Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Brygida70

Grecja wakacje z dziećmi

Polecane posty

Gość Brygida70

Jakie miejsca polecacie w Grecji na urlop z dzieciakami w wieku 5 i 7 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, możesz jechać z dziećmi do Grecji ale nie pokazuj im antycznych rzeźb, bo na antycznych rzeźbach grecki pokazywane są gołe siusiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida70
haha- dzięki za wskazówki :P A stronę Dziecko w Podróży kojarzę- czytałam o niej gdzieś- dziękuję za artykuł. Już widzę, że będzie pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brygida70, kotku prowadzisz rodzinny dom dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak- Dziecko w Podróży to niezbędnik wakacyjny dla rodziców- też tam ostatnio trafiłam szukając pomysłu na ferie, teraz już myślę o wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspa Thassos, "zielona wyspa", nie ma upałów, baaardzo przyjemny zakątek, polecam gorąco! Skusiłam się już dwa razy- w maju i wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Malec
Ja byłam z rodziną na Krecie z http://www.mytravel.pl/ i wakacje zaliczam do bardzo udanych. Biuro zaoferowało świetny standard hotelu z rewelacyjnymi animacjami dla dzieciaków i rozrywkami dla starszych :) Poziom usług - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijaj obozy z ciapackimi najeźdźcami bo zgwałcą ciebie, żonę i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega polecam hotel Chrousso Village w Chalkidiki! Właśnie wróciłam i jestem zachwycona wakacjami. Dzieci też, miały organizowane z ramienia biura z którym wyjechałam, czyli Rainbow, animacje po polsku, codziennie lub dwa razy dziennie i to bardzo ciekawie zorganizowane więc na nudę nie narzekały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piska

moim zdaniem bardzo dobry to jest pomysł. Jezeli jeszcze się pojedzie z dobrym biurem to już w ogole wyjazd pierwsza klasa będzie. ja byłam z dzieciakami z Coral Travel i na prawdę świetnie odpoczęłam a dzieci miały znakomita zabawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopiela
Dnia 19.01.2015 o 14:02, Gość Brygida70 napisał:

Jakie miejsca polecacie w Grecji na urlop z dzieciakami w wieku 5 i 7 lat?

 

Mega polecam hotel Labranda Sandy Beach na Korfu! Najpiękniejsza plaża przy hotelu, jaką wżyciu mieliśmy, a na dodatek w pobliżu mega piękne miejsca. Poza tym na terenie hotelu Rainbow prowadzi bardzo ciekawe animacje dla dzieci, z kulturą Grecji w tle, aleto trzeba wykupić wtedy wycieczkę przez Rainbow żeby dziecko mogło brać udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lna
 

 

Mega polecam hotel Labranda Sandy Beach na Korfu! Najpiękniejsza plaża przy hotelu, jaką wżyciu mieliśmy, a na dodatek w pobliżu mega piękne miejsca. Poza tym na terenie hotelu Rainbow prowadzi bardzo ciekawe animacje dla dzieci, z kulturą Grecji w tle, aleto trzeba wykupić wtedy wycieczkę przez Rainbow żeby dziecko mogło brać udział.

A trzeba coś jeszcze zrobić? Zapisać się, zapłacić? Czy po prostu będąc gościem tego hotelu wykupiwszy wycieczkę z Rainbow mozna korzystać do woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam z Coral Travel - super sie wczasy udały, bezpiecznie, komfortowo, hotel bardzo dbał o higienę! ja jestem mega zadowolona i wypoczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak bo to jest doskonałe biuro - też z nimi jeżdżę i znakomicie odpoczywam! polecam biuro bo jest odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×