Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Zapraszam :) Dostaniesz nawet specjalną poduszkę pod pupę i wiadro, gdyby Ci się w głowie zakręciło. ;) :D A poważnie. Z tym poznawaniem mnie, to jest dosyć ciężka sprawa. Zapytaj trzeciego. :D Niby wpadam, jestem, chcę posiedzieć a tu ... nie posiedzę, bo juz muszę pędzić. Szybko żyję i nigdy nie wiem co za chwilę, więc trzeba mieć do mnie duuuużo cierpliwości. :D O wiem. W sumie możemy stworzyć koalicję złych kobiet walczących o uwagę mężczyzn na Ero :D:D I w ramach braku ciekawszych zajęć, będziemy spamować kogo popadnie i czym popadnie. Już nawet mam pomysł czym. Pawełkowi będę wklejać przepisy na dania "szczególne" :D Np Sałatka zadziorny Zenek :D albo Śmietnik działkowca :D hahah Ok. Spadam. Miłego dnia. Mam nadzieję, że Pan Wilk trochę pośpi i poświęcenie cynika nie pójdzie na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
da się tutaj jakieś śniadanie zjeść?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś Bieszczadzka ludność i jej losy na przestrzeni wieków Osadnictwo w Bieszczadach Okres żywej kolonizacji Podkarpacia przypadł na czas panowania Kazimierza Wielkiego. Powstały wtedy liczne wsie i miasta na prawie niemieckim, wzrosła wtedy zasobność mieszczaństwa, bogaciły się dwory magnackie. Ziemia sanocka stała się "złotym jabłkiem Rzeczypospolitej". Wybitną rolę kolonizatorską odegrała w Bieszczadach, a dokładnie w dolinie Sanu, Hoczewki i Solinki (a wię w ich centrum) rodzina Balów, wywodząca się z Węgier, która za czasów K.Wielkiego założyła tu liczne osiedla, min. Baligród, Hoczew, Nowytaniec, Średnią Wieś i Żubracze, w których osiedlali się polscy, niemieccy, ruscy i wołoscy osadnicy. Balowie wywodzili się od dwóch braci Węgrów z komitatu Szaroskiego, Piotra i Pawła, którzy za służbę u Kazimierza Wielkiego otrzymali pustkowia : Boiska, Radoszyce i Wisłoczek. Nazwisko Bal nawiązuje prawdopodobnie do ich pierwotnej siedziby na Węgrzech, Bal-Patoka. Prawdopodobnie nie tylko Balowie pochodzili z Węgier i wielu innych Węgrów dało początek niektórym osadom, później spolonizowanym, jak np. Uherce (Uhorce-Węgierce) oraz Ustianowa (Ustvanova). Z innych rodzin magnackich pochodzenia węgierskiego można jeszcze wymienić Humnickich i Dedeńskich, którzy mieli swe dobra na ziemi sanockiej. Chatka w Czarnej Chatka w Czarnej foto: Tomasz Ostrowski Duże zasługi w osadnictwie ma rodzina Kmitów, a w szczególności Piotr Kmita. Na terenie Bieszczadów i w ich sąsiedztwie powstało wiele wsi na prawie wołoskim, a więc zorganizowanych i dobrze rządzących się, wedle odrębnych zwyczajów i praw. Powstały min. osady Dwernik, Dołżyca, Tarnawa, Skorodne, Rosochate, Lutowiska, Tworylne, Krywe, Hulskie, Zatwarnica, Jaworzec, Smerek, Wetlina, Berehy Górne, Chmiel, Procisne, Stuposiany, Ustrzyki Górne, Radoszyce (1441r.), Łupków, Wola Michowa, Mików, Komańcza, Duszatyn, Solinka, Turzańsk, Smolnik i inne. Jak z poprzedniej "wyliczanki" widać, wsie na prawie wołoskim były na terenie Bieszczadów regułą. Nic dziwnego, gdyż górzysty i niedostępny obszar nie nadawał się do uprawy zboża, natomiast był odpowiedni dla hodowli bydła i rozwoju pasterstwa. Ludność wołoska, na którą składały się elementy rumuńskie, arorumuńskie, albańskie, serbskie i bułgarskie z dawien dawna trudniła się wypasem owiec i kóz i ze swym dobytkiem posuwała się z Bałkanów i Siedmiogrodu wzdłuż połoninnych grzbietów karpackich już od XIVw. Z