Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasiaszatanistka1994

Słucham metalu i jestem z tego dumna

Polecane posty

"ale nie jak wena się skończy i zostaje samo "fajne logo". " Przeciez World Painted Blood to dobry album, gdzie widzisz koniec weny? :) Znasz w ogóle dyskografie Slayera, czy tylko piszesz bzdurki, zeby dosrać zespołowi, którego nie lubisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak chce konkretów z twojej strony to uciekasz :D Slayer ma przestac grac, bo go nie lubisz, i skończyła mu sie wena bo tak, co z tego, ze ostania nadal wydają dobre płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Argumentacja roku: jak stawiasz wyżej zespół którego nie lubię od zespołu który lubię to nie znasz się na muzyce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo CoB jest słabszy muzycznie, tak po prostu, to nie tylko moja opinia. I nie zmieniaj tematu, napisz, które płyty slayera przesłuchałaś, skoro wysuwasz tezę o skończeniu sie weny, i podaj jakieś konkrety wreszcie bo jak na razie rzucasz tylko frazesami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na odpowiedź :) Ale chyba jej nie dostanę, tak to jest jak ktoś wypowiada sie o zespole, którego muzyki nawet nie zna :) to ty sie tu skompromitowałaś, przykro mi, idź poobrażać inny zespół, ze ma skończyć grać bo skończyła mu sie wena i jest pełen komercji, mimo nie przesłuchania jego dyskografii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×