Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można słuchać metalu ale nie lubić Slayera?

Polecane posty

Przecież to tak jakby uwielbiać słodycze ale nie lubić czekolady :-o Dla mnie ten zespół reprezentuje wszystko co najlepsze w muzyce metalowej, jest niemal definicją metalu :P Wszystkie jego płyty mi sie podobają w większym lub mniejszym stopniu, nie ma takiej której bym nie lubiła, a ostatnia płyta "World Painted Blood" jest świetna i nie moge się doczekać nowego albumu ktory zostanie wydany w tym roku :) Slayer jak na tak stary zespół dobrze przetrwał próbę czasu, w przeciwieństwie do np. Metalliki, nawet ostatnie zawirowania ze składem - smierć Hanemanna i odejście Lombardo - mu nie zaszkodziły :) Jak można nie lubić tego zespołu, jeśli sie lubi metal? :) No chyba, że ktoś ma delikatne uszka i preferuje tylko malo ciężkie zespoły w stylu Iron Maiden, wtedy ok, można nie lubić, ale jak ktoś słucha ciężkich odmian metalu to jest dla mnie niepojęte że może nie lubić Slayera :D SLAYER KU/RWA!!!!! :) no jak tak można, no? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być trollem internetowym, ale nie lubić czytać? Przecziez to jak lubić rydzyka, a nie słuchać radia coMaRyja, no jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie czytać książki, chyba pomyliłaś/leś mnie z kimś innym :) i nie trolluję, pisze moje prawdziwe odczucia w tej kwestii, a że w troche prowokacyjny sposób, no cóż, taki mamy klimat :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a lubisz peniski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie michalki,nie lubie czekolady ,uwielbiam torty,a nie lubie ciast:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila czasami mam ochotę dać ci kvta... do rąk i wepchnąć ci go do buzi, zebys przestała pisać. A czasami lubię ciebie czytać. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slayer to ten półgłówek z zespołu WHAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś cos sensownego do powiedzenia? xxx Ja, chetnie popisze, a co to slayera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam kaszana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu nie lubię tego typu muzyki, nigdy mnie faza na Slayera nie złapała, nie mój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja po prostu nie lubię tego typu muzyki, nigdy mnie faza na Slayera nie złapała, nie mój klimat. " Ale ja pytam ludzi którzy wlasnie lubią taką muzykę, w tytule tematu nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, ale można lubić metal, tylko nie ten gatunek, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisałam, że to rozumiem :) Temat założyłam zdziwiona wczorajszą kłótnią, w której jakaś dziwna osoba mi wmawiała, że Slayer jest "kindermetalski" i że powinien "przestać grać dawno temu" bo "skończyła mu sie wena". A ja nie wiem o co chodzi, przecież ostatnia płyta była bardzo dobra, więc żadnego "kończenia sie weny" nie widzę, tak samo nie wiem jak można określać legende thrash metalu jako "kindermetalski" zespół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za cholerę nie wiem o co ci kaśka chodzi - pytanie było jasne, jak można lubić metal, a nie lubić slayera, bo dla ciebie to "definicja metalu". Można, bo jest mnóstwo zespołów, a ten akurat może się nie podobać - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłam napisać "jak można lubić najcięższe odmiany metalu, ale nie lubić Slayera" :) to by bardziej wyrażało co miałam na myśli. :) Ja właśnie nie wiem jak mozna go nie lubić w takiej sytuacji,fakt, jest mnóstwo zespołów, ale ten jest jednym z najlepszych i jest w nim kumulacja tego co najlepsze w tej muzyce :P http://f.kafeteria.pl/temat/f1/slucham-metalu-i-jestem-z-tego-dumna-p_6127280 A w ogóle to mam nadzieje, że wypowie sie tu ta osoba z tego tematu, i powie o co jej chodziło, bo zarzuciła