Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostawiłem ją

Polecane posty

Gość gość
Tak ty masz zonie pomagać podzielić miedzy was obowiązki. Ustalić miedzy sobą co i jak i się dogadać, a nie kobieta to kura domowa, krowa rozpłodowa i mrówka robotnica pracująca w pracy. A do tego musi ładnie wyglądać, być wiecznie zadowolona z życia i rozkładać nogi gdy tylko facet chce, to nie te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że należy im się opieka z naszej strony w zamian za to, że zapisali mi dom. --wlasnie to ejst twoj obowiazek nie przyszlej twojej zony dom jest na ciebei zapisany oona jak co by sie nei stalo leci jak bezdomna od ciebie, czula sie nei pewnie na twoim garnuszku dziewczyna ma inne ambicje nie tylko doopy obcym obcierac, onie cie puscila nie ty ja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie prymityw chłopcze... Co za myślenie, nie ogarniam. Ma dziewczyna szczęście że się od ciebie uwolniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że są jeszcze dobre kobiety na świecie bo tutaj są same wiedźmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma i nie będzie już takich ciemnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe, ze zostały same zołzy które nie chcą obiadu gotować mężowi i dbać o porządek w domu tylko na kafeterii siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i dobrze ze ja zostawiles bo jakbys moim mezem byl to ja zostawilabym ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze ja zostawiles - na pewno szczesliwsza bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czemu na kafe siedzisz zamiast sprzatac? :D kto ci teraz sprzata jak z zona sie rozstales :D bo mniemam ze sam tego nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty leniwe babska! ugotowałyście obiady mężom? macie porządek w domach? leserki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała takiego męża jak Ty :) och i ach zaraz bym zrobiła mu obiadek, nałożyła nawet na talerz, a potem ten talerz wywaliła mu na pusta głowę i kopem pożegnała z domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraż sobie ze to Ty będziesz mieszkał u jej rodzinki mamusi albo babci i będziesz im usługiwać.Jak długo byś wytrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dogadał bym się napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×