Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie polecacie rajstopki dla dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie, czy macie jakąś wypróbowaną firmę produkującą dobre gatunkowo rajstopki? Te które kupowałam do tej pory w większości albo skurczyły się w praniu albo rozciągnęły w pasie i w efekcie zjeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gatta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma yo! fajne rajstopy do raczkowania i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calzedonia. Kupuję tylko tam dla siebie i młodej i jestem zadowolona. Według mnie jakość super i cena w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wszystkie jeden badziew-calzedonii nie mialam,wiec tu nie wiem.czy gatta,czy wola,czy zwykle z auchan,wszystkie po kilkakrotnym uzyciu sie ,kulkuja,robi sie siatka na pupie,guma rozciaga,w efekcie czego dzieciak wyglada jakby nie wiadomo ile narobil w pieluche...mam z 8 par rajstop,z czego 2juz nie nadaja sie do niczego,i dodam,ze mam chlopca,ktoremu ubieram je tylko na spacery,pod spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wola z proteinami mleka i calzedonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś myślałam, że każde rajstopy są takie same i tak samo szybko się niszczą. Calzedonia to póki co dla mnie numer jeden, są nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfw
Wola to dla mnie absolutna doskonałość. Córa nosiła praktycznie na okrągło przez dwa sezony i dopiero na koniec rozciągnął się ściągacz i przetarł palec czyli wytrzymały dwa lata. Do tego zero zmechaceń. Ech, teraz nigdzie nie mogę takich znaleźć. Na razie niezłe są jakieś z Carrefour ale kupiłam je bez opakowania i nawet nie wiem jakiej marki, takie niebieskie i navy, bez wzorów, ścieg ściągaczowy, śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wola. Li tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, że tylko i wyłącznie wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl są bardzo fajne rajstopki ;) Moja córka ma i są bardzo dobrej jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yenny_
Najlepszą firmą, zarówno cenowo jak i jakościowo jest Gabriella. Córce zawsze zamawiam rajstopy u nich i choć jest bardzo aktywnym dzieckiem jeszcze nie przyszła do domu z podartymi rajstopami. Na komunię też wybrałam jej cudne modele od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA1

Wybor wszedzie duzy, tylko jakosc taka sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ubierając swoje dziecko nie tylko musimy zadbać o to żeby dobrze się prezentowało ale trzeba pamiętać o wysokiej jakości produktach odzieżowych. Niestety jesteśmy każdego dnia zalewani tandetą gdzie na dobrą sprawę polskie marki oferują o wiele więcej w podobnej cenie. Przykładem może być Wola - https://www.wola.pl/dzieciece/rajstopy-dzieciece/ ze swoją bogatą ofertą. Wracając do tematu stylizacji to dziecko zwraca szczególną uwagę na to czy czuje się komfortowo w danej rzeczy. Wypadałoby więc dobierać rajstopy odpowiednie do danej pory roku. Latem lepiej sprawdzą się cieńsze materiały, jesienią-zimą grubsze. Zwróćmy także uwagę na kolor oraz ewentualnie dodatki w postaci nadruków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam w sumie problem z mechaceniem sie rajstopek dziecięcych. Niewiele jest rajstopek, które sie nie mechaca, niektóre już po pierwszym praniu wygladają jakby nie nadawały sie do noszenia.Polecam jednak zajrzeć sobie do Textil market https://txm.pl/dziecko/bielizna/rajstopy-i-rajtuzy W sklepie mozna znaleźć sporo dobrej jakości rajstopek dla dzieci. I najważniejsze - nie mechacących się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×