mnie tylko frazesami, i kilka razy powtórzyła, że "Slayer powinien zejść ze sceny już dawno" bez podania argumentów, i cóż, zdenerwowało mnie to bardzo :P Jestem przewrażliwiona, wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też niewiele nikomu mówi, bo co dla ciebie jest cięższe? Można lubić najcięższy doom/death/black metal....można nawet lubić ten sam gatunek, ale akurat nie slayera. Po prostu nie każdy podziela twój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jednego ulubionego, ale ostatnie miesiace najczęsciej słuchałam Death - Spirit Crusher https://www.youtube.com/watch?v=xRyl_p1z9Nw A z Slayera to najbardziej chyba lubie to, choć trudno wybrać najlepszy kawałek, są same genialne :classic_cool: https://www.youtube.com/watch?v=Wnn47V09Q2M A właściwie po co ci te linki skoro uważasz że "metal to nie muzyka", i "każdy z tego wyrasta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Można lubić najcięższy doom/death/black metal...." Black to faktycznie zupełnie inne klimaty, i często wcale nie takie ciężkie moim zdaniem :P No dobrze, niech ci będzie temat powinien nosić tytuł "Jak mozna słuchać mocnego thrash/death metalu, ale nie lubić Slayera?" :P Pasuje? :P "można nawet lubić ten sam gatunek, ale akurat nie slayera" Wiem, ale chce sie dowiedzieć dlaczego :P bo jeśli chodzi o thrash dominacja Slayera jest przygniatająca, nieprzypadkowo to on jest uwazany za symbol tej muzyki, a nie np. bardziej sławna Metallica, albo jakiś inny zespół np. Testament czy Destruction :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najpierw powiedz dlaczego ty lubisz, bo do tej pory wiemy tyle, że "muzyka jest dobra" i "mają dużo fanów". Jak Lady Gaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nie lubić Slayera, lubiąc gatunek muzyczny zwany metalem. No i co tym ludziom zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tego zwyczajnie nie da się słuchać," to ciekawe, bo miliony ludzi na całym świecie słuchają i uwielbiają :) Nie czujesz tej muzyki, to nie znaczy, ze możesz obrażać jej fanów :) I nie wiem, jak można powiedzieć, że Spirit Crushera nie da sie słuchac, utwór dość łagodny jak na death metal :P "to najpierw powiedz dlaczego ty lubisz, bo do tej pory wiemy tyle, że "muzyka jest dobra" i "mają dużo fanów". Jak Lady Gaga" Lady gaga dla mnie nie tworzy dobrej muzyki, nawet na tle innych gwiazd popu :P a Slayera lubię, bo tworzą najgenialniejszy thrash i jest w nim wszystko co najlepsze - pjerdolniecie, genialne riffy, za to że nie mają słabych płyt, wszyscy są wirtuozami - Lombardo na perkusji, King i Hanneman na gitarach :P to jedyny zespół którego żadna płyta, gdy po raz pierwszy przesłuchiwałam dyskografie, nie zaskoczyła mnie negatywnie, ta muzyka ma w sobie zajefajnośc :P pasi takie wyjasnienie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Hanemannem i Lombardo to co prawda juz nieaktualne, ale pare miesięcy temu wypuścili utwór nagrany w nowym składzie, który znajdzie się na nowej płycie i nadal jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dalej swoje...zrozum w końcu, że to co się tobie podoba nie musi podobać się innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale mogę sie pytać przecież, tak jak moge zadać pytanie "jak można lubić słodycze, ale nie lubić czekolady?" :D chce poznać punkt widzenia takiej osoby. I nie zapominaj, że wszystko zaczeła ta trollica która zmieszała Slayera z błotem i insynuowała, że "skończyli się i powinni zejść ze sceny" wbrew faktom, bo przecież trzymają dobry poziom na ostatnich płytach :P Nie wiem, jak można tak obrażać taki dobry zespół, tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak można obrażać Behemotha czy Guns'n'Roses chociaż to ta sama kategoria bardzo komercjalnych, chociaż technicznie dobrych, zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×