czasem, w XV-XVIw, zaczęła się osiedlać mieszając się z miejscową ludnością. Ad by surfkeepit | Close chałupa bojkowska w Zwierzyniu Zwierzyń, chałupa bojkowska z połowy XIXw. o konstrukcji zrębowej, charakterystyczny podcień z zadaszonym przejściem z części mieszkalnej do gospodarczej foto: P. Szechyński Wsie wołoskie zakładano na surowym korzeniu, tj.ich zaczątki łączyły się z karczunkiem. Na czele wsi stał kniaź sprawujący nad osadnikami władzę, polegającą na ściąganiu dla dziedzica lub skarbu królewskiego danin i czynszów oraz na sprawowaniu sądownictwa wedle prawa wołoskiego. Wsie te należały do krain z krajnikiem na czele; istniały więc krainy z krajnikiem w Sobieniu, Szczawnem, Ustrzykach Dolnych i Olszanicy. Dzieje osadnictwa wołoskiego i skutki założonego procesu na obszarze naszych ziem górskich są niezmiernie ciekawe. Specjalistyczne badania wykazały, ile elementów rumuńsko-bałkańskich, będących pozostałościami wędrówek pasterzy wołoskich, można znaleźć jeszcze dzisiaj w gospodarstwie szałaśniczym ludności góralskiej, w zwyczajach, obyczajach i urządzeniach życia halnego, w sprzętach codziennego użytku, w nazewnictwie lokalnym oraz w różnych przejawach działalności, w sztuce, muzyce, zabudowie i wierzeniach. W samych Bieszczadach, gdzie dziś nie ma w ogóle dawnej ludności i zanikły prawie zupełnie ślady jej działalności, turyści mają niewielkie możliwości śledzenia wątków i związków kulturalnych z kulturą dawnych wołoskich pasterzy ; związki te po dzień dzisiejszy widoczne są jedynie w Beskidach Zachodnich, dokąd docierały wpływy tych wędrówek. Bojkowie i Łemkowie Miejscowa, bieszczadzka ludność była rolnicza, zaś ludność wołoska - pasterska i właśnie z powiązania tych fal wykształciły się na terenie Bieszczadów dwie nowe grupy etnograficzne : Bojkowie i Łemkowie, przy czy zróżnicowanie to powstało w wyniku nawarstwień wpływów dawnej ludności rolniczej i późniejszej pasterskiej. Typowa bojkowska chata w Bandrowie Typowa bojkowska chata w Bandrowie foto: Tomasz Ostrowski Na Bojkowszczyźnie na rolnicze osadnictwo ruskie napływające z basenu Dniestru miały silny wpływ pasterskie migracje wołoskie, na Łemkowszczyźnie zaś elementy ruskie i wołoskie zmieszały się z istniejącym tam rolniczym osadnictwem polskim. Ludność łemkowska i bojkowska były wyznania greckokatolickiego. W połowie XIXw. zaznaczył się pewien pewien ruch przechodzenia jej na prawosławie, dość silny w powiacie jasielskim i krośnieńskim, słaby w ziemi sanockiej. Ruch ten przybrał na sile w okresie międzywojennym. Granice terytorialne obu grup etnograficznych nigdy nie były ściśle określone i wyraźne, toteż naukowcy ustalali je różnie, biorąc za punkt wyjścia rozmaite kryteria. Na ogół przyjął się pogląd ustalający granicę między Łemkowszczyzną, a Bojkowszczyzną mniej więcej od wsi Solinka (która była łemkowska) na północ przez pasmo Wołosania i Chryszczatej, aż do wsi Turzańsk i Rzepedzi, również jeszcze łemkowskich, skąd skręcała na zachód. Płot, Dźwiniacz Dolny Płot, Ustianowa foto: P. Szechyński Najdalej na wschód wysuniętymi wsiami łemkowskimi były : Solinka, Żubracze, Mików, Duszatyn, Rzepedź i Jawornik. Cisna, Liszna, Dołżyca i Sukowate były już wsiami bojkowskimi, chociaż np. w gwarze trzech pierwszych znaleziono pewne właściwości języka Łemków. Właściwości te oraz specyficzne cechy stroju, budownictwa it. podkreślają, że między tymi dwoma grupami istniał obszar