Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izka1998

Co sądzicie o feminizmie

Polecane posty

Gość gość
Jestem feministką, ale nie popieram działań/opinii radykalnego odłamu feminizmu i nie podobają mi się niektóre demonstracje tak prowokacyjne, że człowiek pamięta gołe cycki albo kobiety leżące na chodniku, ale pojęcia nie ma z czym to było związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za byłabym, jako kobieta, skończoną idiotką, gdybym zwróciła się przeciw feministkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzemnie
Świat byłby o wiele lepszy bez feministek a raczej feminoterrorystek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba też mieć tego świadomość, że feminizm nie działa w próżni. Skoro jest taki nacisk na równouprawnienie, to wszelkie specyficzne fory, jakie miały kobiety, będą zanikały. Nie dziwcie się, że mężczyźni, szczególnie ci młodzi, nie chcą was przepuszczać w drzwiach, nie chcą płacić na randce, nie chcą się żenić, bo nie mają poczucia, że jesteście kimś wyjątkowym. Nie ta dooopa to inna. Tak to działa i trzeba to brać w całości. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest taki nacisk na równouprawnienie, to wszelkie specyficzne fory, jakie miały kobiety, będą zanikały. x x wg mnie to błedne myslenie... zreszta te fory sa smieszne, sam chyba wolalbys nie musiec myc garów, niz byc przepuszczany przodem czy tym podobne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem te "fory" nie są śmieszne, z punktu widzenia ojca który nie ma szans zatrzymać przy sobie dzieci przy rozwodzie te fory są tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest błędne myślenie. To jest oczywisty skutek określonych działań, przemian. Mógłbym o tym pogadać, bardzo chętnie, ale naprawdę idę już spać. x Czy ja bym wolał? Pytanie co wolą kobiety, bo na samej Kafeterii, możesz poczytać mnóstwo wpisów, o tym jak to, mężczyźni schamieli, nie przepuszczają, nie chcą płacić, chcą tylko się pieprzyć za darmo. Kobiety chciałby (wiele kobiet) jedno i drugie, ale to tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do śmiesznych forów które wymienił inny gość: -przepuszczam w drzwiach każdą osobę która za mną idzie żeby jej nie trzaskać drzwiami w twarz, a jestem kobietą -na randce płaci ten kto zaprasza - czyli jak zaprosiłam gdzieś chłopaka to chętnie zapłacę (to jak on się z tym czuje to inna historia) -ślub to nie są żadne "fory", to umowa prawna która ma sens dla obu stron -wolę, żeby widział mnie jako wyjątkowego, wartościowego człowieka niż tylko przez pryzmat faktu, że jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem te "fory" nie są śmieszne, z punktu widzenia ojca który nie ma szans zatrzymać przy sobie dzieci przy rozwodzie te fory są tragiczne x to już są fory, które mają źródło w trzech sprawach: - tradycyjne postrzeganie matki, jako najważniejszej dla dziecka (jest w tym wiele racji) - feminizacja zawodów prawniczych - wpływ agresywnego feminizmu na orzecznictwo sądów i postawy samych kobiet oczywiście nie umniejszam win mężczyzn, nie o to tutaj chodzi idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-ślub to nie są żadne "fory", to umowa prawna która ma sens dla obu stron :D tylko, to głównie mężczyźni, nie chcą ślubu małżeństwo wymyślono dla ochrony matki dziecka czyli po to, by swawolny samiec odpowiadał za swoje czyny w tym sensie są to fory w formie nie tylko prawnej, ale i tradycji, bardzo istotnej we wszystkich kulturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-wolę, żeby widział mnie jako wyjątkowego, wartościowego człowieka niż tylko przez pryzmat faktu, że jestem kobietą. x x dokładnie. Ja nigdy nie rozumiełam dlaczego wszyscy tak dziela ludzi pod względem płci... dlaczego sie ich nie dzieli wg koloru włosów np? Co za znaczenie maja te parzydła... Mnie to wkurza. Dzieci sa pozostawiane z reguły przy ,atkach, bo psycholodzy twierdza, ze kobieta jako b uczuciowa, lepiej przekaze te uczucia dziecku, faceci sa po czescie samo sobie winni bo ni echca sie zajmowac dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nosie mam takie fory a kultura obowiązuje i mężczyzn i kobiety, niezależnie od ich poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, to głównie mężczyźni, nie chcą ślubu