Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasiaszatanistka1994

Słucham metalu i jestem z tego dumna

Polecane posty

Gość gość
no bo z ocen na studiach to już nie bardzo możesz być dumna, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no bo z ocen na studiach to już nie bardzo możesz być dumna, co? " Oceny na studiach to coś o czym nikt nie będzie pamiętał po ich ukończeniu, tak jak zresztą oceny szkolne :D tylko pieniędzy które mogłabym dostać za stypendium dla najlepszych studentów mi żal, taka kasa przechodzi koło nosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK skończysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ty buntowniczko malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroczna jak Noc
Dumnym można być z pasji, z tego jakim się jest i co się doświadczyło, ty nie tworzysz muzyki a jedynie ją słuchasz, więc z czego tu być dumnym? Strasznie dziecinna i pozerska jesteś. Sama słucham metalu od wielu lat, ale nie grzmię o tym po forach, bo i po co? Totalnie fałszywa z ciebie osoba, taki zwykły troll internetowy, który myśli, że jak posłuchy kilku metalowych kawałków to już jest inny i mega wyjątkowy. Tani chwyt dla tanich ludzi takich właśnie z tego forum, bo w odpowiedniejszych, klimatyczniejszych miejscach byś nie zadziwiła ani nie zabłysła niczym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj to zwykla pozerka gnijaca na kafe jakos musi na siebie zwrocic uwage taka szara masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroczna jak Noc, czego sie tak bulwersujesz, ten temat nie jest założony na powaznie, więc wyluzuj, co wy wszyscy wszystko traktujecie z taką powagą, że aż musicie pisać wielozdaniowe wywody, jaka to ja nie jestem pozerką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wielką fanką Children of Bodom, ale kindermetalski to jest prędzej ten twój Slayer, którego wymienia każdy taki pozer jak ty, chcący pokazać, jaki to z niego "tró metalowiec". I tak, ten topik podważa twoją wiedzę o metalu, bo to było jak by nie patrzeć ważne dla muzyki metalowej wydarzenie, a ty nawet o tym nie wiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Heavy Metal World

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale muzyka CoB jest kindermetalska - cukierkowa, w ogóle melodeath trąci kindermetalizmem i wtrącaniem melodyjek do metalu by łatwiej było go słuchać osobom o bardziej wrazliwych uszkach :P co nie zmienia faktu, że słucham troche CoB i melodeathu w ogóle. A Slayer to legenda thrash metalu, czołowy zespół gatunku, i nazywając go kindermetalskim kompromitujesz się :P tró metalowcy o nim tyle mówią i nim epatują, bo jest popularny, nie umniejsza to jednak w żadnym stopniu jego muzyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta twoja legenda się już trochę wytarła i nie wie, "kiedy ze sceny zejść niepokonanym". Tak jak cała tzw. Wielka Czwórka. No, ale czego to się nie robi dla kasy. Jeszcze więcej niż ty dla odrobiny uwagi, ty pospolita attention whore. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jesteś jedną z tych osób która ocenia muzykę na podstawie wieku muzyków a nie bardziej merytorycznych przesłankach :) Powiedz mi, dlaczego mają "schodzić ze sceny" skoro miliony ludzi czeka na ich najnowszą płytę, i chciałoby by pójśc na ich koncert? Poprzednia płyta, World Painted Blood była bardzo dobra, więc gdzie tu to "wytarcie się"? no ale sa starzy, a starzy ludzie sa dla ciebie fuj, i nie powinni sie pokazywać publicznie, bo nie przystoi , a najlepiej zeby umarli, tak ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim celu "schodzić ze sceny", zeby zadowolić idiotów uwazających że tylko nowe sie liczy, a stare jest niemodne i może spadac? :) wiedz, że nie wszyscy ludzie są takimi pustakami jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu mówi o wieku? Nie! Nie doszukuj się w czyichś wypowiedziach czegoś, czego tam nie ma. Slayer już dawno powinien dać sobie spokój z graniem i ich wiek nie ma tu nic do rzeczy. I kolejna sprzeczność w twoich wypowiedziach, mówisz, że duża liczba fanów i ogólna rozpoznawalność zespołu źle o nim świadczy (np. Behemoth - żeby nie było, jestem fanką tylko ich bardzo wczesnej twórczości), ale jak widać, Slayera to nie dotyczy. Nie dość, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz, to jesteś do tego hipokrytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Slayer już dawno powinien dać sobie spokój z graniem" bo co? bo po 30 latach grania nadal wydaje dobre płyty jak World Painted Blood, i cie to drazni? :P Grają dla fanów, nie dla durnych hejterów jak ty :) Daj jeden argument, poza twoją niechęcią do nich dla którego niby mieliby przestac grać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie powiedziałam, że tylko nowe się liczy, a ty dalej przypisujesz mi coś, o czym słowem nie wspomniałam. Ja pyerdole, ty naprawdę masz coś nie tak pod deklem. :D Myślałam, że tylko próbujesz trollować, a ty naprawdę jesteś tępa. W takim razie szkoda czasu na dyskusje z tobą, bo z trollem to by można się trochę poprzekomarzać. A tu nie troll, a zwykły przygłup. Nara, pozerski debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal jest jak orgazm /przyjemny /ciezki /zawsze chcesz go poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdzie nie powiedziałam, że tylko nowe się liczy, a ty dalej przypisujesz mi coś, o czym słowem nie wspomniałam" tak wynika z twoich wypowiedzi. Czemu zespół taki jak Slayer, którego ostatnia płyta była bardzo fajna, a nowa tez sie szykuje nieźle mimo braku Lombardo i Hanemanna, ma miliony fanów czekających na koncert ma przestac grać? :) Potrafisz to uargumentować, czy tylko wyzywac mnie od "tepych pozerskich dekli"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego zespół taki jak Behemoth ma przestać grać i zakładałaś kilka prowokacji pod rząd jadąc po nich? Bo jesteś pieprzoną hipokrytką, jak tobie się coś podoba - to z******te, jak coś ci się nie podoba - to pojazd. Po prostu NIE znasz się na muzyce, ktoś stwierdził. Slayer wali komerchę która razi w oczy. Komercja jest fajna...ale nie jak wena się skończy i zostaje samo "fajne logo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemoth nie ma przestać grać :) Ma grać dalej dla swoich fanów, tylko ja go nie lubię, mam prawo :) ". Slayer wali komerchę która razi w oczy. " Przykłady, argumenty. to, ze tak napiszesz to nie znaczy, że tak jest :) . Tworzą dobra muzyke, nawet po 30 latach i to się liczy :) na pewno nie mają przestawać grac, zrobiliby przykrośc wielu oddanym fanom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×