przejściowy, zwłaszcza w rejonie między Bukowskiem a Kulasznem. Na wschód od linii Solinka-Wołosań-Turzańsk rozciągały się już obszary zamieszkane przez Bojków i jakkolwiek na opisywanym terenie istnienie obu grup etnograficznych, Bojków i Łemków, należy już do przeszłości, warto zdać sobie sprawę z tego, że grupy te rózniły się między sobą w budownictwie osiedli, chat, cerkwi, ubiorze i języku. Dla stroju łemkowskiego charakterystyczne były: niebieska kamizelka zwana lajbikiem, serdak czy kurtka z tyłu trzy razy rozcięta, kapelusz słomiany z kresami do góry, a u kobiet gorset, niebieski lajbik, spódnica kolorowa i chustka pod brodę. Ad by surfkeepit | Close Komańcza cerkiew Komańcza. Pierwotnie greckokatolicka, następnie prawosławna cerkiew z 1802 roku (spłonęła w 2006, odbudowana). Jest to typ północnowschodni cerkwi łemkowskiej, wariant bezwieżowy (wg R. Brykowskiego) foto: P. Szechyński W budownictwie, którego resztki pozostały w niektórych miejscach do dziś, charakterystyczne są dachy dwuspadowe; cerkwie odznaczały się konstrukcją spiętrzonych dachów brogowych i rozkładem wnętrza, przy czym dzwonnica złączona była z nawą główną. Bojkowie nosili długie koszule wypuszczane na spodnie, siraki tj. sukmany długie z fałdami po bokach, duże kapelusze z kresami płaskimi lub opadającymi ku dołowi, natomiast kobiety nosiły białe lniane zapaski i farbanki tj. spódnice z samodziału, siraki podobne do męskich i chustki na głowę wiązane z tyłu na karku. Więcej na temat bieszczadzkiej architektury, jej ochrony oraz przykładów niezbyt udanego importu styli z innych regionów: Architektura regionu - Bieszczady - relacja z konferencji Chaty bojkowskie miały czterospadowe dachy słomiane, cerkwie nawę główną najwyższą, a prezbiterium i babiniec były niższe, przy czym dzwonnice stały osobno. Łemkowie oprócz rolnictwa trudnili się pasterstwem wypasowym, podczas gdy Bojkowie, zwłaszcza w częściach obfitujących w połoniny, obok rolnictwa zajmowali się gospodarką hodowlaną, głównie wypasem wołów i wypasaniem owiec w pobliżu wsi. Ważną rolę w gospodarce hodowlanej Bojków w Bieszczadach odgrywała hodowla wołów, najliczniejsze stada wypasały się w grupie Halicza (ok.800 wołów). Dalszym źródłem zarobku była eksploatacja lasów (wyręby, zwózka, praca w tartakach i wypalanie węgla drzewnego). Ważnym zajęciem było ponadto sadownictwo i handel owocami, które Bojkowie rozwozili po całej Małopolsce. Dużą tradycję miał tu handel bydłem i końmi - wielkie targi w Lutowiskach, Baligrodzie, Lesku i Rymanowie oraz owcami, po które zjeżdżali kupcy z najodleglejszych stron. Prawie każda wioska miała młyny i olejarnie, w których wytłaczano olej z siemienia lnianego, a niektóre słynęły z foluszy - fabryk sukna. Zbójnictwo w Bieszczadach Oprócz zjawiska ścierania się różnych fal etnicznych, niezmiernie ciekawym rozdziałem w dziejach Podkarpacia jest zbójnictwo. Głuche lasy karpackie, niezależnie od tego czy stanowiły królewszczyznę, czy własność magnatów, były naturalnym terenem rozwoju zbójnictwa. Królewszczyzna obejmowała obszary górnego dorzecza Wisłoka i Osławy, do rodziny Balów zaś należało całe górne dorzecze Solinki i obszar między nią a górnym Sanem. Na tych terenach gromadzili się zbiegowie z magnackich włości, których do lasu wygnał ucisk, krzywda i bieda. Ułatwianiem zbiegostwa czyli "wykoczowaniem" zajmowała się nawet specjalna grupa ludzi, zwanych "wykotcami". Zbierali się tu ludzie "luźni", szukający ratunku w rozboju i wszyscy poróżnieni z prawem uciekający przed turmą i wyrokiem. Najbardziej bojowa była ludność osadzona na prawie wołoskim, choć była ona najbardziej uprzywilejo Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że wilk woli bardziej "watch" niż "touch" :P gość dziś Proszę nie używać, aż tak logicznych argumentów przy wilku. Musiałbym wtedy dodać, że gdy pierwszy raz przeczytałem, że spamy mogą być niby przeze mnie, przestałem pisać przez parę dni u ciotek, z ciekawości. Spamy jak były gdy pisałem, tak dalej były gdy przestałem. Do tego nigdy mi nie przeszło przez myśl, że to akurat Tabasko spamuje z zazdrości, bo nie ma powodu. I tak jak napisałe(a)ś udzielam się też na innych tematach, gdzie zaczepiam, albo mnie zaczepiają i tam nie ma problemów. Jeśli to jest ten "dowód" wilka... Myślę że czas założyć temat wilkowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się, że te spamy to tez robota wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go o to podejrzewam,sam spamuje a potem zwala na Tabasko.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaczko jeśli swoją poduchę i wiadro, to na pewno skorzystam :) i ten spam.. z zazdrości :D A i jeśli Ty wybierasz kulinaria to ja wezmę.. Freuda lub fizykę. Nie wiem czym się różnią ale są na F. ;) X Naj a masz ze sobą? X Cynik, wiedziałam, że to napiszesz. Ale samo Go urodziłeś ta walentynka i rozkrok.. nawet ja się nie oprę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie mam , ale za śniadanie , jestem dzis w stanie udawać że nie marudzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To deal będzie taki, Ty mi zrobisz kawę, a ja Tobie kanapkę. Tylko nie wybrzydzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
tylko ja nie umiem robić kawy :( mogę Ci zrobić przyjemność, i zjeść kanapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bym i była skłonna to dla Ciebie zrobić, tylko Ty strasznie mlaszczesz podczas jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
skąd wiesz? jadłem już przy Tobie? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
YT? Yedzenie Tostów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a to nie wiem, nigdy tam nie występowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kręcone było z ukrycia, bardzo naturalnie wypadłeś. Ćwiczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
zawsze miałem smykałkę do aktorstwa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemanko:-) Miłego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nawet miałem zagrać nowego Bonda, ale podobno ma być czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no akurat w tym czasie jak będę Go kręcić to nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, zawsze chciałam czarnoskórego poderwać. Czyli na nic moje zaloty :( Zmyliła mnie Twoja mimika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
już gdzieś słyszałem że mam takie murzyńskie ruchy 😴 tylko nie wiem czy to komplement?