Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co on knuje ??

Polecane posty

Gość gość

kolega mojego chłopaka ciągle na mnie patrzy ,czuję się skrępowana ,ciągle mnie obserwuje jak się zachowuję ,dość często spogląda na mnie i się uśmiecha ,czuję się bardzo nie komfortowo ,jeśli wszystko to widzi mój chłopak ,o co mu chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobasz mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mieć dostęp do tego do czego ma dostęp Twój chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie się czuję jak się tak mi prosto w oczy patrzy :/ nie mogę :/ interesuje mnie tylko mój chłopak , bo jest najważniejszy w moim życiu ,aaa on mnie po prostu podrywa ,raz nawet mnie za tyłek złapał jak się z nim żegnałam dobrze ,ze chłopak tego nie widział :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że gość jest typem hieny, chce cię zabrać twojemu chłopakowi który się o Ciebie starał. Teraz może do Ciebie zagadywać, spoglądać, przypadkowo dotykać, lepiej uważaj. Nie daj swojemu chłopakowi poznać, że powinien się martwić. Najlepiej jakbyś częściej się do chłopaka tuliła przy nim itp. Niech wie, że jesteś zajęta. Podobało by Ci się, jakby twoja koleżanka spoglądała ciągle na twojego chłopaka, jak byś sie czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za złapanie za tyłek powinien dostać w pysk i o przy wszystkich. Powinnaś go ośmieszyć przy wszystkich, drugi raz by się nie odważył, jak se pozwolisz, to każdy chłopak będzie Cie za tyłek łapał... Facet będzie na tyle silny na ile mu pozwolisz,pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałas się złapać za tyłek? Jakby moja kobieta zrobiła coś takiego, od razu pokazałbym jej drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałas się złapać za tyłek? Jakby moja kobieta zrobiła coś takiego, od razu pokazałbym jej drzwi. sory ale to nie ja zrobiłam tylko on ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zareagowałas na to i jeszcze nie widzisz w tym żadnej swojej winy. Z Twoją mentalnością jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×