Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zla matka?

Polecane posty

Gość gość

...bo moje dziecko nic nie je. A lodowke mam zawsze pełna, mam zcas i chec do gotowania. Tylko ze on nic kompletnie nie chce probowac. Jak zrobic aby on chociaz spróbował? Jak by;l maly (do 1,5 roku) wcinał wszytsko a teraz od jakis dwóch lat nic...Czesc laski:) Dzis u mnie pieczarkowa i w zwiazku z tym mam pytanie. Jestem sama z3,5 latkiem i moje dziecie je tylko rosół, pomidorowa, barszcz biały i czasami wlasnie pieczarkową. Jakie gotujecie zupki? Ja potrafie tylko:-rosół -pomidorowa -barszcz bialy (czerwony mi nie wychodzi zupelnie) -zurek(nie je) -jarzynowa(nie je) -kapusniak(nie chce) -krupnik( nie bardzo) -koperkowa(wogole, tak samo jak kalafiorowa) -zalewajka(tez be) -grochówka(nie potrafie) -fasolka po bretonsku(nie je) -szczawiowa(raczej latem-wiosna ze swiezego szczawiu) -botwinka(tez latem) NO I TO TYLE U MNIE ZUP. Moze jakies inne macie pomysły na zupki, ktore wasze dzieci wcinaja? Bo inaczej bede robiła tylko dwie zupy, ziemniaki z mielonym lub schabem i to tylko w panierce i frytki. Jest tyle smacznych rzeczy których moje dziecko nawet nie sprobuje..spaghetti, lasagnie, zadnych pierogów, nalesników, placków, klusek, ziemniaków duszonych...NIC KOMPLETNIE. Tylko w zupie moge przemycic warzywa których ****ardzo mało. Salatek i surówek tez nie je. Sosów nie lubi, kanapek... ja juz nie wiem co mam robic:( Najgorsze to to ze na WSZELKIE NOWOSCI MA ODRUCHY WYMIOTNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj zup kremow, ja dziecko kusilam do jedzenie zielonych zup (groszkowa, brokulowa) mowiac, ze to zupa z krokodyla :D Czerwona moze byc ze smoka albo cos w tym stylu :) A moze sprobuj z nim pogotowac.... moze sie zaintersuje jedzeniem, ktore sam zrobi. Poza tym najlepszym sposobem na niejadki jest, niestety, glod, nie trzeba miodu tylko glodu jak to mowia, wokol jest za duzo jedzenia i dzieci wybrzydzaja wlasnie dlatego. Tylko, ze to ciezko przeprowadzic, tzn, nie ustepowac dziecku, kiedy serce sie kraja, ze nie je. No i koniecznie ogranicz mu slodycze. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, współczuję, może zupy kremy rób, moja siostra ma takiego niejadka dobrze, że chociaż w przedszkolu z dziećmi coś zje ma 4 lata i waży 12 kilo, mały szkieletor. Podaje mu apetizer. Wyniki ma dobre, lekarz powiedział ze taka jego uroda nigdy nie będzie gruby. Słabo mi jak ona go karmi a on jeść nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja polubiła właśnie zupy-krem (brokułowa najlepsza) z kulkami ptysiowymi. Teraz jak coś jest z kulkami ptysiowymi to na pewno jest pyszne i to zje ;) spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×