Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkel29

Potrzebuję pomocy!!!

Polecane posty

Gość majkel29

Witam was serdecznie i zwracam się do was z nietypową prośbą. Otóż jestem niskim facetem i w związku z tym chętnie zapłacę jakiejś w miarę wysokiej ( co najmniej 1,70 cm), młodej i sympatycznej forumowiczce, która pomogłaby mi w "ogarnięciu domu". Chodzi mi przede wszystkim o ściągnięcie zasłon z okiem i (po ich wypraniu) zawieszenia z powrotem. Za wykonaną pracę oferuję 100 zł plus koszty przejazdu(dla pań z poza Wrocławia). Dodatkowo w nagrodę za wykonaną pracę poczęstuję ochotniczkę przygotowanym przeze mnie cuba libre i pyszną sałatką. Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kupisz sobie drabinkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj firmy sprzątającej z Wrocławia. Wątpię zeby jakaś kobieta przyszła do ciebie ot tak. W dzisiejszych czasach to niebezpieczne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna normalna kobieta nie odpowie na ogłoszenie w którym niby szukasz kobiety do sprzątania, ale w podtekście jest coś innego albo wynajmij normalnie sprzątaczkę do pomocy, albo poszukaj kogoś do picia drinków na jakimś czacie czy forum dla samotnych, albo wynajmij po prostu kobietę oferującą swoje towarzystwo za pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już lecę - potem policja mnie znajdzie w lesie zboku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel29
porzucenie ciała w lesie? ależ to zwykła amatorszczyzna, stać mnie na więcej, choć jeśli marzy ci się być porzuconą w lesie ;) Ludzie w Polsce mają zdecydowanie za mało zaufania do siebie, są zbyt podejrzliwi (zwłaszcza kobiety) i pokazują to wszelkie badania . Na dobrą sprawę nie dziwi mnie, że mężczyźni boją się kobiet, bo te raczej nie zachęcają ich przyjaznych gestów. Wystarczy przejść się ulicą, większość kobiet wygląda jakby za chwile czekała je jakaś batalia sądowa. Bierzcie przykład z Amerykanek, one w większości są chętne do zawierania nowych znajomości (co wcale nie oznacza, że są d******i). Być może dlatego ludzie są tam ogólnie szczęśliwsi. Co takiego wzbudziło wasze podejrzenia? Ten drink i ta sałatka? Kafeterianki są jednak śmieszne :/ Ludzie w Polsce narzekają, że pracy nie ma, ale jak ktoś oferuje nawet drobne prace do wykonania to wybrzydzają, bo pewnie za 100 zł nie warto się fatygować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przenieś się do stanów w takim razie a temat do zamknięcia, nie znajdziesz tu naiwniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×