Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

a mnie zalujcie najlepiej we dwie:P matko bosko kochano ale mnie dzis nosiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech w szpony biorę ..... myszkę czule i nie przestanę dziobać, aż się nie nasycę, a z niej :D zostaje tylko skóra..... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór, widzę że się impreza rozkręca ;-) Nie ma to jak wspólny wróg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Bledny Jak Ty niewiele wiesz co potarafi zrobic zazdrosna o uwage mezczyzn kobieta:) Mam dla ciebie prosty test zacznij naprawde ostro uwodzic inna kobiete przy Tabasko to zobaczysz jak bedzie jechana z pomaranczy:). Chyba ze boisz sie gniewu odrzuconej kobiety:) W sumie slusznie lepiej od razu polozyc sie do grobu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik, to zawsze łączy. A wczorajsza poezja, respect :D Poproszę o spam z wierszem Cynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To była moja walentynka dla wilka, trochę wczesna, ale wszyscy go tak kochamy że zasługuje na wyróżnienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Łowco dziubaj... o tak po uszach go! A masz Ty łotrze...A teraz Cynik, zaklęcie nie do rymu..a masz ty Wilku i na koniec Rycerz z Wielkim Mieczem aaaaaa masz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przez PP wcześniej wolałeś nadać, żeby na czas doszła? To zrozumiałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może go ryby nauczyć łapać .... ogon w przerębel i rybki biorą.... ogon zamarznie i popłynie z krą do morza ;) .... na św Grzegorza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×