małżeństwo wymyślono dla ochrony matki dziecka czyli po to, by swawolny samiec odpowiadał za swoje czyny x x nie wiem czy tak było, ale obecnie sa badania genetyczne, które chronia matke , nawet w przypadku braku slubu facet musi płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz bądź ojcem "dochodzącym" który walczy o prawa do opieki po śmierci matki i przegrywa bo babcia okazała się lepszym opiekunem. Albo walcz o spadek...albo dawaj pieniądze w kopercie żeby móc być przy łóżku chorej partnerki w szpitalu. Walcz z jej rodziną jak wybudujecie wspólny dom i im się będzie należała jej połowa...fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele z tych wpisów tu potwierdza tylko jak zacofanym Ciemnogordem jest POlska. U nas posobno na 10 kobiet dorosłych, góra 1 potrafi sie sama utrzymac! ZAłosne zarobki, ok. 1200-1400 zł, albo i mniej np 800 zł, nie pozwalaja na samodzielne zycie. Czytałam, ze bezrobocie wsród kobiet siega 50 %, tzn wiele z nich rezygnuje z pracy bo wychowuje dzieci, ale czesc szuka i nie znajduje bo ma dzieci.. Kazda normalna baba powinna stac z transparentem na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzemnie
"Jestem moherem, oszołomem, faszystą, homofobem, zdrajcą ,agentem, pomyleńcem, wrogiem dla Rosji i Unii Europejskiej, Ciemnogród ze mnie i faszysta, wróg społeczeństwa nonkonformista ..." itd. Takie same brednie powtarzasz jakie ci Adam Szechter Michnik zakodował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda normalna ladna kobieta ma meza dzieci i jest szczesliwa natomiast lesbijki idiotki roznego pokroju szukaja rakiety na marsie bo im sie w glowach poprzewracalo i kaza na siebie mowic feministka czyli krzywa lodziara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
*posobno?A co to za słowo?Może chodziło Ci o posebno ,co w j .serbskim oznacza specjalnie,albo też kogoś specjalnego(posebno ona/on),ale nie sądzę,bo o taką inteligencję to bym Cię moja droga feministko nie posądzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie? Dziwne, bo jakoś mam partnera (dzieci jeszcze nie) i jestem szczęśliwą osobą, nie zamierzam nikogo na marsa wysyłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Ja nigdy nie rozumiełam dlaczego wszyscy tak dziela ludzi pod względem płci... :D :D :D bez komentarzy bo się te płcie cholernie różnią nie tylko fizycznie poczytaj o płci mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjeszczetujestem
Kolejna groźna UTOPIA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
wnosic 50kg worki wegla do domu... to chyba tylko debil wymyślec potrafi - w życiu nie widzialam węgla w workach, a po co go wnosić do domu to już wogóle nie wiem? jakiś kiepski projekcik gotowy się kupiło? widzę jednak, że jest to zamiennik osławionej kanapy wnoszonej rzekomo na 4 piętro, nie udało mi się jak dotad znaleźć chętnego, zebym sie mogła naocznie przkonac:( co do feminzimu - część z niego jest bardzo głupia i szkodliwa, ale z drugiej strony czemu się dziwić? kobiety poszły męskim wzorcem walczyc o nic, spełniac tylko swoje chore ambicje, pech, że w takim temacie. a wystarczyłoby potraktowac kobietę jak człowieka tam, gdzie ma ochote się spełniac, tam, gdzie jest dobra, zamiast rzucac kłody pod nigi, przewidywać macierzyństwo, l4 i tak dalej.... i byłby swiety spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez komentarzy bo się te płcie cholernie różnią nie tylko fizycznie poczytaj o płci mózgu x x sam poczytaj. Albo obejrz na youtube najnowsze filmy na ten temat, taki patomorfolog za cholere nie odrózni podczas seksji zwłok czy mózg jest zeński czy meski. Jedynie hormony maja wpływ na mózg. I dowiedziono ostatnio, ze z matematyki sa lepsze dziewczynki, tylko przez wieki im wmawiano co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pojecie piepszyc za darmo. Co to a k*******n wymyslil? To kobita sie xeni poto zeby chlop jej za sex placił? To ja p*****le ! Babie placic w burdelu placic. A baba bierze cala wyplate. Sram na taki k***wski zwiazek za moje pieniadze. Taniej wychodzi na k***y chodzic niz sie zenić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postulaty emancypacji tj edukacja czy dostęp do zawodów,zrównanie płac tak. Forma ekspresji niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×