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 dziś @Wszyscy Zalozenie tego tematu ma jeden cel bronienieTabsko zeby tak obnizyc wiarygodnosc Wilka zeby jego oskarzenie o chamskie spamowanie tematow Wadi przez Tabasko motywowane zazdroscia o to ze tacy mezczyzni jak miedzy innymi Cynik przenosza swoja adoracje kobiet na temat Wadi zeby te oskarzenia stracily wiarygodnosc skoro Wilk to notoroczny klamca i psychol To jest banalnie prosty cel do rozczytania I to jest jedyny cel tego tematu bronic Tabasko obnizajac wiarygodnosc Wilka nie dajcie sie nabrac na zartobliwej formie wiecie ze Cynik jest inteligentny i doskonale wiedzial ze sama jego deklaracja uwarzam Wilka za klamce i psychola nic tu nie da tak nie obroni Tabasko potrzebny jest staly temat jako odpowiedz na temat Wilka - Tabasko spamuje Wiedzmy...Ciotki !!! Cynik to moze wytlumaczysz wszyskim skoro tak bardzo mnie nie lubisz uwazasz za psychola dlaczego przegadales wczoraj z wlasnej inicjatywy cala noc i takie sytuacje ze probujesz sam nie zaczepiany przeze mnie nawiazac ze mna kontakt cyklicznie powtarzaja sie co jakis czas??? Wchodzisz na moj temat i probujesz nawiazac kontakt co cie tak ciagnie do czlowieka ktorego nie lubisz. Mysle ze wszystkim nalezy sie tez pelna informacja jak wygladaly nasze ostanie relacje. Jak moj temat zrobil sie popularny przy okazji opoiwesci Goralskiej Milosci wszedles na niego chcac w nim uczestniczyc. Poniewaz widzialem na innych tematach ze uprawiasz sobie ze mnie beke powiedzialem ci jasno ze nie zycze sobie ciebie na moim temacie bo uwarzam takie postepowanie za nie lojalne i dwulicowe naprawde mnie tym wk**wiles. Bo rozumiem chcesz byc poprawny politycznie lojalny wobec srodowiska Tabasko uprawiasz z nimi beke z Wilka masz prawo bedziesz obrazal chamsko spotka cie moja reakcja dopoki to jest w miare kulturalnej formie zlewa mnie to. Ale chamsko obrazac Gorala nikt nie moze. Ale trzeba byc wtedy w tym konsekwentny nie wleczemy wtedy swojej d/py na temat Wilka i nie probujemy z nim milo rozmawiac jak gdyby na innych tematach sie nie dzialo nie bylo beki bo to jest dwulicowosc ktorej nie cierpie u ludzi. To juz ci powiem wole blednego Z ktorym chyba juz zawsze bedzie wzajemna zlewka albo jakies krotkie wymiany ciosow w sumie nawet go polubilem a ostatnio nawet postawilem mu Sliwowice liczac ze dogadamy sie jak faceci i przekona Tabsko ze ta wojna ktora jestem gotowy jak ma ochote prowadzic konsekwentnie przez kilka nastepnych lat nikomu nie jest potrzeba . Ale Cynik pozniej poniewaz wspolnie uzestniczymy w temacie Wadi i nie chce tam zadnych nie potrzebnych konfliktow zaproponowalem ci zawieszenie broni i normalizacje stosunkow nie zebysmy palali do siebie sympatia bo dla mnie tak dwulicowosc jak w Twoim przypadku jest dyskwalifikujaca u honorowego mezczyzny a tylko z takimi sie kumpluje plus nie moga miec problemu ze spotkniem w realu. Ty zadnego z tych warunkow nie spelniasz choc jest kilka tematow o ktorych moglibysmy ciekawie pogadac ale to by wymagalo reala w Bacowce i Sliwowicy lojalnosci oraz zaufania z obu stron. Obaj wiemy ze na dzisiaj nie jest to mozliwe z Tojej strony mam nadziejeze kiedys to sie zmieni Ale wytlumacz wszystkim ale na powaznie bez beki skad te nawroty i proby normalnej rozmowy z Wilkiem o co ci chodzi nie lubisz mnie trzymaj sie z daleka chcesz sie zakumplowac zacznij sie zachowywac jak honorowy mezczyzna prosty wybor. Wczoraj postawiles kilka hipotez na moj temat a Ja na Twoj nie bede pisal o relacjach damsko meskich bo Ja doskonale intuicyjnie wyczuwam jaka jest Twoja sytuacja prywatna po co jestes na ERO itp. Ale nie bede o tym pisal kiedys jak zdecydujesz sie na Sliwowice przy kominku w realnej Bacowce powiem ci jak jest z Toba sam zobaczysz ze sie nie myle jestes bardzo latwy do rozczytania dla mnie 1. Hiopoteza kto klamie o sobie Wilk czyCynik??? 