Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego ludzie uważają, że Niemki są brzydkie?

Polecane posty

Gość gość

Nie znam zbyt wielu Niemek, ale każda z nich wyglądała normalnie. Tak jak dziewczyny w Polsce. Jedne są ładniejsze inne brzydsze. A wy co o tym uważacie? Natomiast słyszałam, że w Szwecji są ładne dziewczyny. Na zdjęciach widziałam naprawdę piękne, ale w życiu spotkałam tylko 3 Szwedki i każda była brzydka jak noc :( Konkretnie to bardzo zaniedbane. Chociaż pewnie większość jest zwyczajnie przeciętna. Jak to ludzie na świcie, niezależnie od narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stereotypy jak każdy polak to pijak i złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode dziewczyny są bardzo podobne do Polek, ale widziałam kilka Helg około 40: pulchnych nieumalowanych, z tłustymi włosami, ubranych w T-shirty i wydaję mi się, że ich udział w całości populacji jest wyższy niż u nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam blisko granicy z Niemcami i często bywam w Niemczech Niemki nie są ani ładne ani ładnie się nie ubierają (brak gustu). Tak naprawde ładne są Ukrainki one rzeczywiście są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedz do Ukrainy - faktycznie wokol pelno slicznych kobiet, a jak pojedzisz do Niemiec to Ci sie odechce rozgladac - niestety to nie mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorka, ale Ukrainki to paskudy :D Moja babka to Ukrainka, mam po nie obrzydliwy podbródek z dołkiem, całe szczęście, że nic więcej :D No cóż, może rysy twarzy często znośne, ale jeżeli chodzi o ubiór to tandeta i kicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po prostu są ,aryjskie śworne dziołchy i tyle nie można mieć niemieckiej precyzji ,porządku,punktualności to się ma ładną jak cholera siostrę polkę na widok której wzdychał nie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukrainki rosjanki szwedki polki niemki amerykanki itd wszędzie są ładne i brzydkie zadbane i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:33 są wyjątki od reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 tak są wyjątki od reguły. Może jakaś Ukrainka jest ładna, ale to naprawdę wyjątek :D Dziewczyny z miasta jeszcze jakoś wyglądają, ale na wsi to istna tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Ukrainie moi przodkowie wywodzą się z tego kraju i miałam okazje zaobserwować urodę tamtych dziewcząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 no i? Ja wielokrotnie też byłam u mojej babki. Straszna kobita. Jak i wszystkie inne stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklara
niemki zawsze nosa telefony przy sobie w razie niebezpieczenstwa ! arabow widziano w gdyni! niemka chowac sie ? jeszcze ich nie złapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżę bardzo często na Ukrainę i poza tym, że Ukrainki się mocniej tapetują i bardziej wyzywająco ubierają to nie powiedziałabym, że są ładniejsze od Polek. Byłam też dwa razy w Niemczech i nie zauważyłam też tej specjalnej brzydoty Niemek, o której tak głośno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś slepa albo sama brzydka .. Niemki są brzydkie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są brzydkie, im bardziej na zachód tym brzydsze kobiety tak generalni, a ładne sa te ze wschodu, oczywiscie sa wyjatki od reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki są normalne jak i Polki, mieszkałam w DE i nie zauwazyłam jakiejś szczegolnej roznicy, moze tylko tyle, ze w Berlinie odważniej sie ubierały i moze bardziej oryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj w pelnym makijażu http://bi.gazeta.pl/im/7/8032/z8032097Q,Niemki-zarazaly-usmiechem-po-pierwszym-meczu--W-drugim.jpg ale nawet makijażu widac , ze nie jest miranda kerr tylko niemiecki pasztet makijaż nie pomógl w zatuszowaniu brzydoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam tez zeby Polski były szczegolnie urodziwe.. Nie roznimy sie od Niemek -taka prawda. Za to przyznam racje ,że Ukrainki i Rosjanki wyrozniaja sie urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie makijaż one robią sobie z wlosami dziwne rzeczy by odwrócić uwagę od swojej brzydoty .. Niemki mają bardzo dziwne fryzury , nietypowe dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość miau
Niemki to wspaniałe anielice . Stoimy przed trudnym wyborem i trudna decyzja na cale zycie. Kobiety zagraniczne wiedzą że czeka nas miłość nawet przypuszczamy i już dokładnie wiemy z kim z polakiem czy niemcem ? Zastanowimy sie jako podjąć decyzję i co nam wiara serce i umysl podpowiada mamy czas cały rok .ta osoba o tym nie wie z facetów który jest nam przeznaczony ? Niemki idą ciasta piec już czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklara
To zależy o jakie niemki chodzi .są niemki katoliczki ,są niemki z gór pochodzące piękne ,są niemki mieszane rodzaj też piękne ale to anielice rzadko spotykane niemki mulatki też anielice też rzadko sopotykane ale zonate .malo takich dziewczyn niemieckich jest to są bardzo tajemnicze niemki postepujace z tradycją i dotrzymywać tradycji muszą .4 rodzaje niemek istnieje .jak niemcy nie wiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obserwacji wnioskuję, że wśród Niemek jest względnie spory odsetek babochłopów raz, flegmatycznych zasuszonych okularnic dwa. To pewnie dlatego. A i nie zapominajmy o przykładzie ddr-wskiej pływaczki, która stała się mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkici
W zeczywistosci nie Jestem polka ? W ręcz przeciwnie jestem niemka z tradycji niemieckiej .moja bramą jest czarna z kolczastymi drutami . Jestem niemka ,od czasu do czasu polskę odwiedzam .w krótce prawdę poznasz szanowny niemcu .jak sam to odkryjesz .wystarczy sie upewnić czy jestem do końca polka? Czy niemka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki sa bardzo ładne tylko ubierają się " roboczo " a co do ich charakteru to chyba maja lepsze osobowości niż wszystkie slowianki bo Niemka nie wymaga od faceta bo wie ze musi sama zarobić , nie ma pasozytowania jak na wschodzie , mnie znajomy niemiec powiedział ze im dalej na wschod tym większe pasożyty , powiedział ze Polki to materialistki ale , bialorusinki i rosjanki to już harpie na pieniądze , i w tych krajach nawet nie licz ze po obiedzie zafundowanym przez faceta ona zapłaci chociaż za lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale widziałem dużo ładnych niemek , blondynek z niebieskimi oczami i szczerym uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy to ładny naród dużo przystojnych facetów i ładnych kobiet , w Rosji tak samo dużo pięknych kobiet i przystojnych facetów (Rosjanie są przystojniejsi od Polaków o 100 razy ) a Polacy i Polki sa średniej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki maja więcej słowiańskich genów niż norwezki a o norwezkach się mówi że są piękne , tu chodzi o zwykła hipokryzję i chęć dokonania Niemcom bo Polacy mają kompleksy na punkcie niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×