Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabrina2015

Rozrastanie mięśni przytyłam od ćwiczeń

Polecane posty

Gość Sabrina2015

Witam! Ćwiczę ćwiczę mniej wiecej około roku. Bardzo regularnie od wrzesnia 2014 r. We wrześniu zaczyanalam od stepperu, potem joggin, ćwiczenia z Mel B., Abs, przysiady, obecnie kończę pierwszą fazę Focusat25. Zauważyłam znaczącą poprawę w mojej sylwetce, ale mięśnie mi się rozbudowały. Zamiast tracić cm- nabieram. Dodam, że nie mam nadwagi, jestem osobą szczupła ( noszę rozmiar 36-38), moją zmorą są jedynie szerokie biodra i masywne uda. Nie mieszczę się w ulubioną sukienkę. Pomocy! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam. po tym jak schudlam do 58 kg i nosilam bardzo male spodenki, zaczelam cwiczyc "powaznie" silowo moje cialo sie zmienilo na maksa, tylek podniosl sie pieknie do gory i powiekszyl, zupelnie inaczej. Brzuch tez poszedl w gore ale to niestety wina diety, jadlam za duzo wegli swego czasu. teraz jak mam odzywianie pod kontrola i dalej cwicze cialo sie zmniejsza i to nawet mniejsza jestem niz ta "najchudsza" wersja. takze, pilnuj tego co jesz, cwicz i dojdziesz do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mierzysz fałdy tłuszczowe i wagę czy tylko obwody? Bo liczą się proporcje tłuszczu do tkanki mięśniowej, a nie "Widzimisię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina2015
Jakie obwody tłuszczowe? Nie znam się na tym. ;) Jem normalnie, staram się ograniczać, nie objadam się, ale jem nieregularnie, bo nie mam na to czasu w ciągu dnia ( studiuję dziennie). Staram się codziennie zjeść śniadanie (zawsze owsiankę(, pomimo tego, że mój żołądek tego nie potrzebuje. Moją figurę niszczy jedzenie wieczorem - ok. 19. Staram się to zmienić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez stawiam na to, ze masz za duzo tłuszczu. a sam rozmiar nie swiadczy o tym, ze jesteś szczupła- sama nosząc 36-38 i przy wzroście 170, byłam osadlona, że ho ho i jak brałam w łapę fałd z ud, to miałam sobie ochotę w łeb strzelic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina2015
Ale ja nie mam żadnych fałd, tylko masywne uda. ;) Mam 175 cm wzrostu, ważę 59 kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten problem, sama mam szersze biodra i uda, wiec cwiczenia typu "chodakowska" było dla mnie zabójstwem.Ja mysle ze to zalezy poniekąd od samej budowy/genów, bo np pani ewa chodakowska cwiczy maniakalnie ale nie widze u niej masywnych nóg, za to u mnie-porażka. w naszym przypadku tylko cwiczenia aerobowe-nic na budowanie miesni.i to z tymi tez trzeba uważac zeby nie przesadzić.Nie wspomne juz od tym jak po intensywnych treningach nagle przestaje sie cwiczyc-porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnaaa33
Takie uda sa seksowne !!!! Ja sama dazylam do rozbudowania ud :) mialam dosyc chudych patykow. Moge wiedziec ile masz w obwodzie w najszerszym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neuzanodis1988ogulo
Ale ja nie mam żadnych fałd, tylko masywne uda. Mam 175 cm wzrostu, ważę 59 kg. Jasne http://bgurl.co/baXvs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×