1.1 Cynik twierdzi ze Wilk: Ta hipoteza ze Wilk nie mowi o sobie prawdy jest po prostu glupia Przeczy elementarnym zasadom logiki. Kazdy kto chce sprawdzic czy Wilk mowi prawde o sobie i mnie akurat zaciekawil tak jak Ty moze sie spotkac w realu z Wilkiem i to zweryfikowac. Skoro daje taka mozliwosc jest oczywiste ze mowie o sobie prawde 1.2 Moja hipoteza o Cyniku -Cynik klamie o sobie na ERO Zastosowales znane w psychologii mechanizm przeniesiena wlasnych motywacji i zachowan na Wilka przypisujac mi je. Udowodnilem ci to ze wykreowales swoj sztuczny obraz na ERO na prostym przykladzie wstawiles avatara aktora grajcego Dr. Housa Hugh Laurie ktory jest bardzo odbrze zbudowany byl kiedys w uniwersyteckiej druznie wioslarskiej. To nie jakis kark nafaszerowany sterydami ale naprawde dobrze zbudowany szczuply atrakcyjny seksualnie dla kobiet mezczyzna jak na swoj wiek trzyma sie swietnie. Tak wyglada Hugh Laurie Jak zaproponowalem zebys wstawil zdejcie mezczyzny w spodekach sportowych zblizonego poziomem umiesnienia iloscia tkanki tlusczowej na ciele i budowa kostna do cibie co pozwalalo cizachwac anonimowosc uciekles od tego jak sploszona nastoletnia dzewica. Wiec moim zdaniem wprowadzas kobiety w blad sugrujac im inny swoj wyglad fizyczny wrelalu niz jest w rzeczywistosci. Cgcac podniesc swoja atrakcyjnosc seksualna dla kobiet na ERO ze nietylkoswietnie uwodzisz ale jescze super fizycznie wygladasz Ci cocie znaja w realu pewniepotwierdza zemoja hipoteza jest sluszna No to Cyniku mamy Twoje pierwsze klamstwo o sobie na ERO 2. Hipoteza wiarygodnosc slow Wilka i Cynika 2.1 Chcac bronic Tabasko przed moimi oskrazeniamize spamuje tematy Wadi i Ciotek stwiedziles ze moje slowo jest niewiarygodne wiec w domysle oskrazenia tez 2.2 Ja stawiam teze ze Ty jestes niewiarygodny broniac ja malo tego uwarzam ze w glebi serca wiesz ze Tabasko ale probujesz Ja bronic publicznie na wszystkie sposoby zeby zdobyc jej laski i generalnie tej grupy towarzyskiej. Najlatwiej robiac to podwajac moja wiarygodnosc. Bo tym w istocie jest ten tema ktory zalozyles odpowiedzia na moj iproba obrony Tabasko przez zdyskredytowanie i obnizenie wiarygodnosci Wilka to przeciez tak oczywiste ze az smieszne Aleproponuje prosty test dla wszystkich niebieskich zminimum 3 miesiecznym stazem czyje slowo honoru jest dla was pewniejsze Wilka czyCynika komu byscie powirzyli swoje zycie ktoe by zalezalo od dotrzymania takiego slowa Wilkowi czy Cynikowi swiadomosc smierci najlepiej rozstrzyga jakoceniam druga osbe. Zalozenie jest takie wyjezdzacie na 3 miesieczna wyprawe na syberie mozecie wzaisc tylko Cynika albo Wilka. Na takich wyprawach wszystkozalezy od lojalnosci i wsparcia partnera dotrzymaniamedzy wamiwzajemnego slowa hnoru wyrazajacego sei wmaksymie "Uratujemy sie w razie czego albo we dwoch albo zaden nie zostawie cie nigdy bez wsparcia dopoki bedziesz zyl nawet jakby mialo to oznaczac bardzowysokie ryzko mojej smierc bede cie ratowal do konca najwyzej zgine" Kogo byscie wybrali na taka wyprawe glosujcie zapraszam do zabawy 3. Trzecia Hipoteza - Psychol 3.1 Cynik twierdzi ze kazdy z Niebieskich ktory sie zemna zetknal na ERO uwarza mnie za psychola. Cel takiej dyskredytacji mnie jest oczywisty tak jak przyzarzucaniu mi ze klamie o sobie. Jak klamca i psychol to jego oskarzenia wonec Tabasko saniistotne nie prawdziwe. Tworzy wtym celu jakis niesitniejacy ogol niebieskich naERO ktorzy mnie