Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość126

Ile ważą wasze 7 miesieczne dzieci?

Polecane posty

Gość gość
5,5 m-ca 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synuś 7 miesięcy 7400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn. 3 miesiące i 4 dni. Karmiony wyłącznie piersią 7,5 kg....wygląda jak pączek ale jak domaga się piersi to mam nie dawać???? Ubranka na 68/74 nosi... To mój trzeci potomek i każde takie " grube było" starsza dwójka teraz chude :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam chudzinke 7,5 mc i waży 7,5kg 68 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi chłopcy maja 6i pół miesiąca i ważą 8400i 8100gram 69i 70cm.Urodzeni o 6tyg za wcześnie z wagą 2120i 2320.Moim zdaniem waga i długość jest bardzo dobra jak na taką wagę urodzeniową.Wcale nie są grubi ani chudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ma 1o miesięcy i wazy 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy ur. 2800, na 6,5 miesiąca ważył 7,7. Na rok 9,5kg, na 2 lata 11. Teraz ma 3 i 8 miesięcy, dobił właśnie do 14kg. Młodszy ur. 3460, na 8 miesięcy ważył 8,4. Na rok też ok 9,5-9,7. Teraz ma 16 miesięcy i waży do 110,3-10,5kg. Jest taki trochę nabity, wg mnie, bo inni mówią, że wygląda ok. Mógłby ważyć o 1-1,5 kg mniej, ale od zawsze miał apetyt, lubi jeść, no i wszystkie "ciocie" go dokarmiają, tak się cieszą, że on zawsze chętny do jedzenia na podwórku (na szczęście u nas mamuśki częstują jabłkiem, waflami ryżowymi, biszkoptami bez cukru, paluszkami bez soli, marchewką, bułką.. żadne tam cukierki, czekoladki, ciastka czy inne słodkości, więc nie jest tak źle ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 7 msc i wazy 7,5 kg nosi ubranka na 80. Lekarz mowi, ze wysoka. Az aie boje co bedzie, ja mam 172 cm a maz 190 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka 6,5 miesiąca i 10 kg. Jest mały pączuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 8 mc i wazy 10,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LACOSTABEJBE
Dziś byłam na ważeniu moja córka ma 7 miesięcy 73cm i wazy 7.200 karmiona piwrsia i lekarz powiedzial ze waży idealnie na swój wiek ale jak by ważyła 9kg lub więcej zaczęła bym się bardzo martwić całe szczęście nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia26

Odgruzuje post. Moja córka wczoraj skończyła 7 miesięcy i waży 5800. Dużo poniżej 3 centyl. Karmiona piersią plus powoli rozszerzamy dietę odkąd skończyła 6 m. Byłyśmy u lekarza z tą niedowaga i Pani doktor nie określiła jaka może być przyczyną tak wolnego przyrostu masy. Zapisała za to mleko modyfikowane i wysłała na badania krwi, które wyszły dobrze. Bardzo nie chce podawać jej mm. Zapisałam nas na wizytę do doradcy laktacyjnego. Czy któraś za Was miała może taki problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska
Dnia 20.01.2015 o 12:55, Gość gość126 napisał:

Pytanie jak w temacie. Przy okazji ile maja cm? Bo mój waży 8800g i nosi ubranka 80 i ostatnio kilka osób mi powiedziało że jest małym pulpetem 😕

Ze mna sprzeczala sie dziewczyna jak jej powiedzialam ze jej 3 miesieczny syn duzo wazy(8kg) a urodzil sie z waga jakies 3,100kg, stwierdzila ze chlopaki sa wieksze, mam syna nie nyl chuderlakiem ale na rok wazyl 9kg czyli potroil wage urodzeniowa jak powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

o matko jakie wy macie mutanty! moja w dniu skończenia 6 miesiąca miała 67 cm i 7,8kg i i według mnie już była pulpecikiem. Jak można mieć 6 miesięczne dziecko co waży 10kg!? to jest waga dla roczniaka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnanacodzień

7940g przy wzroście 80cm. Po urodzeniu pociecha ważyła 3620g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×