ze wspolna degustacja zbliza, rozluznia wiezy, zwiazuje relacje ale moge sie mylic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem jadamy osobno banany a truskawki razem:-P N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli banan to post to ja poszcze do ostatniego tchu;-) N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak banan moze zawrócić w głowie, może doprowadzic do omdlenia nawet. łooo matko ile zastosowan. ale salatka z banana? nie lepiej wziac w calosci? i obierac skorke, nie zrozumiem tych diet. to tak jakbys chciala isc sie bzykac i poprzestala na macaniu. dzis mi sie wszechno kojarzy z jedzeniem:D glodny jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooo moja szkoła:-D N97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówiłam praktyka czyni mistrzem:-P Żart nie żebym się za mistrza uważała ;-) Dobra dobra już nie oblizuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcia praktyczne zawsze są ciekawsze niż teoretyczne. Pokażesz raz jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Dobra kreska dzis wzielem to samo gowno co ty. ... na kamiennej posadzce rozposciera sie zimny powiew tajemnicy i mrocznych rzadz jego miszkancow. Te mury niczym konfesjonal zdaja sie nie mowic nikomu , ale kazdy wie, kazdy ma swoj udzial w tej orgii. Nie diabel, nie pokusa ale to my dzis pieprzymy bez litosci i oby klecha nie dal zbyt duzej pokuty. A w sumie katem jest slicznosc w koronkowej bieliznie wiec niech wymierza. Perdole nakazy i zakazy kiedy lekkim podmuchem namiętności powie mi mam cie i co teraz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacsuredi1974dampm
Moja nauczycielka od polskiego była zakochana w neologizmach Kubusia Puchatka. Może spróbuję: Skoro wybrałem "touch" to zamiast wizualizacji wolałbym dotykolizację. everybody lies Jasne http://ss.geo.jp/4hjr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×