poznali jako niezalene cialo oduzym autorytecie ktore zawyrokowalo Wilk to psychol 3.2 Wilk twierdzi zejestduzo osob z niebeskiego na ERO ktorenieuwarza Wilka za psychola z czesciamamkontakt bardziej prywatn zczescia tylko na ERO. Aleobvie te grupy prosze o wypowiedz i poparcie. Wiem ze to trudne ale wazne bo toczy siegrao wyplenienie z ero takich chamskich chwytow jak spamowanie przez Tabasko z zadrosci o adoracje kobiet tematow Wadi. Niewymagam od was zebyscie niemaja twardych dowodow powiedzieli takwierzymy ci Wilku imowimy o tym publicznie mysle ze kazdy zwas ma swoje zdaniena ten tema kazde szanuje. Znacie Wilkanie rzucalbym takiego oskarzeniajakbym niebyl p[ewny Prosze was tylko zebyscie siepublicznie wypowiedzieli dajac swidectwo ze znajac Wilanieuwarzacie go za psychola takieswiadectwo jest wazne bo przewdziala temu po cozostal zalozy ten temat czylizeby calkowicie obnizyc wiarygodnosc Wilka wytwarzajac u ogolu niebieskich przekonanie ze Wilk tonotorycznyklamaca ipsychol. Jak taksie to sutawijego oskarzenia ochamskie spamowanie Wadi przez Tabsko robia sienieistotne inigdy niewyplenimy takichzachowan z ERO. O takie wsparcie tych niebieskich ktorzy mnie lubia i szanuja prosze. To bedziewasz wklad w wyplenienia chamskiego spamowania z zadrosci o adoracje mezczyzn. No jestem ciekawy ktopublicznie odwazy siestanac przyWilku natym poziomie zeby powiedziec lubie Wilka chcoc mnieczasamiwk**wia alenie uwarzam go ani zaklamce ani za psychola. Mam kilka swoch typow ktosie na to zdobedzie jestem,ciekawy czy sie potwierdza amoze ktos mni pozytywnie zaskoczy z kim nawet nie mam jakis blizszych relacji. sam jestem ciekawy Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem • Zgłoś wilk1946 dziś @Wszyscy Zalozenie tego tematu ma jeden cel bronienieTabsko zeby tak obnizyc wiarygodnosc Wilka zeby jego oskarzenie o chamskie spamowanie tematow Wadi przez Tabasko motywowane zazdroscia o to ze tacy mezczyzni jak miedzy innymi Cynik przenosza swoja adoracje kobiet na temat Wadi zeby te oskarzenia stracily wiarygodnosc skoro Wilk to notoroczny klamca i psychol To jest banalnie prosty cel do rozczytania I to jest jedyny cel tego tematu bronic Tabasko obnizajac wiarygodnosc Wilka nie dajcie sie nabrac na zartobliwej formie wiecie ze Cynik jest inteligentny i doskonale wiedzial ze sama jego deklaracja uwarzam Wilka za klamce i psychola nic tu nie da tak n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tabsko Jak widzisz intuicja mnie nie zawodzi to co sie dzieje jesli chodzi o spamy na temacie Wadi stanowi lustrzane odbicie tego co sie dzieje u Ciebie i mysle sobie ze ten spamer strasznie cie nie lubi i bedzie tak robil tak dlugo jak bedzie spamowal temat Wadi:) Cos Ty mu biedactwo zrobila jakie swinstwo ze tak sie uwzial na ciebie??? Moze skrzywdzilas bliska mu osobe bo strasznie zawziety jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie Chociaż w głowie mi się j***e Chociaż zapomniałem klepki może od pięćdziesięcioprocentowej nalewki? Chociaż moje urojenia są tu dla was bez znaczenia Lecz na ERO jestem siłą ERO moim domem, życiem i mogiłą Ależ jestem doskonały Chociaż wzrost mój trochę mały Chociaż nie rozumiem słów Chociaż nie rozróżniam jawy od snów Chociaż liczy się tu tylko moje zdanie (lecz dowodów nie mam na nie) Chociaż moje słowo g****o warte Chociaż znów pójdę w zaparte Chociaż piszę sam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×