Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izka1998

Co sądzicie o feminizmie

Polecane posty

Jesteście za, przeciw czy może aprobujecie część postulatów różnych organizacji feministycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przeciwko brzydocie fizycznej, moralnej i intelektualnej feministek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Zdecydowanie przeciw,to wynaturzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak mozna byc przeciw, trzeba byc debilem. nie chodziłybyscie do szkoły gdyby nie feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza ja bym nie chodziŁ ,weź przestań opowiadać bajki.Wszystkie lewackie pomysły doprowadzają w ostateczności do degrengolady społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przeciw,to wynaturzenie. a wiesz misiu, że gdyby nie feministki to większość facetów tez nie mogłaby nigdy głosować, bo to było prawo uzależnione od pochodzenia społecznego albo pozycji majątkowej. Obawiam się, że z domu hrabią nie jesteś więc byś się też na nic nie załapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej sufrażystki jeśli już o tę szkołę się rozchodzi ale i to nie do końca tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko jakas feministka zacznie za mnie wnosić 50kg worki węgla do domu to będę za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelagość
Chore kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przeciw,to wynaturzenie. a wiesz misiu, że gdyby nie feministki to większość facetów tez nie mogłaby nigdy głosować, bo to było prawo uzależnione od pochodzenia społecznego albo pozycji majątkowej. Obawiam się, że z domu hrabią nie jesteś więc byś się też na nic nie załapał x Wiesz co? Poczytaj, chociaż wikipedię, bo ci się wszystko miesza. Dosłownie wszystko! Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Podejrzewam,że nie jesteś hrabią Może hrabią i nie jestem ,ale mam w rodzinie przodków o tzw.błękitnej krwi,tak więc mierną masz intuicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesbijki wykorzystujac sexualnie male dzieci to inaczej feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikipedia: Feminizm pierwszej fali (także stara fala – old wave) – określenie zjawisk i nurtów związanych z walką europejskich i amerykańskich kobiet o równouprawnienie w XIX i na początku XX wieku. Główny nurt feminizmu pierwszej fali miał charakter liberalny i stawiał sobie za cel zmiany w systemach prawnych, przede wszystkim przyznanie praw wyborczych . Uwaga- przyznanie praw wyborczych mężczyznom bez względu na cenzus majątkowy w Anglii - 1918 rok. to tak w skrócie, bez wdawania się w szczegóły jak to było ze sobą związane Sama/sam więc coś poczytaj to może ci się horyzonty rozszerzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam,że nie jesteś hrabią Może hrabią i nie jestem ,ale mam w rodzinie przodków o tzw.błękitnej krwi,tak więc mierną masz intuicję. i skąd taki nieudacznik się trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalejaki
To nie są kobiety, to babochłopy. A to nie jest normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feministki to tak jak pedofile dlatego trzeba je niszczyc bo maja w sobie diabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest feministyczna intuicja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barze przysiada się do ciebie ona - piękna i pewna siebie. Skąd w niej taka śmiałość? Robi to, co jeszcze sto lat temu było nie do pomyślenia, a nawet dziś przez wielu jest wytykane palcem. Uprawia seks przed ślubem, a w łóżku wcale nie leży jak kłoda - to równouprawnienie pozwala jej cieszyć się życiem! Całkiem niedawno kobiety były traktowane w sposób, który dziś nawet szowinistom wydałby się niesprawiedliwy i absurdalny. Zmiany zawdzięczamy feministkom. Wypadałoby im teraz dziękować. Tymczasem w naszym kraju feminizm jest wciąż tak samo nie lubiany jak faszyzm. I to nie tylko przez mężczyzn. Czytaj więcej na http://facet.interia.pl/ciekawostki/news-kto-sie-boi-feministek,nId,445440#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....panom, którzy, gdy na forach dyskusyjnych pojawia się słowo "feminizm", stają się agresywni. - W domu potrafię pokazać, gdzie jest miejsce kobiety - pisze jeden z internautów. Naprawdę? A może jest tylko zwykłym pantoflarzem i korzysta z momentu, gdy "mamuśka" wyjdzie do sklepu, by wyżyć się w sieci. Obok feminofobów-gburów na internetowych forach grasują też szowiniści refleksyjni, którzy swoje lęki próbują przekuć na argumentację Czytaj więcej na http://facet.interia.pl/ciekawostki/news-kto-sie-boi-feministek,nId,445440,nPack,2#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Zaczynają się argumenty ad personam kierowane w moją stronę,kocham to <3. Wiesz,że obrażanie oponenta w dyskusji oznacza automatycznie przegraną obrażającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widze jakas feministke i do tego szczekaczke to normalnie podchodze bije z piesci w ryj poprawiam butem zeby zeby jej nie przeszkadzaly a zrobilem to tutaj w Warszawie juz 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtakisobie
To właśnie lewacy zrobili z kury domowej, ku.wę domową lub salonową. To dopiero nazywa się postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama/sam więc coś poczytaj to może ci się horyzonty rozszerzą Tylko wpływ sufrażystek na zniesienie cenzusu majątkowego był zerowy. Popatrz kiedy kobietom przyznano prawo wyborcze w UK :D 1928. Dopiero. One sobie różne rzeczy wypisywały w swoich deklaracjach, by zyskać najszersze poparcie, ale to wcale nie znaczy, że ich działanie w danym kierunku było skuteczne. Z całą pewnością sufrażystki KOMPROMITOWAŁY dany projekt, ideę w oczach współczesnych, także wielu kobiet i nie miały wpływu istotnego wpływu na zniesienie cenzusu majątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co za roznica kiedy dpkladnie przyznano kobietom prawa wyborcze w UK? Chocby porównujac z POlska, ich pozycja jest lepsza niz Polek, maja mniejszy patrarchalizm. Takie wybiorcze dane nei maja znaczenia, np. w irackim pralamencie 1/3 poslów to kobiety, wiecej niz u nas, i co to oznacza? Nic. Moze te dawne feministki wielkiego wplywu nie wywarły, ale jak miały to zrobic, jak wtedy kobieta była pogardzana w polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Tak,tak feministki są wspaniałe,a pani s w szczególności :).Daleko zajedziecie na chorej nienawiści do mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podano wybiórcze dane :D odnośnie wpływu feministek na zniesienie cenzusu (jaki był ten cenzus, to już inna sprawa) majątkowego, to odpowiedziałem. W ogóle, kobiety raczej nie interesują się polityką, bo to nie jest ich żywioł. Te, które się interesują, często są bardzo oderwane od życia, to typowe zideologizowane aktywistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×