Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zerwalismy ze sobą :(

Polecane posty

Gość gość

Hej, wiem że to forum dla kobiet, ale w końcu kto mi lepiej doradzi niż wy. Mam 20 lat i niedawno zerwaliśmy ze sobą. Byliśmy ze sobą 2 miesiące, ale i tak zdążyłem ją bardzo pokochać. Była ode mnie młodsza o 4 lata. Pierwsze co robiliśmy to zawsze uśmiechaliśmy się do siebie. Była szczera do bólu, urzekająca i inteligentna. Moją jedyną wadą jest to że bardzo szybko przywiązuje się do ludzi, a jak zaczyna mi zależeć to jestem w stanie zrobić wszystko. Tak było i w naszym przypadku... Mam 20 lat i jestem strasznie wrażliwy. Zawsze jak na weekendach jeździła do babci, bardzo się o nią martwiłem. Brakuje mi tego uśmiechu i przytulania :( wiem że stary nie jestem i napewno jakoś wszystko się ułoży. .. ale to nie pierwszy taki zawód. Na ostatnim spotkaniu, gdy ją zobaczyłem i miałem już odejść, usiadłem obok, widziałem jak sie trzęsie z zimna, przytuliłem ją i pocałowałem.... później opuściłem głowę i się poryczałem....;( powiedziała mi ze nie chce już nikogo szukać i powodem zerwania nie jestem ja, tylko ona... Tłumaczyła mi się że nie nadaje się do długich związków (chociaż mówiła mi ze była z 17-latkiem 2 lata, który miał dziecko, ćpał i miał ją gdzieś). Ja chciałem tylko dać to na co zasługuje. :( teraz siedzę w domu, nie poszedłem do szkoły bo cały czas o niej myślę. Dziękuję, każdemu kto to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf? jasne, teksty że nie chce nikogo innego szukać mozesz sobie w buty wsadzić, bedziesz wyższy. Byłeś za dobry i jej sie to znudziło. Pewnie nawet mogła wrócić do tamtego faceta. Związek ze smarkulą, nie polecam! Chociaż ja byłem z 22latką a ona zachowywała się jak rozwydrzona 14latka. Boże, ratuj przed takimi bo nie znasz dnia ani godziny kiedy się takie coś napatoczy. Też się szybko przywiązuję, po 3 miesiącach znajomośc ona zerwała bo jak twierdziła , nikogo nie szukała o potem okazało się że spotykała się z byłym na seks... tak, dawała mu d**y. Oczywiście nic się nie stało i inne stwierdza że przecież to jest kobieta i jej wolno, ale nam nic nie wolno. już 8 miesięcy od rozstania a ja dalej o niej myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mi pisze ze chce wrócić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×